Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LionelM95 pięknie, ja nie dograłem do końca bo mi sie laptop zaczal przegrzewać
5
@Emhyr karny jest jak sędzia gwiźnie
1
@Kuba_1 ja kiedyś pisałem że go nie lubie to ludzie pisali czemu, on taki fajny chłopak xd
24
Bez przesady z tym znowu, od roku byl zdrowy. Dobrze że przynajmniej odpuścił jak poczul, że cos jest nie tak
0
Obejrzałem sobie film "Uciekaj" pierwszy raz i bardzo mi sie spodobal, a bardzo krytycznie podchodzę do nowoczesnego kina. Znacie coś jeszcze "nowego" ale fajnego?
0
Zdarzyło wam sie oglądać jakiś serial kilka razy? Jeśli tak to który
0
@reloaded każdy logicznie myślący czlowiek to wie, organizm jest złożony i wszystko od siebie zalezna, mięśnie od sciegien, czy wiezadla od mięśni również
6
Było sędziować porządnie a nie robić cyrki, w meczu z Espanyolem dal swój popis
5
Napięty terminarz ale okazje do zdjecia go z boiska byly, on gral wszystko u Xaviego zazwyczaj po 90 min
1
Wszystko z usa zapożyczone albo z gierek różnych i wielki szpan. Kiedyś młodzież była bardziej kreatywna a teraz wszystko co zobacza za granicą przekladają na polskie podwórko i myślą, że to takie zajebiste xd
https://www.facebook.com/DzienDobryTVN/videos/592227046328422/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
0
Gavi
3
Messi winny bo kibice pojechali Rodrygo na insta a że ten miał w dupie pałowanie niewinnych ludzi i nazywał tchórzostwem zejście z boiska w solidarności z kibicami to już nic.
Pewnie sa tez sfrustrowani gównem ktore zagrali a zwłaszcza ten typek
0
Stary Rodrygo hejtuje Messiego na socialach, na rm.pl mozna przeczytać
0
@tristan87 a czego sie spodziewał po pyskowaniu do Goata? Tak działa internet
0
@kaamil1910 Niby ma ale nie wiem czy od lata czy jak
0
Czytałem, że na zasadzie wypożyczenia. Czy Atletico PR ma coś jeszcze do gadania?
0
Wleciał odcinek u Ćwiąkały o Gavim
1
@Rewolucja123 Tylko ciekawe co na to Xavi bo po tym ile dawal szans Ansu można bylo pomyśleć, że po prostu cos do niego ma, Felix wszedl z miejsca do skladu i nie musial nic robic a Fati nawet po dobrych meczach w Barcy byl sadzany kosztem 4 pomocnika
2
Fani Brighton co raz częściej pisza że chca aby został u nich definitywanie, a gdy tam przychodzil spotkał sie z hejtem, że jest flopem to najlepiej podsumowuje sytuacje jego gry. Jakis czas temu byly plotki o zainteresowaniu Liverpoolu. Wygląda co raz lepiej, ja mam nadzieję na powrót Ansu i pozbycie sie Raphinhi
1
@MesQueUnClub_87 właśnie chyba wszystko po kolei zobaczę. Te filmy chyba nigdy w tv nie lecialy i mi umknęło
0
Nawet nie wiedziałem, że Tupac grał w filmach jak kogoś interesuje to polecam Juice z 1992 r.
0
@tgrzeb
0
Scaloni opcją na trenowanie Realu wg. Sportu. Co na to ambasda Argentyny?
0
@blakkudium dlatego na PO sie nadaje, na ŚO by tego nie zrobil
1
@JarekS zawsze może nie przedłużać kontraktu i przyjść za darmo, jego wola
1
@kewin mam nawet nowe ujęcie
4
Jak to nie byl karny?
0
@kaamil1910 na pewno wiecej niż ogór Raphinha za 60 mln
0
@Kalin33 brazylijczyk to kot w worku i dopiero za dwa lata go mozesz kupic. Yamal nawet jak nic nie daje to w klubie będzie priorytetem
2
@LM10GOAT ta sama pozycja co Yamal zajebiscie mądry atak