0

@Ojciec5tkidzieci lgbt ja teraz zniszczy

10

Prawda jest taka, że Yamal co najmniej rok powinien grać jeszcze w młodzieżówkach i przeciwnicy nie będą glaskac go po głowie bo ma 16 lat ich to uj obchodzi

0

@VegetaPolska pyta Cie jak sie masz, nie dziękuj

0

@MateS odstąpić można tylko przy zakupie na odległość

0

@Tasde moja reakcja tez taka byla, ludzie sa przyzwyczajeni do badziewia xd a zanczenie kto robi akurat ma, jak ktos wie ze rockstar wyda gre to ją wyda, a ta firma tez jest znana a nie jakiś krzak

1

@Tasde Twórcy od PUBG sa gameplaye wiec powstanie, gra jest od roku w produkcji

1

Może gówno od EA wreszcie doczeka sie konkurencji xd


0

Cudownie, jesteśmy dumni

0

To zaczyna wyglądać jak jakiś prywatny folwark trenra i piłkarzy a nie klub piłkarski

10

Oni tego Yamala zniszcza prędzej niz sie zacząl, chlopak ma deptaną psychike takim czymś, do tego to podwajanie w meczach, presja o wynik. Dla jego dobra cofnąć go do Barcy B póki ktos tego burdelu nie ogarnie

1

Lewy sie wyżywa na słabszych kiedyś Fati, teraz Yamal a dzisiaj wszyscy grali kupe i jakoś do innych pretensji nie mial, tylko do dzieciaka odważny. Może ma też takie ego że nie chce grać z "gówniarzami"

11

Przecież Fatiego też opierdalał a sam psuł setke za setką, jakoś nie wierze, że nie zauważył. Siada mu psycha od krytyki

1

Laga na Araujo nowy pomysł taktyczny treneiro

1

@Emhyr Kunde przed kontuzja był w najwyższej formie z całej defensywy

0

@AFA90 Pedri musial zejść ale mogl Fermina nie zdejmować i nie wpuszczac Romeu

14

A już sie madryciaki komentatorzy podniecili że karny

0

Lewy to sie w Viniciusa zamienil

0

Mam nadzieję ze next sezon Fati wróci kosztem Raphinhi

0

Balde tez stracil na szybkości

2

Mi sie Pedri w tym meczu podoba bo przynajmniej zapierdziela i gra do przodu a nie do boku

0

@Emhyr juz mogl Fermin zostac, Pedri to ryzyko urazu

0

Pedri 90 min dostanie xd

0

@Jarek92Barca to jest kur śmieszne ze rozmawiamy o zawodowym pilkarzu BARCELONY

4

Lewemu tylko na głowę podawać, bo nogami to on nie umie

0

Kounde w tamtym sezonie też asysty dawal

0

Ciekawe czy Pedriego zdejmie czy skaże go na zajechanie

1

Dobrze, że rywale w tym sezonie dojechali bo tamten sezon to bylo jechanie na farcie i słabości przeciwników a ten sezon to weryfikacja. Girona pokazala innym, że mozna grać

0

@Kitek1640 raz na 10 meczów

0

@Kitek1640 Fati nie ma po co, chyba że po zmianie trenera a Dembele nie żartuj xd

3

Lamin by sie bardziej rozwinal w Barcy b czy mistrzostwach u 17 niz w takiej pierwszej drużynie Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?