Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k kibicow co raz mniej to i nie ma kto serwerow utrzymywać
0
Najlepszy moment tego meczu to jak Ferran dal koszulke choremu dziecku
3
Ferran to nie jest wirtuoz ale po nim jakas motywacje widać jeszcze i walke co by nie mówić. U lepszego trenera moglby byc solidny
0
Dobra Ferran o honor
2
bardziej czekam na mecz Real Atletico, tam będzie mozna obejrzec dobra piłkę
0
@TR3YWAY bo przynajmniej dobrze strzelal nawet w tym tragicznym zespole
0
@SinMistico wiosenne el klasiko
1
Xavi wylatuje i powrot Ansu tak widze kolejny season
0
Dlaczego ten komszarny Balde ciagle gra nic nie pokazując
0
@KrychaFCB frajerzy to nasz klub
0
No i zajebiscie
1
Piłka do Balde to zepsuta akcja z automatu
0
Jesteśmy na poziomie 3 ligowca ok
0
Marek Guiu haha
3
Guiu ladnie sie złożył
0
@Kruszalu ja dopiero odpalilem i od razu dyskomfort od patrzenia
3
Glowa boli od tej kamery
1
@Rust_Cohle to prędzej u @Luciano99 właśnie
0
Tak sobie oglądam Kiepskich i niby to serial o patologii, ale prawda taka że to koło patologii nie stalo. Dziwne, że nikt jeszcze nie wpadl na pomysl zrobić serial o prawdziwej patologii bo w dzisiejszych czasach to by miało branie
0
@Azi On nie musi strzelac dla rywali by ich wzmacniać xd
0
Nowy gender - dragon
https://www.facebook.com/HookedOnTheLook/videos/314328698078996/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
0
Guiu dziś dublet
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na kij ten Lewandowski i dlaczego Balde a nie Fort, ale cieszy Guiu
0
@Rewolucja123 masz tu instrukcje jak zagadać na siłowni
0
Może zróbmy ma la rambli kącik miłosny, na pewno będzie wielu chętnych a i porady użytkowników bardzo mądre i wyważone
0
@mrboom totalny panikarz haha
0
@Rewolucja123 tak szczerze nigdy nie zagadales do laski? A druga kwestia każdy sie bal jak odmowi to świat sie nie zawali i każdy mial taką sytuacje. Lepiej zrób to szybko zanim sie wkrecisz a okaże sie, że zajęta i wtedy sie rozczarujesz
1
Aha to sam jeszcze nie widzi, że nic nie wnosi
1
@Rewolucja123 i tak pewnie sie okaże że zajęta