0

Czemu Gubdogan gra tak wysoko

1

Yamal to geniusz

2

Yamal jest piękny

0

De Jong znowu podstawa, chłop zajechany i ledwo cokolwiek daje w ataku a w defensywie zupełnie nic

0

@Rafalloxfcb Yamal

3

@JohnnySilverhand Real jeszcze tak, Barca z sezonu na sezon jest co raz mniej atrakcyjna dla nowych pilkarzy

7

Domyślnie Fort Cancelo, ale póki Cancelo kuleje to oczywiście Kunde

5

@tbas Pep to GOAT trenerski

0

@tristan87 a ok już nie usunę, a wczoraj zaglądałem to byly pamiętniki przegrywów tylko

2

De Jong i jego zaangażowanie w defensywie


2

Przebudowa więzadła trwa około roku więc powrót tak szybko to będzie strzał w kolano. Dużo zdrowia dla Gaviego

0

@JimMorrisonFCB tak nie powinno być ale zasuwał w destrukcji i pressingu, teraz nikogo takiego nie ma
@partymaker Ter Stegen też mial świetny sezon to fakt, ale Gavi robil swoje w polu a Ter Stegen w bramce

1

@barteq bo Xavi nie wie co robi co widać od dawna

0

@VegetaPolska jakby gral w realu to by byl, co nie zmienia fakty ze Barca kolejny mecz tragiczny

4

Tamten sezon Gavi czyściciel zasuwał w defensywie za 10, nie ma Gaviry i widać jak nasza obrona wyglada. To nie bylo BACK tylko Gavi zapierdzielający po całym boisku i wybijający piłki głową. Oby wrócił do zdrowia

0

@kuz cieszy jak dobrze zagraja albo przynajmniej srednio jak z Betisem, ale ja już wiedziałem że to przypadek i blysk Lamina oraz Ferrana a nie jakaś cudowna orzemiana zespołu

1

@kuz jak oni są spokojni to my szaraczki mamy sie przejmować? Tyle juz zjedliśmy nerwow na tym klubie, że ja juz od roku mam wywalone i takie porażki to bardziej beka niż smutek

6

Chciałbym mieć taka robote, ide odwalam na odpierdol, nic mi nie wychodzi, kasa wpływa na konto, a po pracy mówię do szefa "Panie Włodku musze wymienić Chip, do jutra"

1

@Lisuuu hiszpański rząd musi wprowadzić Chip + dla obywateli Barcelony

2

@jaras121 może Pan zacząć od jutra?

1

@agaFCB Ja sie cieszę, że co raz wiecej osob to widzi. Do pewnego momentu on był przeciętny, ale teraz jest zwyczajnie słaby klepał z obroncami i pokazywał aby odgrywali do innych obrońców to wszystko co grał dzisiaj i z Betisem. I to on zawalil przy bramce na 2:2 najbardziej

1

@jacobFCB wątpię by sie przejmowal, on wyglada na mocno pewnego siebie i jest tak mlody że pewnie ma w to wywalone xd

8

Total shots Athletic 26, Barca 8 xddddd

9

Taki Guardiola to by ich ustawil ze by zapierdalali 90 min w skupieniu jak w zegarku a piłeczka by chodzila. Pomarzyć można

0

@Azrik ale on tao robi nawet jak pilke straci bez powodu

1

Teraz Xavi polazywal laga do przodu ale Robercika nie ma

0

Patrzac na de jonga to non stop widze takie gesty, fochy, zrezygnowanie, tez to widzicie?

0

@andres_xavi słabizna

0

On wzial pilke w rece w trakcie jak mecz trwa?

2

Ciekawe co Laporta na tego Roque, tak sie pocili z rejestracja żeby go przykuć do ławy i zabrac mu cała pewność siebie, tak sie zaczelo z Fatim i to samo robi z Roque

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?