Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho skad takie kwoty nagle?
1
Pena do pierwszego skladu
2
Fermin jak dzik, dziwne ze tak malo gra ostatnio
3
Gubdo zajebiste te pily przerzuca nad obroną
3
Ale teraz to Altetci podbije cene za Felixa
2
Ta gra dzis jest tak plynna, jak nie Barcelona
0
Ten sedzia to z Atletico gra?
1
Lewemu wystarczylo zaspiewac i nagle umie grać
0
Ale ten Lewy kaleczy haha
0
Ale nasi dzis walcza w odbiorze rzadko cos takiego gra ktos inny niz Gavi
0
De Jong chyba pierwsza taka interwencja w Barcelonie xd
0
@matirix20 Endrick to nie 16 latek
0
@czarnatom ogladam jego mecze i nie wiem skad takie farmazony wymyśliłeś
0
No i fajnie przyjdzie świeża krew, oby strzelal bramki jak w Brazylii
0
@Tomala15 spalony ktorego nie bylo a mialny setke
0
Girona przekręcona ale to Real biedny i krzywdzony
0
Jakby Barca zagrała kazdy mecz jak ten z Realem to my bysmy mogli wszystko wygrac, cp prawda przegralisky wtedy ale głównie ta 1 połowa o dziwo z nimi gramy najlepiej
2
Ale ten Real zmotywowany troche przeciwienstwo Barcy gdzie moze 2, 3 piłkarzy ma jakąś motywacje
0
@Tomala15 zemsta? Jak przed meczem go dijechali to co mu teraz szkodzi xd pokazuje realowi ze ma rację
3
@Tomala15 może dlatego odwala bo Rral płacze w mediach i nagrywa na sędziów jakieś filmy etc.
0
@Emhyr piłkarze w dzisiejszych czasach to pipki, płaczące o pozycje na boisku
0
@Gaz Raphinha i Ferran to wymysły Xaviego
0
@mrboom to raczej jakiś region więc nie dostal tego każdy
0
Ale beka z artykulu o Var u bialych a niżej filmik jak Realowcy nurkują xdd faulami tego co tam zamiescili nie nazwe
1
Z którego roku byl najstarszy film jaki oglądaliście? Ja 1948 i te filmy mają to coś i fajnie zobaczyć jak ludzie żyli w tych czasach. Akurat to był Western i nieźle tam targali taką babką xd w tych czasach nie do pomyślenia, poza tym fajny klimacik
1
@kubix05 ostatnio oglądałem film z Marylin i zajebista aktorka co tu dużo mówić
0
@Emhyr mi sie podobaly ostatnio koszulki Porto a oni mają balance
2
@Emhyr Nike tyle lat i jakiś wspaniałych koszulek co sezon nie było
0
Co to za akcja z tym rożnym, cwaniactwo w piłce jest słabe xd
0
@tristan87 I Coutinho