Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rok 2024 a Sociale Barcy dalej cringowe..
0
@kubix05 Roque, Guiu przyszle duo napastników
0
@DaPidejpi nie ma do tego powodu, mamy kasztanów w ataku
0
Jaram sie Roque oby dzisiaj pograł dłużej niz 5 minut
0
@gumaz nie pamietam ale 21 zl wygralem to chyba 3 albo 4
0
@Nazio_87 chcesz grać Robercikiem do 50?
12
@A4ron na pewno wszystkie kobiety po 20 co nie umią w kuchnie sa w tym momencie załamane, ze z nimi nie będziesz
0
Mówiłem ze bedzie gral na skrzydle xd co to dla Xaviego zmiana pozycji zawodnika
0
@tomek8756 ale komórka jajowa jest pewnie cudza wiec nie ma pokrewieństwa jako tako
0
Odstaw tą fife dzieciaku
2
@MarioVeB! Zemsta za superlige
0
@Emhyr jak sie dupa zapali to zrobi
0
@Dalhi jak on będzie naszym najlepszym atakującym z miejsca
1
@Emhyr ja obstawiam że bedziemy kupe grali i wejdzie w przerwie
0
Jak zarejestruja Roque to ile zagra jak myślicie?
0
Zawsze jakieś problemy a niby z powodu kontuzji Gaviego to było takie pewne
0
@sepek wlasnie widac co pokazuja Raphinha czy Felix sa jeszcze gorsi pod wzgledem bramek
0
@Croocers główne to @VegetaPolska
0
@Destroyer_of_Worlds nie wiem ale lepiej niech jutro zagra bo sie wkurłie
2
@gumaz Jemu wystarczy głosów a poza tym nie jestem pijany
3
Dam na @Comentateiro za Xavi do grudnia i wierność poglądom
2
@krajana tak, ja bez zasilacza nie korzystam
1
@ranger3120 nie brzmi ten język jak hiszpański
1
@PatrykBarcelona tak to sie nie da, ale ja już większość zapomnialem i dlatego ochota naszła
0
@MesQueUnClub96 A Ty teraz awansowałeś i będziesz komus gadał o czym ma pisać?
3
Ci bandyci tak wyciągają wnioski jak pilkarze Xaviego
0
@matirix20 też znam, ja nie oceniam który lepszy oba fajne ale ten PB to jest sentyment. Ja jeszcze uwielbiam GOT i ST
0
@gumaz ja w sumie ogladalem to będąc jeszcze gnojkiem na premiere w PL i moze sobie w koncu odświeżę
6
Chyba se od nowa odpale Pirson Break lata temu to oglądałem
0
@Emhyr Zbiera na Mbappe