0

@Gaucho skad takie kwoty nagle?

1

Pena do pierwszego skladu

2

Fermin jak dzik, dziwne ze tak malo gra ostatnio

3

Gubdo zajebiste te pily przerzuca nad obroną

3

Ale teraz to Altetci podbije cene za Felixa

2

Ta gra dzis jest tak plynna, jak nie Barcelona

0

Ten sedzia to z Atletico gra?

1

Lewemu wystarczylo zaspiewac i nagle umie grać

0

Ale ten Lewy kaleczy haha

0

Ale nasi dzis walcza w odbiorze rzadko cos takiego gra ktos inny niz Gavi

0

De Jong chyba pierwsza taka interwencja w Barcelonie xd

0

@matirix20 Endrick to nie 16 latek

0

@czarnatom ogladam jego mecze i nie wiem skad takie farmazony wymyśliłeś

0

No i fajnie przyjdzie świeża krew, oby strzelal bramki jak w Brazylii

0

@Tomala15 spalony ktorego nie bylo a mialny setke

0

Girona przekręcona ale to Real biedny i krzywdzony

0

Jakby Barca zagrała kazdy mecz jak ten z Realem to my bysmy mogli wszystko wygrac, cp prawda przegralisky wtedy ale głównie ta 1 połowa o dziwo z nimi gramy najlepiej

2

Ale ten Real zmotywowany troche przeciwienstwo Barcy gdzie moze 2, 3 piłkarzy ma jakąś motywacje

0

@Tomala15 zemsta? Jak przed meczem go dijechali to co mu teraz szkodzi xd pokazuje realowi ze ma rację

3

@Tomala15 może dlatego odwala bo Rral płacze w mediach i nagrywa na sędziów jakieś filmy etc.

0

@Emhyr piłkarze w dzisiejszych czasach to pipki, płaczące o pozycje na boisku

0

@Gaz Raphinha i Ferran to wymysły Xaviego

0

@mrboom to raczej jakiś region więc nie dostal tego każdy

0

Ale beka z artykulu o Var u bialych a niżej filmik jak Realowcy nurkują xdd faulami tego co tam zamiescili nie nazwe

1

Z którego roku byl najstarszy film jaki oglądaliście? Ja 1948 i te filmy mają to coś i fajnie zobaczyć jak ludzie żyli w tych czasach. Akurat to był Western i nieźle tam targali taką babką xd w tych czasach nie do pomyślenia, poza tym fajny klimacik

1

@kubix05 ostatnio oglądałem film z Marylin i zajebista aktorka co tu dużo mówić

0

@Emhyr mi sie podobaly ostatnio koszulki Porto a oni mają balance

2

@Emhyr Nike tyle lat i jakiś wspaniałych koszulek co sezon nie było

0

Co to za akcja z tym rożnym, cwaniactwo w piłce jest słabe xd

0

@tristan87 I Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?