1

Ciotowata gra niestety, rozrgywanie pol godziny w obronie i strata czasu, zero kreatywności

1

Miałem zwidy ze to Gavi a to De Jong

1

Znowu traca czas na podawanie w obronie eh..

3

@Lionel_Messi10 Ale Koeman ma plusa za postawienie na młodych, Valverde w sumie też

0

Gra Eric? Bo niedawno wlaczylem i przed chwila w akcji to chyba on wyprowadzał pilke?

0

@Joe_Barbaro Polske

0

To niezłe marzenia snuja na tvp sport o grupie marzeń na Euro

0

Xavi to powinien spróbować w karierze politycznej

0

@Culers nawet nie podali o które kolano chodzi

0

Też sobie odpalę te Girone chyba

4

Nic dziwnego top zawodnik, co pokazaly zwłaszcza ostatnie mecze w kadrze a my dalej trzymając sie przeciętności i czekajac niewiadomo na co zaczniemy tracić najlepszych piłkarzy (być może). Taki Araujo mógłby wygrywać co chce i gdzie chce

1

@Emhyr Ciekawe ile sie to utrzyma bo zaraz jakoś Araujo, Pedri czy ktoś inny może mieć dość tego gówna i przeciętności i chcieć odejść.
Akurat gdy to pisalem jest plotka o Araujo xd

1

@Hawajczyk Przecież przyszli nowi jak przychodza co sezon, Felix, Cancelo, Gundogan a jakość gry taka sama jak rok temu

0

@Emhyr wyczytalem ze mial uszkodzoną rzepke i on mu robil operacje

0

@sidi12843 jak nie wyjdzie z grupy to raczej natychmiastowe

1

@AmigoBlancos Endrick bo jedyny jeszcze nie przesiąkł Madrytem

0

@Emhyr Braithwite 1200 minut w tym sezonie, więc wiemy tyle co nic

0

@Piernik Wszyscy oczekiwali pięknej gry, wiemy jak to wygląda..

1

Biedny kot


0

Filmy/seriale czy gry co wolicie i dlaczego? Ja pierwsza opcja bo gry mi sie szybko nudzą, a niektóre denerwują a film to zawsze coś ciekawego człowiek znajdzie

2

@vangoor Balde u niego odpalił, a nie czekaj..

2

@Kgorecki2500 wtedy ściągasz pirata

0

Nowe camp nou?
Dziwnie z tym dachem


3

@ludnek To byl pomysl zarządu ze względu na pensje

3

Haha tvp użala sie w wiadmosciach nad ich likwidacją, pięknie sie słucha tego bólu dupy

0

@MesQueUnClub_87 a Thillery jakieś polecisz?

0

@betonito przynajmniej kasy na niego nie wydamy w lato, bo z taka gra nie ma po co

1

@LionelM95 jeszcze na pewno ogarne jak ogarne laptopa xd

0

@Firestone Aha bo jak Laporta to bylbay nadzieja a tak to jeszcze z Xavim sie pomęczymy

0

Kto wywalił Valverde, Laporta byl juz prezydentem? Bo nie pamiętam xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?