Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT Pedri to Gonzalez a nie Lopez
0
@Martwy mozesz sam wyslac, na głównej jest artykul
0
@Leooo madryciarze co mecz mu życzyli zle i karma wróci tez do tych osób
0
@creativeopinion rozumiem bo tez mialem uraz kolana innego typu po kontakcie z kims a raczej czyms, natoamoast u niego tak nie bylo a staw jest złożony i na pewno mięśnie maja wplyw na jego funckjonowanie
2
Przeciążone mięśnie od nadmiaru i gry i stawy nie wytrzymały Barcelona zajeżdża mlodzież, jak taki dzieciak może napierdalać od dechy do dechy po 90 min. Nie wierze by ta kontuzja byla zwyklym pechem nie powiazanym z tym ile gra
0
@Kamiloza91 Fati to nawet nie dostal szansy na powrot, tylko nie szlo mu to won na ławę i hejt w necie. Z Gavim tego nie zrobia ale tym bardziej wkurza to jak z Fatim postapili
0
Komentarz usunięty
0
Najgorsze że Gavi zaczął kopać w ta piłkę, tamten sezon wydawal sie nieco przereklamowany ale gral na skrzydle, a w tym sie zaczęło ukladać i dupa
0
@Rewolucja123 to jest 19 latek i dziecko myslsiz ze on rozsadnie mysli?
1
Można obwiniać De La Fuenta ale dla mnie sztab Barcy jest bardziej winny, Gavi gra praktycznie wszystko i to po 90 min, jak ma ściągać to ściągnie napastnikow, Fermina czy obrońce jakiegos a ten Gavi sie snuje po boisku w końcówkach i ledwo biega a dalej musi grać. Nic ich nie nauczyła sytuacja Pedriego
0
@Emhyr nie wiem kim mial grac ale sciagac go a byly ostatnio takie mecze ze Gavi ledwo biegal a ten zmienial Fermina a Gavi pilowany do konca
1
@Emhyr ale to jest konsekwencja zajezdzania w Barcy a nie dwoch meczow dla kadry
1
@Katalończyk 99 mięśnie stawy,więzadła nie ważne jaka kontuzja to taki nadmierny wysiłek do tego doprowadza, nie ma czasu na regenerację.A nawet jesli jest to zamiast rotowac trenerzy o tym nie myślą poki cos zlego sie nie stanie
1
Fakt jest taki, że nie tylko kadra jest winna a w Barcy gra wszystko od dwóch lat. Przetrenowanie tez wplywa na wytrzymałość stawów itp.
0
@Pedri16Future Łatwo ich wrzucić na wędkę nawet nic nie pisząc xd
2
Wiecie co jest fajne na kafe, mieć konto, nic nie pisać ale zglaszać zbydlęcenie i kasować im komentarze
0
Ten Hermes to chyba najglupszy uzytkownik kafejki
3
@Szopenek pocisnij im tam za nas wszystkich
2
A pisałem przed meczem o zajeżdzaniu
0
Ciąg dalszy zajeżdżania Gaviego
3
@Patry10 Myślę ze kobieca Barca niejednych facetów by zlała na boisku
15
One wiedzą lepiej czym jest Barca niż męska Barca i jej pilkarze
0
Real to sobie kupil jakiegos 3 ligowca i mianowal Realem to nie ma co sie dziwić. Jeszcze wiele lat im zajmie osiągnięcie jakiegos poziomu w kobiecej piłce
0
@blakkudium czy będzie tam grał Tores czy on na jedno wychodzi, Roque może rozpocznie na skrzydle wcale by nie grał gorzej
3
@blakkudium Oddać i wziąć Roque
1
@Roobo ja miałem matymatyczke z zajebistymi tekstami a jeden z lepszych to "cycki opadają" xd
0
@4drian0 od współpracy z Konami jesteśmy drewniani, factos
1
Niech sie za gre na boisku wezma a nie graja w takie gówno
1
@Kitek1640 Umbrella e e
0
@Fake69 Guler, Militao, Curtuis, Ceballos, Camavinga, Tchoumani chyba tyle
Jeszcze Kepa