1

@MOLESTA za to Bellingham co strzal to gol a Pedri co strzal to zmarnowana setka

0

@JimMorrisonFCB przynajmniej młody daje jakiś fun z patrzenia nie to co pseudobrazylejro

0

@Culers w pierwszej polowie dostal w mięsień i chyba wtedy ale grał dalej

3

@tristan87 co my teraz zrobimy bez tego magika

0

@AlwaysBlaugrana jak wygrają to znaczy, że sobie zasłużyli. Bardziej to powinniśmy sie martwic Barca a nie tym co Real wygra

1

@Maker0 no ja wczoraj nawet napisalem, że on jedyny tam myśli na boisku

0

@Rhaan Ale u nas każdy kaleczy, a po drugie to za miesiąc 19

0

Ciekawe po co ten Roque zostal sprowadzony w zimie skoro tak ma go oszczędzać

3

Wchodze sobie z rana poczytać newsy a tu taka odklejona wypowiedź w nagłówku, odechciewa sie czytać reszte

0

@LM10GOAT to niewiele ci potrzeba by kogoś pokochać

3

Od 5 lat to słysze

0

@JordiAlbion nie dlatego, dlatego ze ten klub byl ekscytujacy a juz nie jest

0

@agaFCB Xavi niechętnie stawia na opalonych

0

@ViscaelBarca2007 poza asysta to Gundogan byl gorszy od Roberto

0

Tak cos czulem ze cos strzli bo wszedl i od razu cos tam próbował

0

Jakby sie ktos zglosil po Balde i Araujo to sprzedajecie?

0

Nie zdziwie sie jak wyjda na Real i nagle beda umieli grać xd

1

@kuz kibice Osasuny się cieszą

1

Tak tak wpsuc Romeu

0

Eh szkoda , do dupy wręcz

0

Dobra strzel cos Osasuna tu musi byc rozpierdol zeby w koncu nowy trener przyszedl

1

@Rust_Cohle jak tu kazdy ma wyjebane to nie ma za co dawac kartek

0

Teraz Araujo kolejny wirtuoz od wrzutek

0

@DonAndres*8 kasa go trzyma

1

Zajebisty Balde ale Fort bylby gorszy hahahhaa

0

najlepsze ze to widowisko pewnie sie przeciagnie jeszcze o pol godziny

0

W przerwie pokazuja jakies atletico, reale i czlowiek w szoku ze umieja składane akcje stworzyć, przeciez to takie trudne niewykonalne dla Xavinety

1

Zaczynam czuć wstręt do 3/4 piłkarzy tego klubu. Trenera pomine bo to nie jego wina że niekompetentny pracodawca go jeszcze nie zwolnił

0

@Lisek kogo nie kupisz to bedzie to samo co dzisiaj

0

@beter2 Fati to ma pewnie ubaw z Xaviego teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?