Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Balde stamtad wyszedl i byl dobry, Fermin, Gavi i teszta wszyscy wyszli z rezerw
1
Yamal 5 klas lepszy od pseudobrazylijczyka, tylko dajcie jeszcze Roqe
0
Yamal tez sie nie rowzwija, pozostanie w rezerwach byloby dla niego lepsze tam czegos uczą
0
Fermin i Fort w poprzednim meczu to to co zawazylo na wygranej, zaden z nich dzisiaj nie w podstawie. Jakim ujem to możliwe
4
Jak można grac takie gówno po dwóch latach trenowania, chyba skończył sie czas ulgowy
0
@barteq pamięć miesniowa z dobrej Barcy mu zostala
0
W pewnym sensie szkoda mi tych pilkarzy, mowi sie ze trener obrywa za nich a mi sie wydaje ze jest na odwrót. Trener nic nie robi a oni obrywają
0
Oni nie wiedza co maja robic na tym boisku gdzie podawac, gdzie sie ustawiac, gdzie biegać, nic
2
Do niczego nie dojdziemy z ty trenejro
1
Roberto nie powinien schodzic imo tylko Gundogan
0
Roberto najlepszy pomocnik przeciez Gundogan i De jong to graja takie gówno ze boli od patrzenia
1
@Barti_Blaugrana ale ogólnie zle nie wygląda dzisiaj on
2
Roberto to najbardziej myślący pilkarz na boisku xd
1
Roberto okradziony Lewy to jest porażka
0
@marko111122 widze wszystkie te zmotywowane buźki, żartowałem
0
@MesQueUnClub96 jeden umie kopnac w pole karne drugi nie, czego wy nie rozumiecie ludzie
0
@MesQueUnClub96 aha a 16 latka to kazdy chcial żeby wystawial w tym i Ty, niezla hipokryzja tutaj panuje
0
@Derean potezna Osasuna, gleboka woda, zobaczymy jak przegramy co napiszesz. Jeden umie wrzucać pilke, drugi nie, robicie jakaś filozofie z prostuch rzeczy
2
@Derean co z tego, ma grac ten co cos wnosi czy za zaslugi, widać ze masz myslenie Hernandeza
0
@Panpiwkarz uzywam tego i jestem zadowolony
https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/sencor-sirius-sss-6400n-czarny.bhtml?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAwP6sBhDAARIsAPfK_waI1w2pzdblyBnV8XYPfv8AN-6s2PGTjtn8rtGBijhb1up8ewSlSe4aAtG1EALw_wcB&gclsrc=aw.ds
3
Fort za dobry mecz nie gra, aha
1
@Dertinho jakie pyskate pustaki ci dzisiejsi dziennikarze
3
@4drian0 kochany zwierzak
0
Gdzie był Feduś, czemu nie sfaulował Moraty znów?
1
Lepszy Penia w garści niż Kepa na dachu
0
To dzięki temu ze odpaliłem, nie dziękujcie
1
Dopiero odpaliłem, nie bijcie
2
@macio_944 dzisiaj musiałem iść na poczte i miałem to samo, myślałem ze cos ze mna nie tak, nie bylo czuć tlenu praktycznie
1
@mekston ale będziesz miał teraz szacunek na dzielni
0
@takisobiektos @Sulimo Gavi też fauluje dla wyników a nie dlatego by komuś przywalić ale Realowców to nie obchodzi by go wyzywać