Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Środek zapchany a oni kolejny mecz próbują grać tamtędy
1
Kunde na ławkę natychmiast
1
Te ustawienie z pomocnikami w lini ataku i nie ma komu podac w srodku xddd
0
Lewy do zkiany po pierwszej polowie, trzebabgrac szybko bez przyjęcia albo gowno z tego będzie
0
Ale to są holowniki bez jaj jprdl
1
Barca w ogóle nie umie grać z pierwszej pilki teraz Fermin probowal ale chyba z kilka sezonow tego nie widzialem
0
Znowu klepanie w obronie jak z Shaktarem to polazuje tylko strach i brak pewności siebie że nie umieja szybko pilki z obrony podać do przodu
0
Araujo zajebiste krycie
0
@Gall co takiego że będzie dawal rade? I dawal ale może nie łapie mysli taktycznej Xaviego
0
@urbie999 a po 3 meczach był skreślony przez tutejszych ekspertów w tym redakcje co robili artykul o zmarnowanej setce xd
11
Fajnie że usiedli te kasztany Raphinha i Ferran za słaby mecz
0
@zmiter912576 prowokuje haha, zepsuł dwa strzały to co miałem pisać o zajebistym wykończeniu, idz sie cieszyć z kolegami
0
@DonCarletto Właśnie ja pisalem że to problem Realu a tak poza tym w dzisiejszych czasach pilkarze w pół sekundy sie ze soba moga skontaktować
0
Ta cieszynka Viniciusa nie wiem czy on gadał z Puyolem ale pokazywal na ucho xd jeszcze będzie tak ze on teraz sie odblokuje a my przewalimy lige
1
@Lionel_Messi10 Pewnie był podszywką ale nie wyszło
1
Ciekawe kiedy moderacja zacznie banować tych madryciaków prowokatorów. Druga rzecz my w tym sezonie wygrywalismy już 5 golami wiec skończcie sie podniecać
0
@tristan87 Właśnie mi uciekło nazwisko, zawsze jest taki stronniczy. A nie sorry jeszcze Ołłowski
1
Ten komentator (nie Ćwiąkała) to chyba najwiekszy madryciak z canal plus
0
Vinicius co za wykończenie
2
Znowu jprdl haha co za kiep ten sędzia
0
Poprzeczka z wolnego po symulce Camavingi
3
Już sedzie swoje robi wzystko im gwiżdże xd
0
@Transu96
3
Pani od burgera otrzymała pomoc od ludzi. Nie pamietam kto wrzucał filmik wczoraj
https://m.youtube.com/watch?time_continue=1208&v=WYJwixpG5lk&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Frozrywka.lelum.pl%2F&source_ve_path=MTM5MTE3LDM2ODQyLDEzOTExNywzNjg0MiwyMzg1MQ&feature=emb_title
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@michal26 A mnie to nic nie obchodzi i dziwie sie tym wszystkim poruszonym osobom na la rambli jakimś Borkiem, Stanem i innymi xd
2
@DonCarletto Czy to będzie 30 czy 100 będą kwasy w Realu
0
Chłop ma gorsze staty niż Fati w tym sezonie jeśli wola jego niz swojego wychowanka to cos w tym klubie jest nie tak
0
@LambiPL paskudna gra, paskudna grafika, bardzo irytująca i na dłuższą mete nudna, mówię z doświadczenia. Natomiast Chucky fajnie zrobiony
1
Laleczka Chucky po raz pierwszy w histori w grze PC.
PS ta gra ssie