Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JordiAlbion Za 2 lata te finanse nie musza być tragiczne, a wtedy kończy mu sie kontrakt. Jakby Laporta poczynil jakieś kroki to bylaby szansa, ale ten jest zapatrzony w Xaviego. W dodatku w 2025 to nasza młodzież bedzie w szczytowym wieku dla pilkarzy
0
Jakby tak Laporta zaczął sie kontaktować z Pepem i błagać go o powrót to myślicie, że byłaby szansa? To jedyny człowiek, ktory by ten klub wprowadzil na wlasciwe tory a po tylu latach trenowania City wrecz zrobil by potwora. Po przeczytaniu wywiadu z Gundo znowu mi sie to marzy
6
Wygląda na to, że żałuje tej decyzji. W City mial wszystko i właśnie genialnego trenera. Dlatego szkoda, że Pep nie chce wrócić on by to ogarnął
1
@JimMorrisonFCB itch.io
2
@Rust_Cohle Argentyna zagrała gówno więc nie jest to miarodajne ale zobaczymy jak dalej ta repra będzie sie zgrywać
23
Araujo to by chyba w kazdym zespole z topu mial 1 skład
3
Słaby ten mecz, zapowiadalo sie widowisko a jest padaka i łamanie przeciwników
1
@escarabajo o kurde to poleciałem z tym kilkadziesiąt, myślałem że to byl remis
0
Jak dluga jest passa bez przegranej Argentyny? Chyba z kilkadziesiat meczy
0
@ZwyklyKibicBarcy04 On gra zupełnie gdzie indziej, raz faulowal Messiego jak okiwal 4 a tak to nie grali przeciw sobie
6
Jak to ogladam to mi sie przypomina ta gra z pegasusa gdzie grasz w pilke i mozesz wszystkich napierdalać xd
12
Araujo zdrajca la rambli
1
Fede Valverde w kadrze nie istnieje ale kapitanem zostal
0
@Rust_Cohle oni repre polski przypominaja, zlepek pilkarzy, utalentowani ale bez zespolu
0
@Rust_Cohle Urugwaj to nie ma mentalu a Argentynczycy ida za soba w ogień
0
I Messi tam startuje do typa haha
0
Jedyne co dziala to ten portugalski bełkot?
0
Uciszcie tego komentatora jrpdl
1
@Emhyr tylko czekać aż tvp zacznie to puszczać w wiadomościach xdd
1
@Rust_Cohle @VegetaPolska potrzebuje pomocy w wyrwaniu loszki, nie wiem co odpisać
1
@Rust_Cohle Ok podaj numer gg
0
@Rust_Cohle a Ty masz na imie Liverpoool? xD
0
@Rust_Cohle nie, do Twojego poziomu
0
@tomek8756 przypalać podczas zdrady to chyba dobrze
0
@Rust_Cohle Typowy fan Niuniesa co pisać nie potrafi i zamiast Argentyna pisze Urugwaj
1
@Rust_Cohle Dziwnie piszesz Darwin Nuniez oraz Argentyna
0
@_barti Messi go wyjaśni
1
@Janas11224 scena inspirowana NFZ
0
@TR3YWAY Barca przez lata słynęła z gry bocznych obroncow ze skrzydlami, Alves, Alba chyba dalej nie musze wymieniać, tego w dzsiejszej grze nie ma, wiadomo że jakość nie ta ale w ogóle nie ma współpracy. Hiszpanie ogladam praktycznie zawsze wiec to nie wyjątek, zawsze tak grają jak jest zageszczony środek
0
@TR3YWAY mi chodzi o sposob gry a nie o bramki ty w ogóle to oglądasz, ze prostych rzeczy nie rozumiesz?