4

Lewy piekne podanie Yamalek popsuł

0

De jong 1500 minut na 1600 mozliwych to nie dziwne że tak gra

0

@partymaker jak mu brak zaangazowania to tak piszą ludzie, ta bramka mogla nie wpasc jakby mu sie zachcialo podskoczyć

2

@partymaker przeciez chuja gra dzisiaj to czemu mamy o tym nie pisać

0

I taki De jong ktory dzisiaj nic nie wnosi a w butach ma z 3000 minut dalej gra i Xavi nie pomysli aby go zdjąć

0

@Rewolucja123 dokladnie a ludzie ci pisza ze kapitalny a Xavi dgo dalej wysatwia, moze zajechany bo jemu sie biegac nie chce

0

@BoreekxD w rozegraniu czesto tez, on jest przeciętny

0

@bartekvisca ja nie rozumiem czemu gra

1

De Jong zamiast blokowac ta wrzutke przed chwila to sie odsuwa aby nie oberwać XDD

2

Gavi to polka wyzej niz taki de Jong

2

Najbardziej bezjajeczny pilkarz z najwieksza pensja w klubie

0

De jong zajebista interwnecja

0

Kolacja wjechala na stadionie wszyscy jedzą

0

@Emhyr a my co gramy? Przypadkowa bramka i geniusz malolata. My stworzylismy jakas akcje po skladnych podanaich?

2

Xavi nie umie ustawic zespołu i w ataku i w obronie i to jest problem dlaczego jesteśmy słabi. Jakby ktoś im powiedzial jak mają grać i co robic to tacy piłkarze by mogli o wiele wiecej osiągnąć

0

@Mroziu nawet nie obrona, kazdy odpuszcza, pomocnicy powinni grac tal jak Bilbao czyli stanac tak aby nie dalo sie podac a oni w ogóle ich nie pilnują

0

To ustawianie sie w defensywie to błędy Xaviego, nie ma tam pojecia o kryciu nikt

5

16 latek najpotężniejszym pilkarzem Barcelony

3

Dlaczego Bilbao sie tak umie ustawic by naszych odciąć od podan, a nasi tego nie potrafia i dwa podania to tamci sa pod bramką

0

@BarcaToSensZycia ten caly messinho to pozycja Yamala

1

Nagle jak prowadzimy to Xavi aktywny, jak przegrywamy to tylko sie patrzy xd

0

Nie wiem jak mozna wolec Balde od Forta

0

Yamal jest zjabeistyyy

0

Jak mnie smieszy ten trener jak on tego nie widzi ze my pol meczu tracimy na podaniach obrońców między sobą

0

Powinien wejsc Roque nawet jak kaleczy pilke to robi ruch z przodu przynajmniej

0

@KobeFR on rozgrywa z obroncami i to od dawna

5

Bilbao sie ustawia jak chce i kryje a oni podaja sobie do obroncow bo nie wiedza co zrobic xd

0

Odrabiaja straty a klepia w obronie, no kurła co z nimi nie tak

0

De Jong poda do kogos innego niz obronca jak ten chlop sie boi xddddd

2

Na Yamala co raz przyjemniej sie patrzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?