Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBparasiempre on byl na mistrzostwach
0
@Ptasior u innych widać efekty pracy nawet po pół roku czy roku a my czekamy lata az zaczna grać, to jest toalne marnowanie czasu
1
Jak zwolnia Xaviego to powinien sie skończyć parasol ochronny dla nowych trenerów, pol roku, rok jeśli grają kaszanke out i następny, bo z Xavim gdyby nie majster stracilismy dwa lata, zero rozwoju, ile jeszcze potrwa ta słabość w europie.
4
Gratulacje? To byl ich psi obowiązek, łatwa grupa, wcześniejsze kompromitacje, każdy sie obchodzi z tymi piłkarzami jak z dziećmi.. a zarabiaja grube siano za to i maja grać, to samo trener. Co raz żałośniej to wygląda w tym klubie. Xavi to generał? Chyba w obozie harcerskim dla chłopców 8+
4
Mocne liczby
1
Widzę że nic nie stracilem nie oglądając meczu xd
1
Zarząd powinien ruszyć po Pepa latem a przynajmniej spróbować, w City juz sie wyczerpal gada coś o emeryturze a szkolenie tych młodzików moglo by go skusić. Sam chcial Balde czy Yamala. Poza tym od dawna twierdze, że to jedyny trener ktory może ten klub ogarnąć na ten moment
0
@WiernyKibic111 ale szybciej przygotuje w pare miesiecy niz w miesiac na nowy sezon, jesli Xavi jest do zwolnienia to lepiej od razu
0
Jeśli faktycznie odmówił trenowanie rezerw to pokazuje jego wielkie ego, dlatego nie przyznaje sie ze to on jest przyczyna słabej gry
0
@Ojciec5tkidzieci właśnie slyszalem o tym ale srednio lubie strzelanki ale może sprawdze
0
@jacobFCB obczaje dzięki
0
Sa jakieś warte uwagi gry na steam za free?
3
@ObiwanKenobi i za to wiekszy zus dla działalności xdd
0
@tomekjd nie ma na niego hajpu bo jest słaby po prostu, przeciez jakby taki synalek slawnego pilkarza mialby chociaż poziom Yamala to w mediach byloby jeszcze głośniej niz o Yamalu
2
Jutro niedziela handlowa czy google kłamie?
6
Wszedłem w obojetny filmik tego syna i cóż..
0
Głupoty gada ten Gundogan nawet jak Barca gra gówno to oglądam ich mecz do końca mimo że szkoda na to czasu
7
Gdzie ludzkość popełnia błąd
https://warszawawpigulce.pl/nastolatki-pelzaja-po-polskich-galeriach-pelzaki-czy-juz-je-widzieliscie-wideo/
1
@Bocheno1 po takim przysznicu dupa musi być czysta nawet w pampersie
1
Tak sie kąpie dziecko wedlug starej szkoły
https://www.facebook.com/RushBrushUSA/videos/1059818015442859/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
1
@HighestInTheRoom może zmień robote, mnie samo zajecie denerwowalo i właśnie ludzie więc odpuscilem
1
@HighestInTheRoom akurat zmieniłem prace więc nie, a wcześniej zawsze lubilem większość osob z pracy bardziej problemem byli klienci
0
@HighestInTheRoom a czemu sie chamisz w pracy?
1
@Kessie fragment ze strażą rozjebał
2
Psychol chcial wrzucić ludzi na tory
https://warszawa.naszemiasto.pl/proba-zabojstwa-na-stacji-metra-w-warszawie-policja/ar/c1-9548723
0
Początek sezonu miał wybitny na tym ŚO ale to co gra teraz to jakiś sabotaż i jeszcze pretensje xd lubie go ale niech sie chłop ogarnie
12
@hayek od dawna to samo jest z produkcją ciuchów dla sieciówek, glownie zajmuja sie tym dzieci w krajach 3 świata
0
Wysyłaliście kiedys list? Ja pierdziele wole jednak maile xd
0
Jaki jest najlepszy program do pisania na pc w formacie doc? Za darmo. Kiedys cos uzywalem ale nie pamiętam juz
2
@DonCarletto Perez to ma fetysz Brazylii a ci z Argentyńczykami sie nie lubia a tam cala kolonia u was