Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Swoją drogą Balde niezły zjazd, miał konkurować z Bellighamem a tymczasem poza pierwszą 5 i nie mający możliwości wygrania Gavi i połamany Pedri przed nim. Co najgorsze trudno mieć o to pretensje
0
@HighestInTheRoom Z jednej strony w LM sie nie popisał Ter Stegen. W la liga wymiatał ale to za mało
3
Jest jaki jest ale jeśli faktucznie tak pomaga i dostał za to to nie ma co sie czepiać
1
@Compadre Może Messi kiedyś będzie wybitnym trenerem, może jest cichy ale charakter ma
5
@Kuba_1 Ja tam lubie Mbappe i oby sie ogarnąl i może tez wygra. Jakiejś zawiści po nim nigdy nie widać
0
@Gaz No to dobre i to, bo komentator tego nie przetlumaczyl a to troche bolało
3
@Bernard777 To ich usługa i ich warunki
1
Propaganda Madrycka dosiegla i tvp sport, Roj gada w zapowiedzi, ze Gundogan na nominacje ZP dostal za gre w City, za to o Bellinghamie to przedstawil jakby za gre w Madrycie sie znalazl w gronie nominowanych xd
2
Illuminati
https://www.kozaczek.pl/kim-kardashian-przeszla-sama-siebie-przerobila-dom-na-katakumby-w-ramach-halloween-wideo/
0
@Rifek bo na męska faceci
2
@Bobert_Kubicki To akurat nie jest śmieszne bo Lewy na swoja zasłużył w 2020
0
@Gaz ale na gali powiedziec krotkie dziekuje Barcelonie a tu nic
0
@_barti i to jest w tym wszystkim smutne, moze nie docenia tego co ten klub mu dał
2
Szkoda że od odejscia z Barcy sie od tego odciął i nic juz nie wspomina, jednak Barca dala mu leczenie i wszystko i wypadaloby podziękować na koniec, bo wiecej okazji pewnie nie będzie
0
Barcelonie by mogl tez podziękować jednak za całokształt
0
Uu Iwanski fanboj Ronaldo na Messiego nie spodziewalem sie
13
Niby babski futbol ble itp ale sie nawet można wzruszyć
1
@xvcWinterSoldier to nasza piłkarka
0
Brawo Barca rządzi
0
@Orlik00 ja zrozumialem lockdown xddd
0
@FcPortoFan1999 już nie zmiana płci a zmiana rasy
1
@MarcelNJ11 Jego
0
Nasz czloaiek z Balde sie przywital
1
Ale wiocha te klaskanie haha
2
@Culer9002 rok temu wygralo City, a LM Real xd
0
@LM10GOAT troche tez jego winy i gnicia w PSG
0
@Nicko Nie pasuje totalnie
1
Mbappe 25 lat a nic nie wygral indywidualnie no słabiutko
0
Ale tak by Lewy nie zrobil jak przy 49
0
Gdzie nagroda dla najlepszego pomocnika i obrońcy