0

@MOLESTA w meczu kadry ostatnio kilka razy spritnem wracal do obrony i wygladal na szybkiego, w Barcelonie tak wygląda jak piszesz

0

@4drian0 No bezmózg

0

Z twarzy podobny do Coutinho i z grą bylo by tak samo

2

@Rewolucja123 Ok a ilu jest trenerów którzy trenują dlugo i popadli w przeciętność. Można czekać i ryzykowac i albo stracimy czas albo za ileś lat Xavi wypali ale patrzac na jego odklejenie w konferencjach to wątpię

3

@Emhyr Podajesz mi niewypały a nie przyklady. Przyklady do Guardiola, Zidane nie wiem gdzie to mozna sprawdzic kiedy wygrywali swoje pierwsze LM ale w pierwszym lub drugim sezonie max

2

@Emhyr Ale w czym on potrzebuje doświadczenia w przekazaniu wizji gry? Na tym polega praca trenera i albo to wiesz i potrafisz przekazać albo nie. Tym czasem od dwóch lat Barcy nie ma postępu a 2 lata to tez czas na nabranie doświadczenia

2

@DonCarletto Genialny pilkarz to można bylo sie nabrać

2

@Emhyr doświadczenie nie ma nic do rzeczy, albo to masz albo będziesz trenowal 20 lat i będziesz słaby w tym

2

@DonCarletto Powinni sobie odpuścić to zatrudnianie legend, chyba ze cos wczesniej udowodnia gdzie indziej

1

@Emhyr Wpadliśmy w błędne koło czekania obecnie, w innych klubach jak sie nie nadajesz to wylatujesz a u nas cackanie się od lat

0

@jedrek7000 Co za plottwist w końcówce

0

@Bernard777 Pracownikom coś trzeba płacić wiec ceny rosną

0

@DonMatteo901 Wkleilem to ostatnio to ktos mi pisal, ze to scam. Bardzo dobrze bo ten szit od ea żeruje na naiwnych nastolatkach

3

@Kapitan hawk Ale to jest cringe

0

UFL czyli nowy konkurent fify, graficznie jest dobrze


0

@pt9 ostatni zagral w podstawie

0

Fati udzial przy golu co 100 min w klubie z PL ludzie dalej niezadowoleni. Ludzie naprawde maja oczekiwania jak do Messiego xd

1

@Gaz a Suarez grał? xd

1

Jakby im premie obiecali przed meczem to by wygrali, wina Tuska

0

@Emhyr to gitara

1

No i uj odechcialo sie to oglądać

0

@KrwawiaceoczyVEB śmieszny nie ale talent ma

2

Szpakowski niby nie skończył kariery a od mistrzostw nic nie skomentował w tvp, a o wiele lepiej sie go sluchalo nawet na mundialu niz Laskowskiego

0

Brawo Polska walczą trochę

0

Hiszpanski sedzia czy mi sie wydaje

1

Wkurzaja mnie ci kopacze ale mam nadzieję że awansuja, zawsze te Euro ciekawsze wtedy jak czekasz na mecz

0

Nie był nominowany a jest na podium, cuda. Chyba że daja 10 takich samych nagród i to jakaś inna

0

@Rewolucja123 Pep to taka klasa, że musieli by go błagać o powrót i zapewnić wszystko, a zwłaszcza decyzyjność
@Azrik niemożliwe by nie wypalił, przeczytaj sobie ten wywiad z Gudno czego on uczy pilkarzy i dlaczego tak graja, praktycznie każdy zalicza rozwoj nie tylko pilkarski ale i mentalny

1

@Emhyr Araujo tu faulowal i to byl ich jedyny kontakt w meczu

0

@HighestInTheRoom Tak, ale tak jak pisalem za 2 lata może sie sytuacja odmieniac, druga kwestia Barca ma ogromny potencjal w szkółce, czego nie ma City. Pep kupuje ale w Barcy stawial na młodych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?