0

Araujo chyba z czerwem skonczy

1

Komentator polsatu czyta taktyke lepiej niz Xavi

1

@K4tsuuu Jak patrze na ta impotencje tych graczy to nie mogę

0

Myślę ze Fati by dal dzisiaj wiecej niz Lewy, Rapha, Ferran

0

Fermin, Pedri, Kounde, Felix in, cala trojka z przodu out i Christensen

2

Ile my tracimy minut w trakcie meczu na rozgrywanie w obronie przydaloby sie to obliczyć xd

2

Ale my gramy bez pomyslu, Gavi, Gundo cos probuja ale z przodu cala trojka katastrofa

2

Piekne podanie Gundo a Lewy spozniony

1

Ta obrona ze soba klepie pół meczu tragedia xd

0

Nie umiec 3 podan wymienic srodkiem, zero gry kombinacyjnej, kiedy oni sie tego w końcu nauczą

1

Ale to jest marnowanie czasu to rozgrywanie w obronie ktore nic nie wnosi

0

Lewy dzis cokolwiek walczy, ława zabolała

1

@Bocheno1 koleżanka z pracy

0

@JimMorrisonFCB Lewy to powinien dziś zapierdalać, moze ta ławka da mu kopa

1

@Kapitan hawk nie, bo znałem osobe z tym czymś i to jest okropne z opowiadań

0

To w drugiej polowie Pedri i Fermin, jestem ciekaw tego połączenia

0

@shahman to nie Gavi jak dla mnie

0

@Pressinho to ja pierwsze slysze, podaj źródło

0

@LambiPL To nie miliard, miliard to my dawalismy przy kazdym kontrakcie po jego odejściu

0

@Emhyr nasza młodzież ma motywacje by grać lepiej bo obecnie dość łatwo dostac sie do pierwszej drużyny

0

Real jak zgapia od Barcy, też kazdemu dają miliard klauzuli, co oni by zrobili bez Barcy

0

To jest napastnik który nie musi strzelać goli, widać że sie Benzemy nasłuchał. A tak na serio wielki talent ale niewykorzystany, głównie przez swoją glowę i tak już zostanie

1

@Emhyr gość po operacji kolana a ludzie wierzą w bajki

5

Kot który czuje sie psem


1

@Zoyo Wystarczy że kibic na niego coś powie podczas meczu i odcina mu prąd

0

@Theodore_Bagwell Zaraz po konferencji Verattiego

0

@Theodore_Bagwell Bo to jest w abonamencie premium, nie tym najtańszym

1

@Theodore_Bagwell Na sklepie play powinno być

0

@Rastafarnianin Ludzie porównują Araujo do Puyola, owszem gra świetnie ale poza tym charakterem to mu nikt nie dorównuje, może Gavi za pare lat jak sie wyrobi bo teraz to dziecko

2

To Realu problem ale on chyba potrzebuje psychiatry, sami kibice Realu to stwierdzają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?