Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culer9002 nie gral w taki sposob, chlop ma najgorsza forme odkad gra dla Barcy
2
@Kozinho. No wlasnie tym co zależalo na klubie to kopa w dupie, tym co mają gdzieś to sobie graja i przedłużają im kontrakty
2
@bartas97 pozazdrościł karnego
0
@Nicko powiem wiecej, na następny klasyk wyjdzie tak samo
0
Vinicus:
Atakowanie przestrzeni za obroną Barcelony? Barcelona zawsze zostawia dużo miejsca za plecami. Trenowaliśmy to i oglądaliśmy filmiki, by robić to przez cały mecz. Trzeba podziękować trenerowi i sztabowi, że zrobili wszystko, byśmy mogli wygrać mecz i byśmy wiedzieli od początku, co mamy robić.
A
Ciekawe czy Xavi już wyciągnął wnioski
1
@Kuba_1 nic, mam wywalone jak piłkarze Barcelony na każdy mecz
0
@stone80 no zajebiste pilki dawal w out dzisiaj, najbardziej przereklamowany zawodnik zarabiajacy 40 milionow
0
@Kuba_1 a on niby co pokazal? Ten de jong tez jest hypowany nie wiem za co, nie rozumiem fenomenu tego pilkarza
0
Przeciez to po ich gębach widac ze maja wyjebane na wszystko, nie potrzeba nawet tych wywiadow
1
@FIJI real madrid
1
Oni nawet po koncowym gwizdku mieli tak wyjebane, Roberto jakies usmieszki i dyskusje z Xavim, Lewy tez wzrok jakby mial to gdzies, jedynie Fermin ryczał a reszta to samo podejście co zawsze
8
Laporta z uśmiechem na twarzy przytulil Xaviego przy medalach takze nie nastawiajacie sie na nic
0
A Roberto z Xavim w naradzie xddd
0
Perez autografy daje, szacunek
0
Teraz ich bedzie po glowkach klepał haha
0
@ef a z kogo bierze przyklad jak myślisz
0
Nikt nie uzywa mozgu w tym klubie, jeszcze pretensje
0
Laporta pora na decyzje dzis
1
Wspaniala asyta Kunde, klub mem
1
Pedri jedyny pilkarz ktory mnie dzisiaj nie irytuje
0
@Cvzx De Jong to niech se idzie, Araujo też
1
@Gaz Fort przynajmniej umial wrzucic i nie gra
2
Laporta jest tez tragiczny, mial byc zbawieniem odrodzić ten klub a tarzamy sie w co raz wiekszym gównie a przynajmniej na poziomie sportowym
0
@sevs on juz przegral ten mecz skladem
5
Tak serio kto ma w dupie wynik? Mi to juz obojetne bo chce aby Xavi poleciał, juz nie moge tej Barcelony oglądać jest co raz gorzej
0
@Rust_Cohle oni juz na boisku wyszli obsrani
0
Widac ze Real to zespol, a nasi to jakby na pikniku byli
0
Lewy co zajebal wooo
0
Balde najgorszy pilkarz Barcelony z jakiej paki on w ogóle gra
0
Mozna sobie gadac na Viniciusa ale jak mu sie chce grać to u nas caly klub tyle chęci nie ma