2

@FCBparasiempre on byl na mistrzostwach

0

@Ptasior u innych widać efekty pracy nawet po pół roku czy roku a my czekamy lata az zaczna grać, to jest toalne marnowanie czasu

1

Jak zwolnia Xaviego to powinien sie skończyć parasol ochronny dla nowych trenerów, pol roku, rok jeśli grają kaszanke out i następny, bo z Xavim gdyby nie majster stracilismy dwa lata, zero rozwoju, ile jeszcze potrwa ta słabość w europie.

4

Gratulacje? To byl ich psi obowiązek, łatwa grupa, wcześniejsze kompromitacje, każdy sie obchodzi z tymi piłkarzami jak z dziećmi.. a zarabiaja grube siano za to i maja grać, to samo trener. Co raz żałośniej to wygląda w tym klubie. Xavi to generał? Chyba w obozie harcerskim dla chłopców 8+

4

Mocne liczby


1

Widzę że nic nie stracilem nie oglądając meczu xd

1

Zarząd powinien ruszyć po Pepa latem a przynajmniej spróbować, w City juz sie wyczerpal gada coś o emeryturze a szkolenie tych młodzików moglo by go skusić. Sam chcial Balde czy Yamala. Poza tym od dawna twierdze, że to jedyny trener ktory może ten klub ogarnąć na ten moment

0

@WiernyKibic111 ale szybciej przygotuje w pare miesiecy niz w miesiac na nowy sezon, jesli Xavi jest do zwolnienia to lepiej od razu

0

Jeśli faktycznie odmówił trenowanie rezerw to pokazuje jego wielkie ego, dlatego nie przyznaje sie ze to on jest przyczyna słabej gry

0

@Ojciec5tkidzieci właśnie slyszalem o tym ale srednio lubie strzelanki ale może sprawdze

0

@jacobFCB obczaje dzięki

0

Sa jakieś warte uwagi gry na steam za free?

3

@ObiwanKenobi i za to wiekszy zus dla działalności xdd

0

@tomekjd nie ma na niego hajpu bo jest słaby po prostu, przeciez jakby taki synalek slawnego pilkarza mialby chociaż poziom Yamala to w mediach byloby jeszcze głośniej niz o Yamalu

2

Jutro niedziela handlowa czy google kłamie?

6

Wszedłem w obojetny filmik tego syna i cóż..


0

Głupoty gada ten Gundogan nawet jak Barca gra gówno to oglądam ich mecz do końca mimo że szkoda na to czasu

1

@Bocheno1 po takim przysznicu dupa musi być czysta nawet w pampersie

1

1

@HighestInTheRoom może zmień robote, mnie samo zajecie denerwowalo i właśnie ludzie więc odpuscilem

1

@HighestInTheRoom akurat zmieniłem prace więc nie, a wcześniej zawsze lubilem większość osob z pracy bardziej problemem byli klienci

0

@HighestInTheRoom a czemu sie chamisz w pracy?

1

@Kessie fragment ze strażą rozjebał

2

0

Początek sezonu miał wybitny na tym ŚO ale to co gra teraz to jakiś sabotaż i jeszcze pretensje xd lubie go ale niech sie chłop ogarnie

12

@hayek od dawna to samo jest z produkcją ciuchów dla sieciówek, glownie zajmuja sie tym dzieci w krajach 3 świata

0

Wysyłaliście kiedys list? Ja pierdziele wole jednak maile xd

0

Jaki jest najlepszy program do pisania na pc w formacie doc? Za darmo. Kiedys cos uzywalem ale nie pamiętam juz

2

@DonCarletto Perez to ma fetysz Brazylii a ci z Argentyńczykami sie nie lubia a tam cala kolonia u was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?