Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gavi bedzie zajechany niedługo juz nie ma sily biegać
9
Jedynie Gavi walczy jak zawsze zresztą
0
I tak lepsza akcja niz by Lewy to zrobil
0
Xavi ma jaja jednak haha dobrzee
0
Kounde debilne błędy dzisiaj
0
Gavi to co kilka kolejek pauza xd
0
U Rekin ciekawe czy za Lewusa
2
Realowcy pisza u siebie ze Barcelona zalaosna a oni tak samo zagrali jak my w 1 polowie w klasyku xddd
4
Sociedad sie rzuciło jak wściekle psy na początku, ale już spuchli a Barca w takich momentach traci totalnie mózg i nie wie co sie dzieje jak rywal na nas siądzie. Szkoda , że Barcy takiej agresji starcza tylko na Real i to tylko na jedna połowę
24
Pieknie, że Fermin dostaje dalej szanse, bo zasłużył
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
7
Jaki to jest bezsens, że można głosować na kogoś kto nie ma prawa wygrać. Jakis idiota wymyślił te zasady
0
@poskus to wina Barcelony ze robi z niego gwiazde w wieku 16 lat, reszte obchodzi tylko kasa i reklama
1
@JimMorrisonFCB Nie chciałem tu roztrząsać aborcyjnych tematów, ale nakreślić lekko temat, bo warto przeczytać. Chociaż w dzisiejszej dobie AI niewiadomo w co wierzyć
4
Niezła historia, a ktoś powie że płód to jeszcze nie dziecko
https://parenting.pl/najstarsze-zarodki-swiata-tak-wygladaja-dzieci-rok-po-porodzie?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbparenting&utm_term=post&utm_content=parenting
3
Dobry i tani nie istnieje a będzie tylko blokował miejsce w pomocy. Ściągnęli Oriola do takiej roli ten nie wypalił i nie wypali następny, co za łby
0
@HypeR w kariere też mam zamiar pograć, ale na razie UT póki grywalny w miarę
0
@TheNekro94 niestety na rynku nie ma aleternatyw
0
Jakimi narodowościamia/ligami gracie w fut? Ja praktycznie co roku la liga/hiszpania z dodatkiem Premier League i zastanawiam sie czy są lepsze opcje
0
@tristan87 dobrze by było
0
Jest wizerunek maczetowca, kogoś wam przypomina?
https://warszawawpigulce.pl/atak-maczeta-w-warszawie-jest-wizerunek-podejrzanego/
2
@bartas97 Lahoz by się nie powstydził
1
@DLFCB ktoś tam napisał że to może być robota AI
0
Pobite dzieci pod stadionem Realu to prawda czy fejczur wedlug was? Na kafejce komentarze, że jestesmy podli że w ogóle poddajemy to w wątpliwości a tym czasem taki sam incydent mial miejsce po meczu białych z Atletico gdzie 7 latka została zaatakowana. Obie informacje sa z el mundo bo właśnie sprawdziłem
0
Podejrzane to jest, że to kolejny raz wcześniej dziewczynka zaatakowana przez kibiców Atletico, teraz to. Jedyny klub w la liga z takimi problemami?
0
Psychol z maczetą lata po warszawie, policja oczywiście pomocna
https://warszawawpigulce.pl/trwa-policyjna-oblawa-po-atakach-maczeta-w-warszawie-uwazajcie-na-siebie/
3
Gta Vice City wersja polska
1
Gundogan na kapitan on by pokazał tym melepeciarzom, a Gavi na wicekapitana