Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF może, w wolnym czasie to wytne o co mi chodzi i moze ktos odgadnie
0
Czy jest coś takiego jak losowa generowana muzyczka? Ogladalem jednego streamera i mial fajne nuty w tle ale stwierdzil ze to nie ma linku i jest z youtuba..
0
Najwięcej do powiedzenia maja ci co jego meczu nigdy nie widzieli
0
Vini se zrobił tatuaz na którym oczywiście nie zabrakło slynnego BLM
https://www.instagram.com/p/C1cwPbzizJw/?utm_source=ig_embed&ig_rid=edc58535-8bcf-4bd8-8ef2-f6166c703fbb&ig_mid=9EF5FD1A-AA59-434E-8F9A-60157E01D246
0
Już sie kolejka chętnych ustawia
1
@titikaka Fati byl lepszy czy sie to hejterom podoba czy nie
14
@Pablozeusz jest kibicem realu a to niebezpieczne towarzystwo haha
1
Ale bzdury, artykuły co raz gorsze
0
@Pogba plot twist: to nie są ci sami
1
@Kgorecki2500 a co ze zwierzętami które sa zabijane i zjadane przez ludzi? Ich strachem nikt sie nie przejmuje tylko pieskiem który boi sie petard
0
@HypeR a jak z językiem?
0
@vangoor Tak i to poważne kiedyś
0
@David_Martin przynajmniej nie trzeba czytać tych hejtów
0
@jacobFCB ja dziś obie szedle i nic nie lyszem a chlop zapierdala, jakbym sobie skrecil krok w bok to bym oberwał, rower slychać
0
Za jeżdzenie chodnikiem na elektrycznym głównie powinno sie wsadzać do więzienia
0
@Messibestplayerintheworld nie możemy mieć cały czas pecha i ktoś w końcu musi odpalić a brazol ma tą bezczelność
0
Mi sie wydaje że Roque będzie takim fenomenem jak Bellingham w Realu
5
Konkretny powód by oglądać mecze bo mi sie juz w tym sezonie odechcialo, kontuzja Gaviego, gra słaba i wiele innych
0
@AFA90 jeszcze biegli jakaby chcieli a nie mogli
0
Haha oglądam dlaczego ja, baba poszła na policje i zaraz po zgłoszeniu wybiegli do radiowozu, jaki realizm śmiechłem mocno XD
0
@Rust_Cohle ale to nie quiz o Liverpoolu
1
@kamilop pewnie z 75 bo ta fifa to chora gra
1
Komentarz usunięty
1
@clyde ja na początku myślałem ze to nazwisko xd z tą ksywa to pewnie będzie niewypał
0
@LS żebyś wiedział
0
@draxidox i tak lepiej niz Rapha czy Antony
1
@Tasde @VbamboeB a dobra
0
@PaPo miałem kilka psów i żaden sie nie bał i tez ze schroniska
0
Jak to jest ze w tamtym roku Barca grała w Sylwestra a teraz mają tyle wolnego?
0
@Khajio Ale mi nie chodzi o pilkarzy Barcy tylko a o inne kluby i taka posucha jest z tymi talentami, wszyscy po prostu sa więźniami taktycznymi i nie ma tych magików co kiedyś