1

@Figo_the_best z Realem

1

@Adran360 nie chce wiedziec jakby wyglądalo gta rosja

1

Trzeba być naprawde głupim by grając w innym klubie mówić tak o innym klubie

3

@Rl9k1nG tak bylo z Kate Bush i Stranger Things też

2

Ciekawe jak tam Gavi po tej operacji, żadnych newsów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeneralXavi pamiętam jak oglądałem i kibicowalem Hiszpanii 4-0 o ile sie nie myle

0

@MaŁolat no i co ten Yamal pokazuje na pewno nie poziom Barcelony ktora ma walczyc o powazne trofea, ma talent i tyle na razie

0

@LM10GOAT 16 lat bez przesady, zaraz będą same dzieci grały, na stopera to za mało

0

@Blanco16 mi sie zawsze podobal klimat Miami, sa tam dzielnice bogate jak centrum i slumsy typowe jak w LA i do tego zajebiste plaże

0

@Jakchcesz do tej gry chyba i tak lepiej kupić ps5, chyba ze ktos ma bardzo mocny sprzęt i musi specjalnie wydawać..

0

@MesQueUnClub_87 właśnie dziala jak zawsze, spróbuję reinstall ale już czytalem na forach ea ze ludzie niektórzy tak mają

0

Miał ktoś tak że go co mecz rozłączała w EA FC? Do niedawna dzialal normalnie a dziś włączam i 5 meczy, 5 dc

2

@oZinho haha to byly inne czasy i w gta sie nawet w szkole grało xd

5

cudowna będzie to gra, jak dla kogoś kto jiz od dzieciaka zaczynal przygode od gta 2 to coś niesamowitego. Ale ta technologia gier sie rozwinęła

0

@Criss18Barca moga zrobic nawet 500 kazdy będzie chcial w to grac i kupi

1

@macio_944 o której godzinie to będzie?

1

@PatrychoO ja ściągnąłem sobie Efootball bo wygląda nieźle ten najnowszy i później zobacze bo EA FC zla nie jest ale ciągle to samo nudzi i ten nieralny tryb UT

0

Fajnie ale nie rozumiem plebiscytu nagrody za wiek. Bo chyba tylko o to w tym chodziło

2

@esem91 to policja a myślałem zanim przyblizyli ze jacys zwykli przechodnie z bronia

0

Na la rambli przynajmniej adblock działa, kolejny dowód na la rambla > cafe bernabe

0

@ObiwanKenobi pamiętam ten program ledwo co xd

0

@Bandit kiedys gralem i łatwo sie dostawalo karty top, ja mialem z 3 mbappe za free i 2 Messich, nie wiem jak teraz

1

@Bobo25 modele piłkarzy i animacje bardzo reliastyczne, murawa i reszta grafiki taka se ale jak ostatnio gralem to bylo niegrywalne i widze duża zmianę na plus

2

Gra ktoś w efootball? Ja może z rok temu ale patrząc na ten filmik to sporo poprawili w gameplayu


1

@DonCarletto zawsze mogli napisać Rasiak

0

@Lament Jakim zmiennikiem, do kontuzji to byl nasz najlepszy pomocnik

32

Xavi nowa wersja
@ngif


0

@ngif haha to akurat dobry pomysł

9

Nawet to dobre xd


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?