Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato po tym jak nam 3 ligowiec ładuje to wątpię w to 0
1
@arasz1819 to jeśli sie to okaże prawda to Laporta to wróg bo to wtedy jego pomysł
10
@MarioVeB! A jest ktoś kto nie chce?
5
@arasz1819 aha i nie ma żadnej innej opcji, tylko te dwie. Ludzie sa po prostu zmęczeni Xavim i jakie nazwisko sie nie pojawi w kontekście zastępstwa beda zadowoleni
0
@kulek22 Real ma tą rękę do wychowanków
1
@Emhyr Nasze sito fajniejsze niż autobus
0
@Emhyr to dlaczego był sam?
0
@Emhyr w Barcelonie 11 stopni, sa lepsze miejsca na wakacje. No i fajne wakacje w samotności bez rodziny
1
@norbi77 było minęło, większość osób już to nie obchodzi. To tak jakbyś 10 lat sie przejmował, że cie laska zostawiła i rozpamiętywał
2
@pasquda nie, on zaczynal w Barcelonie a nie w realu
0
@VegetaPolska na pewno sie tym przejmuje
0
@MesQueUnClub96 skoro Ty tak mowisz to dzisiaj oficjalka
0
@Culer9002 zawsze nie będzie jechał na legendzie i może wylecieć z miejsca
0
@hurek12 Gavi nie potrzebuje nakręcenia, reszta obiboków już tak
0
@panczo ja bym nawet chcial, swojego czasu go nienawidzilem ale może ta najmniej mądra opcja okaże sie odpowiednia? Druga kwestia w Messiego w psg czy Lewego w Barcy też nie wierzyliśmy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@norbi77 w teorii tak w praktyce jakby mial ogarnąć ten klub to niech to będzie ktokolwiek, może Jose by dostal motywacji bo zawsze o tym marzył xd
0
@wpwelement jakby ktoś od razu o tym poinformował to by nie było tej gównoburzy, rada na przyszłość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM a starsze gry działają na nim?
0
Mi sie jego gra nie podoba od początku pobytu w Barcelonie, odpuszcza, nie chce mu sie to jest u niego norma
0
@Emhyr potwierdzil, że nie umie swojej wizji przekazac pilkarzom, brak charyzmy
0
@Sulimo na premiere byla fajna, kazda fifa po czasie staje sie dziadostwem
0
Win 10 czy Win 11?
0
@Foro jak widac i tu ma zwolenników
0
@marcin62 niech idzie, ja nie rozumiem jego fenomenu
0
@Emhyr nie wiem po prostu obejrzalem i chwile i tam nic ciekawego nie ma, a glos ma jakby byla pijana
1
@macio_944 ja czekam na UFl ale niestety nie mam ps 5 wiec pewnie za jakiś czas
0
@Emhyr kto to jest bo ja nie znam tych youtuberów
1
dzisiejsza młodzież to naprawde patologia, wszedlem na twitcha i na glownej mam takie coś
https://m.twitch.tv/kasix
Z ciekawosci zajrzalem, laska wygląda jakby miala 16 lat, gada jakby byla pijana. Ktos to rozumie ten fenomen czemu tylu ludzi takie cos oglada?