0

Czemu te przyspiewki brzmią jak te barcelońskie?

1

@DonCarletto teraz Polonia sie nie liczy ale jak byla w ekstraklapie to nawet dzieciaki w podstawówce wyzywaly od polonistów i ogólnie wojna była

0

@Arys może mu gorąco xd a getry niewygodne

0

@Arys kiedyś tak wszyscy grali, może poza tymi getrami

2

@DonCarletto za Polonie to sie w morde dostawało w Wawie przynajmniej kiedys, to najgorszy wstyd xd

1

@Pixelo a komu ma kibicować Warszawiak, Lechowi?

2

1 z 10 Totenham nosi przydomek młoty według uczestnika xdddd

0

Wyglądało na mięsień i z tym właśnie miał największe problemy po kontuzji kolana, a ludzie ciągle o tych kolanach piszą. Ten long time to może być miesiąc jak i 3 miesiące więc nie wiadomo

0

@Emhyr i jak tak grając rozegral cały mecz, to Garcia takich baboli nie robił xd

1

Inigo ma jaja i wole aby postawili na niego, Christensen miał słabe momenty a to co robi teraz Kounde to kryminał ale wroci do formy i jest mlodszy.

0

@Cvzx Real dostawal na morde od Szerifa i ledwo remisowal z Schaktarem czy jakoś tak

5

@Marcelinho99 Rok temu mieliśmy taka grupe że i Real by z niej mogl nie wyjsc, fakty. Inter doszedł do finalu

0

Balde nieźle sie cofnął w rozwoju, wczoraj była sytuacja pod koniec meczu, biegł z tą piłka, nawet mu specjalnie nie przekszadzali, nagle zatrzymal sie i wycofał do tylu. Co to ma być.. rozumiem bezpieczna gre ale jak juz atakujesz to rób to do konca, komicznie to wyglądało.
Może wiedzial ze i tak beznadziejnie wrzuci

0

Kunde nowy Oriol

1

To Cancelo na LO a Balde ławeczka

0

Pokazcie mi takie zagrania jakie zrobil Cancelo u Pedriego albo De Jonga, nie ma opcji, obaj są przeceniani

5

Lewy jprdl katastrofa co on robi

2

Gundogan zapomnialem ze na boisku jest xd

0

Araujo mi Mashe przypomina

2

Kunde to najarany chyba

0

Ale im sie nie chce grac, jakby to mieli w dupie, moze poza Cancelo, Penią

0

Fati > Felix bez dwoch zdan

0

@Hawajczyk zawsze taki byl

0

Hajto przemowil Porto wygra

2

Dobra polsat nie udawaj ekspertów tylko dawaj mecz xd

2

@brd42 on jest z drewna ale przynajmniej gra do przodu i cos tam biega..

4

Mam nadzieję że nikt nie wpadnie na glupi pomysl wykupienia Felixa

0

Raphinha to kasztan ale cos walczy a Felixa nie ma w tym meczu

2

Piłka przechodzi 2 mm od nogi De Jonga a ten nawet ruchu nie wykona, wszyscy sa słabi

2

Jakie oni maja braki techniczne to jest hit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?