Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MOLESTA za to Bellingham co strzal to gol a Pedri co strzal to zmarnowana setka
0
@JimMorrisonFCB przynajmniej młody daje jakiś fun z patrzenia nie to co pseudobrazylejro
0
@Culers w pierwszej polowie dostal w mięsień i chyba wtedy ale grał dalej
3
@tristan87 co my teraz zrobimy bez tego magika
0
@AlwaysBlaugrana jak wygrają to znaczy, że sobie zasłużyli. Bardziej to powinniśmy sie martwic Barca a nie tym co Real wygra
1
@Maker0 no ja wczoraj nawet napisalem, że on jedyny tam myśli na boisku
0
@Rhaan Ale u nas każdy kaleczy, a po drugie to za miesiąc 19
0
Ciekawe po co ten Roque zostal sprowadzony w zimie skoro tak ma go oszczędzać
3
Wchodze sobie z rana poczytać newsy a tu taka odklejona wypowiedź w nagłówku, odechciewa sie czytać reszte
0
@LM10GOAT to niewiele ci potrzeba by kogoś pokochać
3
Od 5 lat to słysze
0
@JordiAlbion nie dlatego, dlatego ze ten klub byl ekscytujacy a juz nie jest
0
@agaFCB Xavi niechętnie stawia na opalonych
0
@ViscaelBarca2007 poza asysta to Gundogan byl gorszy od Roberto
0
Tak cos czulem ze cos strzli bo wszedl i od razu cos tam próbował
0
Jakby sie ktos zglosil po Balde i Araujo to sprzedajecie?
0
Nie zdziwie sie jak wyjda na Real i nagle beda umieli grać xd
1
@kuz kibice Osasuny się cieszą
1
Tak tak wpsuc Romeu
0
Eh szkoda , do dupy wręcz
0
Dobra strzel cos Osasuna tu musi byc rozpierdol zeby w koncu nowy trener przyszedl
1
@Rust_Cohle jak tu kazdy ma wyjebane to nie ma za co dawac kartek
0
Teraz Araujo kolejny wirtuoz od wrzutek
0
@DonAndres*8 kasa go trzyma
1
Zajebisty Balde ale Fort bylby gorszy hahahhaa
0
najlepsze ze to widowisko pewnie sie przeciagnie jeszcze o pol godziny
0
W przerwie pokazuja jakies atletico, reale i czlowiek w szoku ze umieja składane akcje stworzyć, przeciez to takie trudne niewykonalne dla Xavinety
1
Zaczynam czuć wstręt do 3/4 piłkarzy tego klubu. Trenera pomine bo to nie jego wina że niekompetentny pracodawca go jeszcze nie zwolnił
0
@Lisek kogo nie kupisz to bedzie to samo co dzisiaj
0
@beter2 Fati to ma pewnie ubaw z Xaviego teraz