Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ojciec5tkidzieci lgbt ja teraz zniszczy
10
Prawda jest taka, że Yamal co najmniej rok powinien grać jeszcze w młodzieżówkach i przeciwnicy nie będą glaskac go po głowie bo ma 16 lat ich to uj obchodzi
0
@VegetaPolska pyta Cie jak sie masz, nie dziękuj
0
@MateS odstąpić można tylko przy zakupie na odległość
0
@Tasde moja reakcja tez taka byla, ludzie sa przyzwyczajeni do badziewia xd a zanczenie kto robi akurat ma, jak ktos wie ze rockstar wyda gre to ją wyda, a ta firma tez jest znana a nie jakiś krzak
1
@Tasde Twórcy od PUBG sa gameplaye wiec powstanie, gra jest od roku w produkcji
1
Może gówno od EA wreszcie doczeka sie konkurencji xd
0
Cudownie, jesteśmy dumni
0
To zaczyna wyglądać jak jakiś prywatny folwark trenra i piłkarzy a nie klub piłkarski
10
Oni tego Yamala zniszcza prędzej niz sie zacząl, chlopak ma deptaną psychike takim czymś, do tego to podwajanie w meczach, presja o wynik. Dla jego dobra cofnąć go do Barcy B póki ktos tego burdelu nie ogarnie
1
Lewy sie wyżywa na słabszych kiedyś Fati, teraz Yamal a dzisiaj wszyscy grali kupe i jakoś do innych pretensji nie mial, tylko do dzieciaka odważny. Może ma też takie ego że nie chce grać z "gówniarzami"
11
Przecież Fatiego też opierdalał a sam psuł setke za setką, jakoś nie wierze, że nie zauważył. Siada mu psycha od krytyki
1
Laga na Araujo nowy pomysł taktyczny treneiro
1
@Emhyr Kunde przed kontuzja był w najwyższej formie z całej defensywy
0
@AFA90 Pedri musial zejść ale mogl Fermina nie zdejmować i nie wpuszczac Romeu
14
A już sie madryciaki komentatorzy podniecili że karny
0
Lewy to sie w Viniciusa zamienil
0
Mam nadzieję ze next sezon Fati wróci kosztem Raphinhi
0
Balde tez stracil na szybkości
2
Mi sie Pedri w tym meczu podoba bo przynajmniej zapierdziela i gra do przodu a nie do boku
0
@Emhyr juz mogl Fermin zostac, Pedri to ryzyko urazu
0
Pedri 90 min dostanie xd
0
@Jarek92Barca to jest kur śmieszne ze rozmawiamy o zawodowym pilkarzu BARCELONY
4
Lewemu tylko na głowę podawać, bo nogami to on nie umie
0
Kounde w tamtym sezonie też asysty dawal
0
Ciekawe czy Pedriego zdejmie czy skaże go na zajechanie
1
Dobrze, że rywale w tym sezonie dojechali bo tamten sezon to bylo jechanie na farcie i słabości przeciwników a ten sezon to weryfikacja. Girona pokazala innym, że mozna grać
0
@Kitek1640 raz na 10 meczów
0
@Kitek1640 Fati nie ma po co, chyba że po zmianie trenera a Dembele nie żartuj xd
3
Lamin by sie bardziej rozwinal w Barcy b czy mistrzostwach u 17 niz w takiej pierwszej drużynie Barcy