Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Fede sie wypowiada publicznie, ze jeszcze raz by sfaulował Morate ale to przecież Gavi to rzeznik i boiskowy cham XD
1
@Rust_Cohle domyślam sie, ale administracja to zataja.ocne musza być te teczki, trzymasz ich w garści
1
@Bykunn byleby dawało satysfakcje
@koksik2700 ja jestem zdania, że szkoda żydzic jak ma ci cos sprawic przyjemnosc, nawet głupia skórka
1
wydajecie jakaś kase na gierki jakieś skiny, przepustki etc? Nie chodzi mi o gre samą w sobie
1
@Rust_Cohle Ciebie bo kolejny ban ma być dla Ciebie permem z tego co na gali słyszałem
0
Fajnie by bylo zobaczyc jakaś zmiane, nike bardzo rzadko robi ciekawe koszulki, wyróżniające sie czy zapadające w pamięć. Nike pewnie tak nie zależy na Barcelonie bo nasze sprotowe osiągi wyraźnie zjechały, inaczej by zapłacili więcej
0
@MESSIah16 to pary sa legalne, nielegalne sa małżeństwa czy zwiazki partnerskie
5
@MESSIah16 a są nielegalne?
0
Opera gx ma jakiegos adblocka do youtuba czy niezbyt?
2
@Rust_Cohle właśnie, nikt nie pytał
0
@NeroTFP1 pytanie za podwójne punkty przekręciło wynik takie fakty
4
@Luciano99 jakbyś częściej wrzucał kontent to byś to wygrał
1
@hayek poległem na pytaniach o Barcy XDD
3
Gratki dla @mekston
5
Poczułem sie jak Barcelona Xaviego na tym quziie, z prowadzenia we wpierdol
1
@LM10GOAT lepiej niczego nie przyspieszać podobno odbudowa takiego więzadła to przynajmniej rok
0
@partymaker jakaś podwyżkę ostatnio dostal, nie pamiętam ile ale czy teraz jakis klub by go chcial poza arabami?
2
@Tridente2015 nie zrezygnuje bo nikt mu nigdzie tyle nie da, nie z tym skillem trenerskim
47
@Kuba_1 ciekawe czy biznesy by sie tak kręciły gdyby nie była znana
2
@Volk w obecnej Barcy każdy ma szanse bo kasztan kasztana kasztanem pogania xdd
0
@Rust_Cohle ja kiedyś kaszanke jadlem jak nie wiedzialem z czego jest, teraz juz tez raczej nie zjem
1
@LS nigdy nie spróbowałem flaków, jakichs ślimaków, krewetek tez nie brzydzi na sama myśl
1
@LS najgorsze co mnie brzydzi z jedzenia kożuch i flaki
0
@klopx Hello, can you hear me
2
Trzeba powiedzieć ze Lewy ładnie wczoraj podal do Roqe, gdyby nasza pomoc tak umiala
1
@JimMorrisonFCB raczej braku systemu gry
1
A Xavi jak zwykle dyskusje ten to ma łeb gorący, gorzej z taktyką
0
Gdzie gra obronna? A gdzie gra pomocy i gdzie gra ataku może ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie
4
Żeby juz hejtować Roque to trzeba miec naprawde nieźle z głową
0
@against_modern_football stresuje sie nowym otoczeniem, nowy jezyk, kraj a nie 4 ligowcem