13

Bydlo francuskie nawet na gali sie nie umie zachować

0

Haha Mapet i De Szamps jakie miny

0

@MateuszGotowka99 Po finale z Anglią

0

@Culer9002 Nie musi jak są takie turnieje

7

Za rok Euro wygrywa Hiszpania i Gavi zgarnia ZP

0

Kochamy cie Lapcio

2

Barca najlepszym klubem mamy to

0

@LM10GOAT Nie no w białym by go było widać

0

A wszystko sie zaczęło od tańca xd zdelegalizować taniec

1

Musza maseczki promować bo juz ludzie zapomnieli o srandemii

2

O ZP może pomarzyć raczej z jego łbem

1

Vinicius siedzi taki naburmuszony jakby mu ktos krzywde zrobił xd

5

Iwański sie musi spuszczać nad madryciakami

4

Balde sobie popsul ostatnimi miesiacami

0

Czy mi sie wydaje czy buczeli na męczennika

3

@Rust_Cohle Pytasz o takie oczywiste rzeczy, wiadomo że @MesQueUnClub96

1

@SelloutCrowd a to on jeszcze u nich nie gra?

0

@Kuba_1 Byly okrzyki ale bylo tez buuu

0

Jaki orgazm tam maja na widok Kyliana

1

Messi wybuczony

1

@Lionel_Messi10 fajnie ze porobil fotki z młodymi

0

Ale tej widowni tam fajnie widziec te wszystkie gwiazdy na raz na żywo

0

@Rust_Cohle teraz tylko na stronie tvp sport, od 21 na tv

0

@kuz o 21, a teraz dywan pokazuja w tvp sport na stronie

1

@TR3YWAY Za przeciwstawienie się masonom

5

Przynajmniej nasze piłkarki bronią honoru Barcelony na tej gali

0

@Aragorn33 i nie tylko

0

@LM10GOAT też słyszałem

0

@Kgorecki2500 Pistolet na kapiszony

0

@mekston Ostatnio dostał a sezon byl sredni wtedy w Barcy. Dla mnie może dostać ku bólowi dupy madrytu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?