7

Fede sie wypowiada publicznie, ze jeszcze raz by sfaulował Morate ale to przecież Gavi to rzeznik i boiskowy cham XD

1

@Rust_Cohle domyślam sie, ale administracja to zataja.ocne musza być te teczki, trzymasz ich w garści

1

@Bykunn byleby dawało satysfakcje
@koksik2700 ja jestem zdania, że szkoda żydzic jak ma ci cos sprawic przyjemnosc, nawet głupia skórka

1

wydajecie jakaś kase na gierki jakieś skiny, przepustki etc? Nie chodzi mi o gre samą w sobie

1

@Rust_Cohle Ciebie bo kolejny ban ma być dla Ciebie permem z tego co na gali słyszałem

0

Fajnie by bylo zobaczyc jakaś zmiane, nike bardzo rzadko robi ciekawe koszulki, wyróżniające sie czy zapadające w pamięć. Nike pewnie tak nie zależy na Barcelonie bo nasze sprotowe osiągi wyraźnie zjechały, inaczej by zapłacili więcej

0

@MESSIah16 to pary sa legalne, nielegalne sa małżeństwa czy zwiazki partnerskie

5

@MESSIah16 a są nielegalne?

0

Opera gx ma jakiegos adblocka do youtuba czy niezbyt?

2

@Rust_Cohle właśnie, nikt nie pytał

0

@NeroTFP1 pytanie za podwójne punkty przekręciło wynik takie fakty

4

@Luciano99 jakbyś częściej wrzucał kontent to byś to wygrał

1

@hayek poległem na pytaniach o Barcy XDD

3

Gratki dla @mekston

5

Poczułem sie jak Barcelona Xaviego na tym quziie, z prowadzenia we wpierdol

1

@LM10GOAT lepiej niczego nie przyspieszać podobno odbudowa takiego więzadła to przynajmniej rok

0

@partymaker jakaś podwyżkę ostatnio dostal, nie pamiętam ile ale czy teraz jakis klub by go chcial poza arabami?

2

@Tridente2015 nie zrezygnuje bo nikt mu nigdzie tyle nie da, nie z tym skillem trenerskim

47

@Kuba_1 ciekawe czy biznesy by sie tak kręciły gdyby nie była znana

2

@Volk w obecnej Barcy każdy ma szanse bo kasztan kasztana kasztanem pogania xdd

0

@Rust_Cohle ja kiedyś kaszanke jadlem jak nie wiedzialem z czego jest, teraz juz tez raczej nie zjem

1

@LS nigdy nie spróbowałem flaków, jakichs ślimaków, krewetek tez nie brzydzi na sama myśl

1

@LS najgorsze co mnie brzydzi z jedzenia kożuch i flaki

0

@klopx Hello, can you hear me

2

Trzeba powiedzieć ze Lewy ładnie wczoraj podal do Roqe, gdyby nasza pomoc tak umiala

1

@JimMorrisonFCB raczej braku systemu gry

1

A Xavi jak zwykle dyskusje ten to ma łeb gorący, gorzej z taktyką

0

Gdzie gra obronna? A gdzie gra pomocy i gdzie gra ataku może ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie

4

Żeby juz hejtować Roque to trzeba miec naprawde nieźle z głową

0

@against_modern_football stresuje sie nowym otoczeniem, nowy jezyk, kraj a nie 4 ligowcem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?