Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu Gubdogan gra tak wysoko
1
Yamal to geniusz
2
Yamal jest piękny
0
De Jong znowu podstawa, chłop zajechany i ledwo cokolwiek daje w ataku a w defensywie zupełnie nic
0
@Rafalloxfcb Yamal
3
@JohnnySilverhand Real jeszcze tak, Barca z sezonu na sezon jest co raz mniej atrakcyjna dla nowych pilkarzy
7
Domyślnie Fort Cancelo, ale póki Cancelo kuleje to oczywiście Kunde
5
@tbas Pep to GOAT trenerski
0
@tristan87 a ok już nie usunę, a wczoraj zaglądałem to byly pamiętniki przegrywów tylko
2
De Jong i jego zaangażowanie w defensywie
2
Przebudowa więzadła trwa około roku więc powrót tak szybko to będzie strzał w kolano. Dużo zdrowia dla Gaviego
0
@JimMorrisonFCB tak nie powinno być ale zasuwał w destrukcji i pressingu, teraz nikogo takiego nie ma
@partymaker Ter Stegen też mial świetny sezon to fakt, ale Gavi robil swoje w polu a Ter Stegen w bramce
1
@barteq bo Xavi nie wie co robi co widać od dawna
0
@VegetaPolska jakby gral w realu to by byl, co nie zmienia fakty ze Barca kolejny mecz tragiczny
4
Tamten sezon Gavi czyściciel zasuwał w defensywie za 10, nie ma Gaviry i widać jak nasza obrona wyglada. To nie bylo BACK tylko Gavi zapierdzielający po całym boisku i wybijający piłki głową. Oby wrócił do zdrowia
0
@kuz cieszy jak dobrze zagraja albo przynajmniej srednio jak z Betisem, ale ja już wiedziałem że to przypadek i blysk Lamina oraz Ferrana a nie jakaś cudowna orzemiana zespołu
1
@kuz jak oni są spokojni to my szaraczki mamy sie przejmować? Tyle juz zjedliśmy nerwow na tym klubie, że ja juz od roku mam wywalone i takie porażki to bardziej beka niż smutek
6
Chciałbym mieć taka robote, ide odwalam na odpierdol, nic mi nie wychodzi, kasa wpływa na konto, a po pracy mówię do szefa "Panie Włodku musze wymienić Chip, do jutra"
1
@Lisuuu hiszpański rząd musi wprowadzić Chip + dla obywateli Barcelony
2
@jaras121 może Pan zacząć od jutra?
1
@agaFCB Ja sie cieszę, że co raz wiecej osob to widzi. Do pewnego momentu on był przeciętny, ale teraz jest zwyczajnie słaby klepał z obroncami i pokazywał aby odgrywali do innych obrońców to wszystko co grał dzisiaj i z Betisem. I to on zawalil przy bramce na 2:2 najbardziej
1
@jacobFCB wątpię by sie przejmowal, on wyglada na mocno pewnego siebie i jest tak mlody że pewnie ma w to wywalone xd
8
Total shots Athletic 26, Barca 8 xddddd
9
Taki Guardiola to by ich ustawil ze by zapierdalali 90 min w skupieniu jak w zegarku a piłeczka by chodzila. Pomarzyć można
0
@Azrik ale on tao robi nawet jak pilke straci bez powodu
1
Teraz Xavi polazywal laga do przodu ale Robercika nie ma
0
Patrzac na de jonga to non stop widze takie gesty, fochy, zrezygnowanie, tez to widzicie?
0
@andres_xavi słabizna
0
On wzial pilke w rece w trakcie jak mecz trwa?
2
Ciekawe co Laporta na tego Roque, tak sie pocili z rejestracja żeby go przykuć do ławy i zabrac mu cała pewność siebie, tak sie zaczelo z Fatim i to samo robi z Roque