Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Figo_the_best z Realem
1
@Adran360 nie chce wiedziec jakby wyglądalo gta rosja
1
Trzeba być naprawde głupim by grając w innym klubie mówić tak o innym klubie
3
@Rl9k1nG tak bylo z Kate Bush i Stranger Things też
2
Ciekawe jak tam Gavi po tej operacji, żadnych newsów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi pamiętam jak oglądałem i kibicowalem Hiszpanii 4-0 o ile sie nie myle
0
@MaŁolat no i co ten Yamal pokazuje na pewno nie poziom Barcelony ktora ma walczyc o powazne trofea, ma talent i tyle na razie
0
@LM10GOAT 16 lat bez przesady, zaraz będą same dzieci grały, na stopera to za mało
0
@Blanco16 mi sie zawsze podobal klimat Miami, sa tam dzielnice bogate jak centrum i slumsy typowe jak w LA i do tego zajebiste plaże
0
@Jakchcesz do tej gry chyba i tak lepiej kupić ps5, chyba ze ktos ma bardzo mocny sprzęt i musi specjalnie wydawać..
0
@MesQueUnClub_87 właśnie dziala jak zawsze, spróbuję reinstall ale już czytalem na forach ea ze ludzie niektórzy tak mają
0
Miał ktoś tak że go co mecz rozłączała w EA FC? Do niedawna dzialal normalnie a dziś włączam i 5 meczy, 5 dc
2
@oZinho haha to byly inne czasy i w gta sie nawet w szkole grało xd
5
cudowna będzie to gra, jak dla kogoś kto jiz od dzieciaka zaczynal przygode od gta 2 to coś niesamowitego. Ale ta technologia gier sie rozwinęła
0
@Criss18Barca moga zrobic nawet 500 kazdy będzie chcial w to grac i kupi
1
@macio_944 o której godzinie to będzie?
1
@PatrychoO ja ściągnąłem sobie Efootball bo wygląda nieźle ten najnowszy i później zobacze bo EA FC zla nie jest ale ciągle to samo nudzi i ten nieralny tryb UT
0
Fajnie ale nie rozumiem plebiscytu nagrody za wiek. Bo chyba tylko o to w tym chodziło
2
@esem91 to policja a myślałem zanim przyblizyli ze jacys zwykli przechodnie z bronia
0
Na la rambli przynajmniej adblock działa, kolejny dowód na la rambla > cafe bernabe
0
@ObiwanKenobi pamiętam ten program ledwo co xd
0
@Bandit kiedys gralem i łatwo sie dostawalo karty top, ja mialem z 3 mbappe za free i 2 Messich, nie wiem jak teraz
1
@Bobo25 modele piłkarzy i animacje bardzo reliastyczne, murawa i reszta grafiki taka se ale jak ostatnio gralem to bylo niegrywalne i widze duża zmianę na plus
2
Gra ktoś w efootball? Ja może z rok temu ale patrząc na ten filmik to sporo poprawili w gameplayu
1
@DonCarletto zawsze mogli napisać Rasiak
0
@Lament Jakim zmiennikiem, do kontuzji to byl nasz najlepszy pomocnik
32
Xavi nowa wersja
@ngif
0
@ngif haha to akurat dobry pomysł
9
Nawet to dobre xd