Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA w meczu kadry ostatnio kilka razy spritnem wracal do obrony i wygladal na szybkiego, w Barcelonie tak wygląda jak piszesz
0
@4drian0 No bezmózg
0
Z twarzy podobny do Coutinho i z grą bylo by tak samo
2
@Rewolucja123 Ok a ilu jest trenerów którzy trenują dlugo i popadli w przeciętność. Można czekać i ryzykowac i albo stracimy czas albo za ileś lat Xavi wypali ale patrzac na jego odklejenie w konferencjach to wątpię
3
@Emhyr Podajesz mi niewypały a nie przyklady. Przyklady do Guardiola, Zidane nie wiem gdzie to mozna sprawdzic kiedy wygrywali swoje pierwsze LM ale w pierwszym lub drugim sezonie max
2
@Emhyr Ale w czym on potrzebuje doświadczenia w przekazaniu wizji gry? Na tym polega praca trenera i albo to wiesz i potrafisz przekazać albo nie. Tym czasem od dwóch lat Barcy nie ma postępu a 2 lata to tez czas na nabranie doświadczenia
2
@DonCarletto Genialny pilkarz to można bylo sie nabrać
2
@Emhyr doświadczenie nie ma nic do rzeczy, albo to masz albo będziesz trenowal 20 lat i będziesz słaby w tym
2
@DonCarletto Powinni sobie odpuścić to zatrudnianie legend, chyba ze cos wczesniej udowodnia gdzie indziej
1
@Emhyr Wpadliśmy w błędne koło czekania obecnie, w innych klubach jak sie nie nadajesz to wylatujesz a u nas cackanie się od lat
0
@jedrek7000 Co za plottwist w końcówce
0
@Bernard777 Pracownikom coś trzeba płacić wiec ceny rosną
0
@DonMatteo901 Wkleilem to ostatnio to ktos mi pisal, ze to scam. Bardzo dobrze bo ten szit od ea żeruje na naiwnych nastolatkach
3
@Kapitan hawk Ale to jest cringe
0
UFL czyli nowy konkurent fify, graficznie jest dobrze
0
@pt9 ostatni zagral w podstawie
0
Fati udzial przy golu co 100 min w klubie z PL ludzie dalej niezadowoleni. Ludzie naprawde maja oczekiwania jak do Messiego xd
1
@Gaz a Suarez grał? xd
1
Jakby im premie obiecali przed meczem to by wygrali, wina Tuska
0
@Emhyr to gitara
1
No i uj odechcialo sie to oglądać
0
@KrwawiaceoczyVEB śmieszny nie ale talent ma
2
Szpakowski niby nie skończył kariery a od mistrzostw nic nie skomentował w tvp, a o wiele lepiej sie go sluchalo nawet na mundialu niz Laskowskiego
0
Brawo Polska walczą trochę
0
Hiszpanski sedzia czy mi sie wydaje
1
Wkurzaja mnie ci kopacze ale mam nadzieję że awansuja, zawsze te Euro ciekawsze wtedy jak czekasz na mecz
0
Nie był nominowany a jest na podium, cuda. Chyba że daja 10 takich samych nagród i to jakaś inna
0
@Rewolucja123 Pep to taka klasa, że musieli by go błagać o powrót i zapewnić wszystko, a zwłaszcza decyzyjność
@Azrik niemożliwe by nie wypalił, przeczytaj sobie ten wywiad z Gudno czego on uczy pilkarzy i dlaczego tak graja, praktycznie każdy zalicza rozwoj nie tylko pilkarski ale i mentalny
1
@Emhyr Araujo tu faulowal i to byl ich jedyny kontakt w meczu
0
@HighestInTheRoom Tak, ale tak jak pisalem za 2 lata może sie sytuacja odmieniac, druga kwestia Barca ma ogromny potencjal w szkółce, czego nie ma City. Pep kupuje ale w Barcy stawial na młodych