Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Lewy piekne podanie Yamalek popsuł
0
De jong 1500 minut na 1600 mozliwych to nie dziwne że tak gra
0
@partymaker jak mu brak zaangazowania to tak piszą ludzie, ta bramka mogla nie wpasc jakby mu sie zachcialo podskoczyć
2
@partymaker przeciez chuja gra dzisiaj to czemu mamy o tym nie pisać
0
I taki De jong ktory dzisiaj nic nie wnosi a w butach ma z 3000 minut dalej gra i Xavi nie pomysli aby go zdjąć
0
@Rewolucja123 dokladnie a ludzie ci pisza ze kapitalny a Xavi dgo dalej wysatwia, moze zajechany bo jemu sie biegac nie chce
0
@BoreekxD w rozegraniu czesto tez, on jest przeciętny
0
@bartekvisca ja nie rozumiem czemu gra
1
De Jong zamiast blokowac ta wrzutke przed chwila to sie odsuwa aby nie oberwać XDD
2
Gavi to polka wyzej niz taki de Jong
2
Najbardziej bezjajeczny pilkarz z najwieksza pensja w klubie
0
De jong zajebista interwnecja
0
Kolacja wjechala na stadionie wszyscy jedzą
0
@Emhyr a my co gramy? Przypadkowa bramka i geniusz malolata. My stworzylismy jakas akcje po skladnych podanaich?
2
Xavi nie umie ustawic zespołu i w ataku i w obronie i to jest problem dlaczego jesteśmy słabi. Jakby ktoś im powiedzial jak mają grać i co robic to tacy piłkarze by mogli o wiele wiecej osiągnąć
0
@Mroziu nawet nie obrona, kazdy odpuszcza, pomocnicy powinni grac tal jak Bilbao czyli stanac tak aby nie dalo sie podac a oni w ogóle ich nie pilnują
0
To ustawianie sie w defensywie to błędy Xaviego, nie ma tam pojecia o kryciu nikt
5
16 latek najpotężniejszym pilkarzem Barcelony
3
Dlaczego Bilbao sie tak umie ustawic by naszych odciąć od podan, a nasi tego nie potrafia i dwa podania to tamci sa pod bramką
0
@BarcaToSensZycia ten caly messinho to pozycja Yamala
1
Nagle jak prowadzimy to Xavi aktywny, jak przegrywamy to tylko sie patrzy xd
0
Nie wiem jak mozna wolec Balde od Forta
0
Yamal jest zjabeistyyy
0
Jak mnie smieszy ten trener jak on tego nie widzi ze my pol meczu tracimy na podaniach obrońców między sobą
0
Powinien wejsc Roque nawet jak kaleczy pilke to robi ruch z przodu przynajmniej
0
@KobeFR on rozgrywa z obroncami i to od dawna
5
Bilbao sie ustawia jak chce i kryje a oni podaja sobie do obroncow bo nie wiedza co zrobic xd
0
Odrabiaja straty a klepia w obronie, no kurła co z nimi nie tak
0
De Jong poda do kogos innego niz obronca jak ten chlop sie boi xddddd
2
Na Yamala co raz przyjemniej sie patrzy