0

@MarcelNJ11 Barca nie przekonuje bo mamy kiepski wizerunek w Europie pod względem gry i pewnie dla bezstronnego lepiej grać w Realu niestety

0

@Rewolucja123 Co Ty piszesz, Gavi głównie slynąl z walki w ostatnich latach, z piłką to Fermin potrafi wiecej zrobić

0

@JordiAlbion też to oglądałem ciekawe rzeczy

4

@gumaz Brawo
@Rust_Cohle Nie

0

Co to za użytkownik:
- banowany średnio raz w tygodniu
- prawdopodobnie zostanie zbanowany i dzisiaj

1

@DLFCB Patologia to mało powiedziane

6

Dagmara co wyeliminowała @panczo teraz w Va Banku występuje

0

Jaki crindż w wiadomościach

0

@Coutinho007 ale nie takie po 3 miesiace chyba że nie pamiętam

1

W TV reklama aby podać dziecku lek aby nie kaslalo aby inni mogli spać, faszerowanie lekami na propsie

0

Pedri przez reszte sezonu powinien grać po polowie, max 60 min i sie powoli regenerować, a w meczach gdzie nie jest to konieczne nie grać w ogóle

0

@TheNekro94 Śródziemnomorska

0

@TheNekro94 może stres ale głupia pomylka, bedą memy xd

3

Kolor z literą R w środku
Odpowiedź
Beżowy xd
Familiada OP

0

@RosjaninBut Iniesta, Xavi itp też byli takiej postury i nie musieli sie oszczędzać

0

@Emhyr Bartek to sie wymyka poza skale. Ja porównuje obecne pensje w Barcy/Realu a te sa tak w granicach 6 mln dla tych lepszych. Nie licze kontraktow za Bartka. Po drugie podwyzka dla Brazoli to i reszta będzie chciała

0

@Esteban_ nakradli a jak myślisz
@Hosh w tym sezonie na pewno nie jest tak dobry ani jeden a tym bardziej Rodrygo z jednym golem

0

Real też zaczyna szaleć z pensjami Rodrygo 8 mln czyli 16 brutto, Vini 10 czyli 20 brutto. Dordzy ci brazylijczycy

0

@gumaz właśnie nie pamiętam takiego cieplego listopada i wszędzie te pomarańczowe liście, a zawsze były takie zgniłe brązowe

1

Ale zajebista pogoda, 14 stopni, słoneczko człowiek sie czuje jakby wiosna była

1

@Pawci023x Ja gram tą druga bo lubie nowości a tamten badziew od x lat, idzie fajnie zabrać piłke np w ataku zabierasz napastnikiem bramkarzowi lub obrońcy i ładujesz bramke xd ma też wady ten system ale na razie testuje

0

@Simone jakie to ma znaczenie xd mecz piknikowy

4

Z pożegnaniem Messiego to bardzo prosta sprawa, zaprosić Miami na puchar Gampera

0

@AlexDark00 @tomcias10 zagrałem pare meczyków, to nie jest pewnie miarodajne ale mało ludzie nimi grają, przynajmniej na moim etapie wczesnym

0

@karieraFCB2 ja dopiero zaczynam z tym trybem i mam jakieś dwie dobre ale jeszcze nie wkładałem ich do składu

3

@ranger3120 W EA FC xd
@BulaKG no właśnie mi tez to nie pasuje jakby były jakies osobne tryby gdzie grasz cała druzyna kobiet ok, ale takie coś wygląda strasznie głupio jak babka gra z facetami

0

Gracie babami w UT?

0

@LeoMessi1994 Gra o Tron, Ród smoka

1

@Rewolucja123 Sigma, Rudimental, Tinie Tempah, Example, KSI, Chase & Status, Stormzy

1

@Rewolucja123 coś w takim stylu?




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?