Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu te przyspiewki brzmią jak te barcelońskie?
1
@DonCarletto teraz Polonia sie nie liczy ale jak byla w ekstraklapie to nawet dzieciaki w podstawówce wyzywaly od polonistów i ogólnie wojna była
0
@Arys może mu gorąco xd a getry niewygodne
0
@Arys kiedyś tak wszyscy grali, może poza tymi getrami
2
@DonCarletto za Polonie to sie w morde dostawało w Wawie przynajmniej kiedys, to najgorszy wstyd xd
1
@Pixelo a komu ma kibicować Warszawiak, Lechowi?
2
1 z 10 Totenham nosi przydomek młoty według uczestnika xdddd
0
Wyglądało na mięsień i z tym właśnie miał największe problemy po kontuzji kolana, a ludzie ciągle o tych kolanach piszą. Ten long time to może być miesiąc jak i 3 miesiące więc nie wiadomo
0
@Emhyr i jak tak grając rozegral cały mecz, to Garcia takich baboli nie robił xd
1
Inigo ma jaja i wole aby postawili na niego, Christensen miał słabe momenty a to co robi teraz Kounde to kryminał ale wroci do formy i jest mlodszy.
0
@Cvzx Real dostawal na morde od Szerifa i ledwo remisowal z Schaktarem czy jakoś tak
5
@Marcelinho99 Rok temu mieliśmy taka grupe że i Real by z niej mogl nie wyjsc, fakty. Inter doszedł do finalu
0
Balde nieźle sie cofnął w rozwoju, wczoraj była sytuacja pod koniec meczu, biegł z tą piłka, nawet mu specjalnie nie przekszadzali, nagle zatrzymal sie i wycofał do tylu. Co to ma być.. rozumiem bezpieczna gre ale jak juz atakujesz to rób to do konca, komicznie to wyglądało.
Może wiedzial ze i tak beznadziejnie wrzuci
0
Kunde nowy Oriol
1
To Cancelo na LO a Balde ławeczka
0
Pokazcie mi takie zagrania jakie zrobil Cancelo u Pedriego albo De Jonga, nie ma opcji, obaj są przeceniani
5
Lewy jprdl katastrofa co on robi
2
Gundogan zapomnialem ze na boisku jest xd
0
Araujo mi Mashe przypomina
2
Kunde to najarany chyba
0
Ale im sie nie chce grac, jakby to mieli w dupie, moze poza Cancelo, Penią
0
Fati > Felix bez dwoch zdan
0
@Hawajczyk zawsze taki byl
0
Hajto przemowil Porto wygra
2
Dobra polsat nie udawaj ekspertów tylko dawaj mecz xd
2
@brd42 on jest z drewna ale przynajmniej gra do przodu i cos tam biega..
4
Mam nadzieję że nikt nie wpadnie na glupi pomysl wykupienia Felixa
0
Raphinha to kasztan ale cos walczy a Felixa nie ma w tym meczu
2
Piłka przechodzi 2 mm od nogi De Jonga a ten nawet ruchu nie wykona, wszyscy sa słabi
2
Jakie oni maja braki techniczne to jest hit