0

@LM10GOAT Pedri to Gonzalez a nie Lopez

0

@Martwy mozesz sam wyslac, na głównej jest artykul

0

@Leooo madryciarze co mecz mu życzyli zle i karma wróci tez do tych osób

0

@creativeopinion rozumiem bo tez mialem uraz kolana innego typu po kontakcie z kims a raczej czyms, natoamoast u niego tak nie bylo a staw jest złożony i na pewno mięśnie maja wplyw na jego funckjonowanie

2

Przeciążone mięśnie od nadmiaru i gry i stawy nie wytrzymały Barcelona zajeżdża mlodzież, jak taki dzieciak może napierdalać od dechy do dechy po 90 min. Nie wierze by ta kontuzja byla zwyklym pechem nie powiazanym z tym ile gra

0

@Kamiloza91 Fati to nawet nie dostal szansy na powrot, tylko nie szlo mu to won na ławę i hejt w necie. Z Gavim tego nie zrobia ale tym bardziej wkurza to jak z Fatim postapili

0

Komentarz usunięty

0

Najgorsze że Gavi zaczął kopać w ta piłkę, tamten sezon wydawal sie nieco przereklamowany ale gral na skrzydle, a w tym sie zaczęło ukladać i dupa

0

@Rewolucja123 to jest 19 latek i dziecko myslsiz ze on rozsadnie mysli?

1

Można obwiniać De La Fuenta ale dla mnie sztab Barcy jest bardziej winny, Gavi gra praktycznie wszystko i to po 90 min, jak ma ściągać to ściągnie napastnikow, Fermina czy obrońce jakiegos a ten Gavi sie snuje po boisku w końcówkach i ledwo biega a dalej musi grać. Nic ich nie nauczyła sytuacja Pedriego

0

@Emhyr nie wiem kim mial grac ale sciagac go a byly ostatnio takie mecze ze Gavi ledwo biegal a ten zmienial Fermina a Gavi pilowany do konca

1

@Emhyr ale to jest konsekwencja zajezdzania w Barcy a nie dwoch meczow dla kadry

1

@Katalończyk 99 mięśnie stawy,więzadła nie ważne jaka kontuzja to taki nadmierny wysiłek do tego doprowadza, nie ma czasu na regenerację.A nawet jesli jest to zamiast rotowac trenerzy o tym nie myślą poki cos zlego sie nie stanie

1

Fakt jest taki, że nie tylko kadra jest winna a w Barcy gra wszystko od dwóch lat. Przetrenowanie tez wplywa na wytrzymałość stawów itp.

0

@Pedri16Future Łatwo ich wrzucić na wędkę nawet nic nie pisząc xd

2

Wiecie co jest fajne na kafe, mieć konto, nic nie pisać ale zglaszać zbydlęcenie i kasować im komentarze

0

Ten Hermes to chyba najglupszy uzytkownik kafejki

3

@Szopenek pocisnij im tam za nas wszystkich

2

A pisałem przed meczem o zajeżdzaniu

0

Ciąg dalszy zajeżdżania Gaviego

3

@Patry10 Myślę ze kobieca Barca niejednych facetów by zlała na boisku

15

One wiedzą lepiej czym jest Barca niż męska Barca i jej pilkarze

0

Real to sobie kupil jakiegos 3 ligowca i mianowal Realem to nie ma co sie dziwić. Jeszcze wiele lat im zajmie osiągnięcie jakiegos poziomu w kobiecej piłce

0

@blakkudium czy będzie tam grał Tores czy on na jedno wychodzi, Roque może rozpocznie na skrzydle wcale by nie grał gorzej

3

@blakkudium Oddać i wziąć Roque

1

@Roobo ja miałem matymatyczke z zajebistymi tekstami a jeden z lepszych to "cycki opadają" xd

0

@4drian0 od współpracy z Konami jesteśmy drewniani, factos

1

Niech sie za gre na boisku wezma a nie graja w takie gówno


1

@Kitek1640 Umbrella e e

0

@Fake69 Guler, Militao, Curtuis, Ceballos, Camavinga, Tchoumani chyba tyle
Jeszcze Kepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?