0

@KrwawiaceoczyVEB Balde stamtad wyszedl i byl dobry, Fermin, Gavi i teszta wszyscy wyszli z rezerw

1

Yamal 5 klas lepszy od pseudobrazylijczyka, tylko dajcie jeszcze Roqe

0

Yamal tez sie nie rowzwija, pozostanie w rezerwach byloby dla niego lepsze tam czegos uczą

0

Fermin i Fort w poprzednim meczu to to co zawazylo na wygranej, zaden z nich dzisiaj nie w podstawie. Jakim ujem to możliwe

4

Jak można grac takie gówno po dwóch latach trenowania, chyba skończył sie czas ulgowy

0

@barteq pamięć miesniowa z dobrej Barcy mu zostala

0

W pewnym sensie szkoda mi tych pilkarzy, mowi sie ze trener obrywa za nich a mi sie wydaje ze jest na odwrót. Trener nic nie robi a oni obrywają

0

Oni nie wiedza co maja robic na tym boisku gdzie podawac, gdzie sie ustawiac, gdzie biegać, nic

2

Do niczego nie dojdziemy z ty trenejro

1

Roberto nie powinien schodzic imo tylko Gundogan

0

Roberto najlepszy pomocnik przeciez Gundogan i De jong to graja takie gówno ze boli od patrzenia

1

@Barti_Blaugrana ale ogólnie zle nie wygląda dzisiaj on

2

Roberto to najbardziej myślący pilkarz na boisku xd

1

Roberto okradziony Lewy to jest porażka

0

@marko111122 widze wszystkie te zmotywowane buźki, żartowałem

0

@MesQueUnClub96 jeden umie kopnac w pole karne drugi nie, czego wy nie rozumiecie ludzie

0

@MesQueUnClub96 aha a 16 latka to kazdy chcial żeby wystawial w tym i Ty, niezla hipokryzja tutaj panuje

0

@Derean potezna Osasuna, gleboka woda, zobaczymy jak przegramy co napiszesz. Jeden umie wrzucać pilke, drugi nie, robicie jakaś filozofie z prostuch rzeczy

2

@Derean co z tego, ma grac ten co cos wnosi czy za zaslugi, widać ze masz myslenie Hernandeza

3

Fort za dobry mecz nie gra, aha

1

@Dertinho jakie pyskate pustaki ci dzisiejsi dziennikarze

3

@4drian0 kochany zwierzak

0

Gdzie był Feduś, czemu nie sfaulował Moraty znów?

1

Lepszy Penia w garści niż Kepa na dachu

0

To dzięki temu ze odpaliłem, nie dziękujcie

1

Dopiero odpaliłem, nie bijcie

2

@macio_944 dzisiaj musiałem iść na poczte i miałem to samo, myślałem ze cos ze mna nie tak, nie bylo czuć tlenu praktycznie

1

@mekston ale będziesz miał teraz szacunek na dzielni

0

@takisobiektos @Sulimo Gavi też fauluje dla wyników a nie dlatego by komuś przywalić ale Realowców to nie obchodzi by go wyzywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?