Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium 16 lat pozycja Yamala, można zapomnieć
0
@Rust_Cohle ładnie to tak wyżerać synowi?
2
@RafaPL miało wpływ korek mu utknął w murawie sa filmiki gdzie to widać dokładnie
2
@rob1500100900 Jak próbował dryblowac w jednej akcji to wyglądal jakby mial bezwładną noge po czym zrobil wrzutke w trybuny
1
@Sysia11 zdobić?
3
@FCB24 chyba sie zasmial zaslaniajac usta xd
2
@TR3YWAY to jest kasztan a wczorajszy mecz to pokazal, za słaby na Barce
3
Raphinha skills danza kuduro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cris27 jeszcze ci odklejeńcy co go tam bronia i jada po Messim, co za wyprane mózgi
0
@ludnek to zawsze byl fawelarz co chcial placic 40 euro miesiecznie na swoje dzieci xd
0
Zagra jeden mecz dobry na 20 i gwiazdorzy, zawsze go nie lubilem nawet bardziej niz Viniego, taki cwaniaczek. Wczoraj Rodrygo cień razem z Raphinha sa siebie warci
10
@Lionel_Messi10 zespół jest solidarny z kibicami i razem świętują, fajnie sie na to patrzy
6
Brazylia dziś z mentalnością tryglodytów i stylu Getafe dostała prztyczka w nos. Może wyciągną wnisaki i zaczną grać w piłkę w nastepnych meczach
4
Brazylia nie ma w ogóle pomocy, ciężko im bedzie w eliminacjach czy na mundialu
1
@tomek256 jak Alexis Sanchez
2
De Paul po raz 3 dostaje w twarz.
Dobra jednak symulka troche
2
Ciekawa bedzie walka w nastepnym sezonie Endrick vs Roque
6
Hahha Argentyna goll!
5
Dibu dobra interwencja
6
@ZwyklyKibicBarcy04 rzeźnictwo to rozpoczęła Brazylia akurat
1
Szalony ten mecz ale i tak mi sie to fajnie ogląda bo obie mają chęci i jest walka do krwi
0
Raphinha ciągnął za soba tą noge tak bezwaldnie w tej akcji xd
9
Jak to karny jest
0
@Aragorn33 on zawsze byl glupi, nie wiem co niektorzy w nim widzą
3
Raphinha to brazylijski ogór oby go sprzedali
1
Brazylia ma niezly kompleks jedyne co potrafia to faule haha
1
Ale ci brazylijczycy jak dzikusy dzisiaj
0
Co ten Rodrygo przereklamowany do Messiego sie pruje xd
3
Co by tam sie dzialo jak Argentyna gola strzeli albo wygra trochę strach myśleć