1

@Herato po tym jak nam 3 ligowiec ładuje to wątpię w to 0

1

@arasz1819 to jeśli sie to okaże prawda to Laporta to wróg bo to wtedy jego pomysł

10

@MarioVeB! A jest ktoś kto nie chce?

5

@arasz1819 aha i nie ma żadnej innej opcji, tylko te dwie. Ludzie sa po prostu zmęczeni Xavim i jakie nazwisko sie nie pojawi w kontekście zastępstwa beda zadowoleni

0

@kulek22 Real ma tą rękę do wychowanków

1

@Emhyr Nasze sito fajniejsze niż autobus

0

@Emhyr to dlaczego był sam?

0

@Emhyr w Barcelonie 11 stopni, sa lepsze miejsca na wakacje. No i fajne wakacje w samotności bez rodziny

1

@norbi77 było minęło, większość osób już to nie obchodzi. To tak jakbyś 10 lat sie przejmował, że cie laska zostawiła i rozpamiętywał

2

@pasquda nie, on zaczynal w Barcelonie a nie w realu

0

@VegetaPolska na pewno sie tym przejmuje

0

@MesQueUnClub96 skoro Ty tak mowisz to dzisiaj oficjalka

0

@Culer9002 zawsze nie będzie jechał na legendzie i może wylecieć z miejsca

0

@hurek12 Gavi nie potrzebuje nakręcenia, reszta obiboków już tak

0

@panczo ja bym nawet chcial, swojego czasu go nienawidzilem ale może ta najmniej mądra opcja okaże sie odpowiednia? Druga kwestia w Messiego w psg czy Lewego w Barcy też nie wierzyliśmy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@norbi77 w teorii tak w praktyce jakby mial ogarnąć ten klub to niech to będzie ktokolwiek, może Jose by dostal motywacji bo zawsze o tym marzył xd

0

@wpwelement jakby ktoś od razu o tym poinformował to by nie było tej gównoburzy, rada na przyszłość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM a starsze gry działają na nim?

0

Mi sie jego gra nie podoba od początku pobytu w Barcelonie, odpuszcza, nie chce mu sie to jest u niego norma

0

@Emhyr potwierdzil, że nie umie swojej wizji przekazac pilkarzom, brak charyzmy

0

@Sulimo na premiere byla fajna, kazda fifa po czasie staje sie dziadostwem

0

Win 10 czy Win 11?

0

@Foro jak widac i tu ma zwolenników

0

@marcin62 niech idzie, ja nie rozumiem jego fenomenu

0

@Emhyr nie wiem po prostu obejrzalem i chwile i tam nic ciekawego nie ma, a glos ma jakby byla pijana

1

@macio_944 ja czekam na UFl ale niestety nie mam ps 5 wiec pewnie za jakiś czas

0

@Emhyr kto to jest bo ja nie znam tych youtuberów

1

dzisiejsza młodzież to naprawde patologia, wszedlem na twitcha i na glownej mam takie coś
https://m.twitch.tv/kasix
Z ciekawosci zajrzalem, laska wygląda jakby miala 16 lat, gada jakby byla pijana. Ktos to rozumie ten fenomen czemu tylu ludzi takie cos oglada?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?