0

@Culer9002 nie gral w taki sposob, chlop ma najgorsza forme odkad gra dla Barcy

2

@Kozinho. No wlasnie tym co zależalo na klubie to kopa w dupie, tym co mają gdzieś to sobie graja i przedłużają im kontrakty

2

@bartas97 pozazdrościł karnego

0

@Nicko powiem wiecej, na następny klasyk wyjdzie tak samo

0

Vinicus:
Atakowanie przestrzeni za obroną Barcelony? Barcelona zawsze zostawia dużo miejsca za plecami. Trenowaliśmy to i oglądaliśmy filmiki, by robić to przez cały mecz. Trzeba podziękować trenerowi i sztabowi, że zrobili wszystko, byśmy mogli wygrać mecz i byśmy wiedzieli od początku, co mamy robić.
A
Ciekawe czy Xavi już wyciągnął wnioski

1

@Kuba_1 nic, mam wywalone jak piłkarze Barcelony na każdy mecz

0

@stone80 no zajebiste pilki dawal w out dzisiaj, najbardziej przereklamowany zawodnik zarabiajacy 40 milionow

0

@Kuba_1 a on niby co pokazal? Ten de jong tez jest hypowany nie wiem za co, nie rozumiem fenomenu tego pilkarza

0

Przeciez to po ich gębach widac ze maja wyjebane na wszystko, nie potrzeba nawet tych wywiadow

1

@FIJI real madrid

1

Oni nawet po koncowym gwizdku mieli tak wyjebane, Roberto jakies usmieszki i dyskusje z Xavim, Lewy tez wzrok jakby mial to gdzies, jedynie Fermin ryczał a reszta to samo podejście co zawsze

8

Laporta z uśmiechem na twarzy przytulil Xaviego przy medalach takze nie nastawiajacie sie na nic

0

A Roberto z Xavim w naradzie xddd

0

Perez autografy daje, szacunek

0

Teraz ich bedzie po glowkach klepał haha

0

@ef a z kogo bierze przyklad jak myślisz

0

Nikt nie uzywa mozgu w tym klubie, jeszcze pretensje

0

Laporta pora na decyzje dzis

1

Wspaniala asyta Kunde, klub mem

1

Pedri jedyny pilkarz ktory mnie dzisiaj nie irytuje

0

@Cvzx De Jong to niech se idzie, Araujo też

1

@Gaz Fort przynajmniej umial wrzucic i nie gra

2

Laporta jest tez tragiczny, mial byc zbawieniem odrodzić ten klub a tarzamy sie w co raz wiekszym gównie a przynajmniej na poziomie sportowym

0

@sevs on juz przegral ten mecz skladem

5

Tak serio kto ma w dupie wynik? Mi to juz obojetne bo chce aby Xavi poleciał, juz nie moge tej Barcelony oglądać jest co raz gorzej

0

@Rust_Cohle oni juz na boisku wyszli obsrani

0

Widac ze Real to zespol, a nasi to jakby na pikniku byli

0

Lewy co zajebal wooo

0

Balde najgorszy pilkarz Barcelony z jakiej paki on w ogóle gra

0

Mozna sobie gadac na Viniciusa ale jak mu sie chce grać to u nas caly klub tyle chęci nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?