Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
wymienial ktos paste chłodząca w laptopie gpu? Czy to rzeczywiście pomaga?
5
Genialny opis produktu
https://zapodaj.net/plik-sSHR9PnxHS
1
@Rl9k1nG nie ważne ile byle by budzić sie samemu a nie bo budzik
1
@Firestone lewy też
0
@kamilop nie do konca, piłkarze potrzebuja dobrych treningów aby dobrze grać
1
Taki Messi to pewnie oglada i sobie myśli jaka dobra decyzje podjął
7
Dembele w najgorszej możliwej formie to byl magic przy Raphinhi
0
@Rewolucja123 odpadlismy z LM, ocknij sie, zadna 4 ani 10 pomocnikow nic nie zmieni :/
0
@Rewolucja123 daj spokoj nikt w Europie nie gra takim wynalazkiem, a te 1:0 miales ale w lidze i wpierdol z cienkim United
2
Pamiętam te piękne komentarze obrońców Xaviego z zeszlego sezonu, Xavi piękny, taktyka piekna a ty jesteś hejterem tfu, no to mamy potwierdzenie
1
Xavi do grudnia czyżby?
0
Pep wróć, uratuj ten klub
1
Lets go Alemria po pierwsze zwycięstwo w sezonie uhu
0
@Emhyr Lewy glupi nie jest, ale nie przeskoczy polskiego wyszkolenia technicznego
3
Jak my na takich tuzach inteligencji jak Rapha budujemy sklad to co my chcemy osiagnac, wbrew pozorom mózg u pilkarza jest ważny
1
Haha zatyka uszy w cieszynce a teraz podaje do nikogo, to jest mentall
7
IQ brazylijczyka ukazane przy cieszynce
1
Ale bym takich amigosów pooglądał
0
@clyde No mnie właśnie Gavi kupił tym swoim sercem do gry i tego klubu, drugi to Fati, ktory mial super wejscie ale wiadomo co i jak. Fermin, Balde bo wychowankowie czy Yamal, a tak poza tym jak ktos sie zachwyca jakimis De Jongami, Cancelo czy innymi mnie to jakos nie jara, nawet Ter Stegen czy Araujo no nie powiem ze ich kocham jak Messiego czy Inieste kiedyś
11
Też tak macie że nie czujecie jakiejś więzi, wiekszej sympatii do graczy Barcy? Kiedyś byli Mashe, Messi, Pique, Iniesta, Villa, Suarez i wielu innych a teraz.. głównie lubię wychowanków i jakoś mi do nich bliżej
0
@dv7wisnia czuje kibicowski obowiązek ale az tak nie chcialo mi sie dawno
2
kurde nie chce mi sie tych meczy ostatnio oglądać
0
@Emhyr to co mamy teraz jest skutkiem poprzedniego sezonu, czyt lecenie na farcie i gówno taktyka
0
@Emhyr sezon temu wygrywaliśmy wszystko po 1:0
0
Ciężka ta matematyka
https://m.facebook.com/watch/?v=6871807142909671
1
@MesQueUnClub_87 ja mam już zryty łeb tym ruskim czy po jakiemu oni gadają
1
Jest jeden plus tej gównianej gry, sfrustrowany czlowiek po całym dniu moze sobie ponarzekać na kopaczy
0
@peetwithbarca dobra pomylili mi sie LO, myslalem o tym drugim Alexie
0
@karci0 nie, taka tymczasowa robota ale dużo jest ich właśnie i to jest masakra xd
0
@peetwithbarca ten Fort to chyba nie jest w Barcy obecnie