0

@abram3k kibicow co raz mniej to i nie ma kto serwerow utrzymywać

0

Najlepszy moment tego meczu to jak Ferran dal koszulke choremu dziecku

3

Ferran to nie jest wirtuoz ale po nim jakas motywacje widać jeszcze i walke co by nie mówić. U lepszego trenera moglby byc solidny

0

Dobra Ferran o honor

2

bardziej czekam na mecz Real Atletico, tam będzie mozna obejrzec dobra piłkę

0

@TR3YWAY bo przynajmniej dobrze strzelal nawet w tym tragicznym zespole

0

@SinMistico wiosenne el klasiko

1

Xavi wylatuje i powrot Ansu tak widze kolejny season

0

Dlaczego ten komszarny Balde ciagle gra nic nie pokazując

0

@KrychaFCB frajerzy to nasz klub

0

No i zajebiscie

1

Piłka do Balde to zepsuta akcja z automatu

0

Jesteśmy na poziomie 3 ligowca ok

0

Marek Guiu haha

3

Guiu ladnie sie złożył

0

@Kruszalu ja dopiero odpalilem i od razu dyskomfort od patrzenia

3

Glowa boli od tej kamery

1

@Rust_Cohle to prędzej u @Luciano99 właśnie

0

Tak sobie oglądam Kiepskich i niby to serial o patologii, ale prawda taka że to koło patologii nie stalo. Dziwne, że nikt jeszcze nie wpadl na pomysl zrobić serial o prawdziwej patologii bo w dzisiejszych czasach to by miało branie

0

@Azi On nie musi strzelac dla rywali by ich wzmacniać xd

0

Guiu dziś dublet

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na kij ten Lewandowski i dlaczego Balde a nie Fort, ale cieszy Guiu

0

@Rewolucja123 masz tu instrukcje jak zagadać na siłowni


0

Może zróbmy ma la rambli kącik miłosny, na pewno będzie wielu chętnych a i porady użytkowników bardzo mądre i wyważone

0

@mrboom totalny panikarz haha

0

@Rewolucja123 tak szczerze nigdy nie zagadales do laski? A druga kwestia każdy sie bal jak odmowi to świat sie nie zawali i każdy mial taką sytuacje. Lepiej zrób to szybko zanim sie wkrecisz a okaże sie, że zajęta i wtedy sie rozczarujesz

1

Aha to sam jeszcze nie widzi, że nic nie wnosi

1

@Rewolucja123 i tak pewnie sie okaże że zajęta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?