Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Barca nie przekonuje bo mamy kiepski wizerunek w Europie pod względem gry i pewnie dla bezstronnego lepiej grać w Realu niestety
0
@Rewolucja123 Co Ty piszesz, Gavi głównie slynąl z walki w ostatnich latach, z piłką to Fermin potrafi wiecej zrobić
0
@JordiAlbion też to oglądałem ciekawe rzeczy
4
@gumaz Brawo
@Rust_Cohle Nie
0
Co to za użytkownik:
- banowany średnio raz w tygodniu
- prawdopodobnie zostanie zbanowany i dzisiaj
1
@DLFCB Patologia to mało powiedziane
6
Dagmara co wyeliminowała @panczo teraz w Va Banku występuje
0
Jaki crindż w wiadomościach
0
@Coutinho007 ale nie takie po 3 miesiace chyba że nie pamiętam
1
W TV reklama aby podać dziecku lek aby nie kaslalo aby inni mogli spać, faszerowanie lekami na propsie
0
Pedri przez reszte sezonu powinien grać po polowie, max 60 min i sie powoli regenerować, a w meczach gdzie nie jest to konieczne nie grać w ogóle
0
@TheNekro94 Śródziemnomorska
0
@TheNekro94 może stres ale głupia pomylka, bedą memy xd
3
Kolor z literą R w środku
Odpowiedź
Beżowy xd
Familiada OP
0
@RosjaninBut Iniesta, Xavi itp też byli takiej postury i nie musieli sie oszczędzać
0
@Emhyr Bartek to sie wymyka poza skale. Ja porównuje obecne pensje w Barcy/Realu a te sa tak w granicach 6 mln dla tych lepszych. Nie licze kontraktow za Bartka. Po drugie podwyzka dla Brazoli to i reszta będzie chciała
0
@Esteban_ nakradli a jak myślisz
@Hosh w tym sezonie na pewno nie jest tak dobry ani jeden a tym bardziej Rodrygo z jednym golem
0
Real też zaczyna szaleć z pensjami Rodrygo 8 mln czyli 16 brutto, Vini 10 czyli 20 brutto. Dordzy ci brazylijczycy
0
@gumaz właśnie nie pamiętam takiego cieplego listopada i wszędzie te pomarańczowe liście, a zawsze były takie zgniłe brązowe
1
Ale zajebista pogoda, 14 stopni, słoneczko człowiek sie czuje jakby wiosna była
1
@Pawci023x Ja gram tą druga bo lubie nowości a tamten badziew od x lat, idzie fajnie zabrać piłke np w ataku zabierasz napastnikiem bramkarzowi lub obrońcy i ładujesz bramke xd ma też wady ten system ale na razie testuje
0
@Simone jakie to ma znaczenie xd mecz piknikowy
4
Z pożegnaniem Messiego to bardzo prosta sprawa, zaprosić Miami na puchar Gampera
0
@AlexDark00 @tomcias10 zagrałem pare meczyków, to nie jest pewnie miarodajne ale mało ludzie nimi grają, przynajmniej na moim etapie wczesnym
0
@karieraFCB2 ja dopiero zaczynam z tym trybem i mam jakieś dwie dobre ale jeszcze nie wkładałem ich do składu
3
@ranger3120 W EA FC xd
@BulaKG no właśnie mi tez to nie pasuje jakby były jakies osobne tryby gdzie grasz cała druzyna kobiet ok, ale takie coś wygląda strasznie głupio jak babka gra z facetami
0
Gracie babami w UT?
0
@LeoMessi1994 Gra o Tron, Ród smoka
1
@Rewolucja123 Sigma, Rudimental, Tinie Tempah, Example, KSI, Chase & Status, Stormzy
1
@Rewolucja123 coś w takim stylu?