Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ciotowata gra niestety, rozrgywanie pol godziny w obronie i strata czasu, zero kreatywności
1
Miałem zwidy ze to Gavi a to De Jong
1
Znowu traca czas na podawanie w obronie eh..
3
@Lionel_Messi10 Ale Koeman ma plusa za postawienie na młodych, Valverde w sumie też
0
Gra Eric? Bo niedawno wlaczylem i przed chwila w akcji to chyba on wyprowadzał pilke?
0
@Joe_Barbaro Polske
0
To niezłe marzenia snuja na tvp sport o grupie marzeń na Euro
0
Xavi to powinien spróbować w karierze politycznej
0
@Culers nawet nie podali o które kolano chodzi
0
Też sobie odpalę te Girone chyba
4
Nic dziwnego top zawodnik, co pokazaly zwłaszcza ostatnie mecze w kadrze a my dalej trzymając sie przeciętności i czekajac niewiadomo na co zaczniemy tracić najlepszych piłkarzy (być może). Taki Araujo mógłby wygrywać co chce i gdzie chce
1
@Emhyr Ciekawe ile sie to utrzyma bo zaraz jakoś Araujo, Pedri czy ktoś inny może mieć dość tego gówna i przeciętności i chcieć odejść.
Akurat gdy to pisalem jest plotka o Araujo xd
1
@Hawajczyk Przecież przyszli nowi jak przychodza co sezon, Felix, Cancelo, Gundogan a jakość gry taka sama jak rok temu
0
@Emhyr wyczytalem ze mial uszkodzoną rzepke i on mu robil operacje
0
@sidi12843 jak nie wyjdzie z grupy to raczej natychmiastowe
1
@AmigoBlancos Endrick bo jedyny jeszcze nie przesiąkł Madrytem
0
@Emhyr Braithwite 1200 minut w tym sezonie, więc wiemy tyle co nic
0
@Piernik Wszyscy oczekiwali pięknej gry, wiemy jak to wygląda..
1
Biedny kot
0
Filmy/seriale czy gry co wolicie i dlaczego? Ja pierwsza opcja bo gry mi sie szybko nudzą, a niektóre denerwują a film to zawsze coś ciekawego człowiek znajdzie
2
@vangoor Balde u niego odpalił, a nie czekaj..
2
@Kgorecki2500 wtedy ściągasz pirata
0
Nowe camp nou?
Dziwnie z tym dachem
3
@ludnek To byl pomysl zarządu ze względu na pensje
3
Haha tvp użala sie w wiadmosciach nad ich likwidacją, pięknie sie słucha tego bólu dupy
0
@MesQueUnClub_87 a Thillery jakieś polecisz?
0
@betonito przynajmniej kasy na niego nie wydamy w lato, bo z taka gra nie ma po co
1
@LionelM95 jeszcze na pewno ogarne jak ogarne laptopa xd
0
@Firestone Aha bo jak Laporta to bylbay nadzieja a tak to jeszcze z Xavim sie pomęczymy
0
Kto wywalił Valverde, Laporta byl juz prezydentem? Bo nie pamiętam xd