3

Fcbarca dyskryminuje roboty #tematdlauwagi

0

@ziomal88 19 latek jak już

0

@kuz ta od dzisiaj aż sie odechciewa tu wchodzić

8

Teraz za każdym razem trzeba jakaś durna weryfikacje robić wchodzac na strone?

0

@shahman aha, no ja próbowałem tej gierki wielokrotnie ale jakos mi ten gameplay srednio odpowiada, ale pomyślę czy zainstalować

0

@shahman jakis nowy tryb?

3

@Pawel13sz ta 1:41 minęła w 3 sekundy

0

@Encore nierowny ale Atleti nie ma takiej dziurawej gowno obrony i umie tworzyc sytuacje

1

I taki Real przegrywajacy z Atleti zlał nas 4 bramkami, to jeszcze podkreśla jak jestesmy słabi

0

@Danqoo przynajmniej dal asyste ale tak sie nie skupialem w końcówce juz

0

@czosnekfcb przed meczem

0

Nasi pooddawani pilkarze za bezcen nagle umieja grac Dipej i Grizmen, no kto by sie spodziewał

1

Brawo Atleti uuu

2

Griz odzyskal kariere odchodzac z Barcy

3

To ten Grizman co w Barcelonie byl drewnem

0

Bellingham juz opadl z sil

3

@Veysel to nie sam Bellingham a wiele czynników, w Barcy by nie istnial

0

Barca musi tego trenera szybciej wymienic to niepojęte ze jestesmy 10 poziomów nizej w grze od takiego Atleti czy Realu

1

@Jarek92Barca ja im wszystkich zazdroszcze

3

Szacun dla Realu mimo wszystko, dobry mecz i obejrze chetnie dogrywke

0

Kros tera załaduje

1

Patrząc na ten mecz pomimo kuriozalnych bramek to wygląda jak profesjonalny futbol, a nie to co ogladalismy o 19:30

1

@Amidamaru Diaz wiadomo

4

Lubie tego Brahima zawsze jak wchodzi to zajebiscie mu sie chce, cos czego w Barcelonie nie ma nikt obecnie

3

Potężny Rudiger dwa gole zawalil

0

Ojcowie Llorente, Laskowski forma jest

1

Haha Vini co za strzal

1

Laskowski jak na kibica Barcy to strasznie ten realik chwali

1

Balde po golu widac ze w dolku jest chlop

1

Nie wierze ze on gola strzelil xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?