0

@Amidamaru a Ty myslisz że tych dwóch by coś gralo w Barcelonie?

2

@PaPo nie wspomniałeś nic o dachowaniu i piciu za kółkiem, podejrzane

2

@hayek komentarz dnia xd

0

Niech błagają Pepa o powrót a ten cały Mourinho bylby zniszczony jakby nie szło po tym wszystkim co gadał na Barce, po jego gestach do Messiego itd

2

@Rewolucja123 jak nie umiesz nawet zagdac to jak sobie wyobrazasz dalsza rozmowe? Cokolwiek nie powiesz to jak sie nie spodobasz to nie zadziala i na odwrot, jak powiesz bzdury a sie spodobasz to zadziała

0

@Muevertigo Barca sama sobie winna, ze gowno zagrala mnie to śmieszy jak ferran sie spruł

0

Widze, że te cytaty Ferrana to u nas na stronie byly bardzo złagodnione, na stronie Realu sa te ostrzejsze jak ktoś ciekawy xd rozumiem frustracje itd ale takie zachowanie jeszcze bardziej ośmiesza Barcelone. Wyobrażacie sobie że Messi, Iniesta, Puyol tak o kims mówią?

0

@zodiak_10 rasizm

0

Jak nie przyjdzie tu normalny trener to tego birdelu nie ogarnie wiec sprzedać w takiej sytuacji, a jak przyjdzie normalny to zostawić

2

Może by zaczeli grać, widać że frustracja w zespole co raz większa. Nasi piłkarze sa mocni w gębach szkoda, ze nie na boisku xd

1

@insp1re ja tam nie widze nikogo z topu, ludzie sie jaraja jakimś De Jongiem a on nie ma podjazdu do tego co prezentowali najlepsi pomocnicy w historii Barcy. A to ze im sie nie chce grać kazdy widzi, maja mental przegrywow i sa z tym pogodzeni

1

@insp1re nawet Mbappe by nie pomogl bo byśmy dalej tracili po 4 bramki na mecz

3

@LaLigaPD jakby byl kibicem Realu to by zagłosowal

1

Guardiola i tylko Guardiola, Laporta go powinien błagać a on pod naciskiem może chcialby to poukładać, mysle ze jest to w stanie zrobić z nasza szkółka

0

@NeroTFP1 Enrique tu wygląda jak Timberlake

1

@PatrychoO pojdzie do City

0

@AI8 Pep by ich wyszkolil a Xavi glaszcze po tych główkach

1

Pep wróć, kurde szkoda że to nierealne. On by im przemówił do rozsądku

0

@MarshallLAW on sie nie nadaje do gry defensywnej

0

@Lakamakafa ale to pewnie krotkometrazowo po pare godzin max?

0

@Gaz normalni kibice już maja ich słowa za nic

0

Nosil ktoś kiedyś stabilizator na kolano? Mam pytanko pw

0

@Kamiloza91 na pewno nie w defensywie

1

@Kamiloza91 ten człapiący Busquets co tracil pilki pod polem karnym i nie nadążał z powrotem?

0

@MarioVeB! Nie ważne jaki ligowiec potrafi zagrac dobra piłkę a wtedy to nie byla jedyna, do tego mysli na boisku, nic z tego nie potrafi Balde

1

Szkoda ze nikt nie zadal naszemu geniuszowi trenerki pytania dlaczego ciagle stawia na Balde bez formy a nie na chlopa co w pierwszym meczu zagral asyste (Fort)

1

@Zoker ona juz po pierwszym sezonie the boys sobie cos porobila, in minus

1

@bartas97 ładnie go zgasil Vinicius

0

Jakbyście w tych czasach zaczynali kibiciowac to byście wybrli Barce czy Real?

3

Weź już nie kpij z nas Carlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?