0

Środek zapchany a oni kolejny mecz próbują grać tamtędy

1

Kunde na ławkę natychmiast

1

Te ustawienie z pomocnikami w lini ataku i nie ma komu podac w srodku xddd

0

Lewy do zkiany po pierwszej polowie, trzebabgrac szybko bez przyjęcia albo gowno z tego będzie

0

Ale to są holowniki bez jaj jprdl

1

Barca w ogóle nie umie grać z pierwszej pilki teraz Fermin probowal ale chyba z kilka sezonow tego nie widzialem

0

Znowu klepanie w obronie jak z Shaktarem to polazuje tylko strach i brak pewności siebie że nie umieja szybko pilki z obrony podać do przodu

0

Araujo zajebiste krycie

0

@Gall co takiego że będzie dawal rade? I dawal ale może nie łapie mysli taktycznej Xaviego

0

@urbie999 a po 3 meczach był skreślony przez tutejszych ekspertów w tym redakcje co robili artykul o zmarnowanej setce xd

11

Fajnie że usiedli te kasztany Raphinha i Ferran za słaby mecz

0

@zmiter912576 prowokuje haha, zepsuł dwa strzały to co miałem pisać o zajebistym wykończeniu, idz sie cieszyć z kolegami

0

@DonCarletto Właśnie ja pisalem że to problem Realu a tak poza tym w dzisiejszych czasach pilkarze w pół sekundy sie ze soba moga skontaktować

0

Ta cieszynka Viniciusa nie wiem czy on gadał z Puyolem ale pokazywal na ucho xd jeszcze będzie tak ze on teraz sie odblokuje a my przewalimy lige

1

@Lionel_Messi10 Pewnie był podszywką ale nie wyszło

1

Ciekawe kiedy moderacja zacznie banować tych madryciaków prowokatorów. Druga rzecz my w tym sezonie wygrywalismy już 5 golami wiec skończcie sie podniecać

0

@tristan87 Właśnie mi uciekło nazwisko, zawsze jest taki stronniczy. A nie sorry jeszcze Ołłowski

1

Ten komentator (nie Ćwiąkała) to chyba najwiekszy madryciak z canal plus

0

Vinicius co za wykończenie

2

Znowu jprdl haha co za kiep ten sędzia

0

Poprzeczka z wolnego po symulce Camavingi

3

Już sedzie swoje robi wzystko im gwiżdże xd

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@michal26 A mnie to nic nie obchodzi i dziwie sie tym wszystkim poruszonym osobom na la rambli jakimś Borkiem, Stanem i innymi xd

2

@DonCarletto Czy to będzie 30 czy 100 będą kwasy w Realu

0

Chłop ma gorsze staty niż Fati w tym sezonie jeśli wola jego niz swojego wychowanka to cos w tym klubie jest nie tak

0

@LambiPL paskudna gra, paskudna grafika, bardzo irytująca i na dłuższą mete nudna, mówię z doświadczenia. Natomiast Chucky fajnie zrobiony

1

Laleczka Chucky po raz pierwszy w histori w grze PC.
PS ta gra ssie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?