1

Rok 2024 a Sociale Barcy dalej cringowe..


0

@kubix05 Roque, Guiu przyszle duo napastników

0

@DaPidejpi nie ma do tego powodu, mamy kasztanów w ataku

0

Jaram sie Roque oby dzisiaj pograł dłużej niz 5 minut

0

@gumaz nie pamietam ale 21 zl wygralem to chyba 3 albo 4

0

@Nazio_87 chcesz grać Robercikiem do 50?

12

@A4ron na pewno wszystkie kobiety po 20 co nie umią w kuchnie sa w tym momencie załamane, ze z nimi nie będziesz

0

Mówiłem ze bedzie gral na skrzydle xd co to dla Xaviego zmiana pozycji zawodnika

0

@tomek8756 ale komórka jajowa jest pewnie cudza wiec nie ma pokrewieństwa jako tako

0

Odstaw tą fife dzieciaku

2

@MarioVeB! Zemsta za superlige

0

@Emhyr jak sie dupa zapali to zrobi

0

@Dalhi jak on będzie naszym najlepszym atakującym z miejsca

1

@Emhyr ja obstawiam że bedziemy kupe grali i wejdzie w przerwie

0

Jak zarejestruja Roque to ile zagra jak myślicie?

0

Zawsze jakieś problemy a niby z powodu kontuzji Gaviego to było takie pewne

0

@sepek wlasnie widac co pokazuja Raphinha czy Felix sa jeszcze gorsi pod wzgledem bramek

0

@Croocers główne to @VegetaPolska

0

@Destroyer_of_Worlds nie wiem ale lepiej niech jutro zagra bo sie wkurłie

2

@gumaz Jemu wystarczy głosów a poza tym nie jestem pijany

3

Dam na @Comentateiro za Xavi do grudnia i wierność poglądom

2

@krajana tak, ja bez zasilacza nie korzystam

1

@ranger3120 nie brzmi ten język jak hiszpański

1

@PatrykBarcelona tak to sie nie da, ale ja już większość zapomnialem i dlatego ochota naszła

0

@MesQueUnClub96 A Ty teraz awansowałeś i będziesz komus gadał o czym ma pisać?

3

Ci bandyci tak wyciągają wnioski jak pilkarze Xaviego

0

@matirix20 też znam, ja nie oceniam który lepszy oba fajne ale ten PB to jest sentyment. Ja jeszcze uwielbiam GOT i ST

0

@gumaz ja w sumie ogladalem to będąc jeszcze gnojkiem na premiere w PL i moze sobie w koncu odświeżę

6

Chyba se od nowa odpale Pirson Break lata temu to oglądałem

0

@Emhyr Zbiera na Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?