0

@joloskyy miałem na myśli, wszystkie rozgrywki, ma ktos podglad na nasze?
@Kidd ludzie już zapomnieli jak my gramy po iednym dobrym meczu i jak my podawaliśmy/przyjmowaliśmy piłkę?

0

@partymaker no i tu sie zgodze, my zagrakismy ostatnio calkiem dobrze ale to blysk dwoch zawodnikow, ja czekam na blysk pomocników lub tego Balde nieszczęsnego
@Kidd statystyki są jakie są, to real jest liderem

1

Ale my kiepsko wyglądamy z asystami, najwiecej ma Raphinha 5, a u realowców co drugi ma tyle lub więcej i potem sie dziwić, że my słabo gramy, bo nikt nie umie podać. U nich to nabija każdy pomocnik, skrzydlowy czy taki Carvajal

1

@Dawid1409pl po co skoro mobilka działa dobrze

1

Szybcy wściekli 2 na tvn, wczoraj oglądałem ale dzisiaj tez obejrze, takie filmy sie nie nudzą

0

Powtórka Barcy na eleven 1 dla koneserów

0

@tomek8756 w tapecie czy bez te statystyki

2

@panczo liczylem na odpowiedź, ale chyba kolega zgaszony

0

@Emhyr Aha ale to sprzed roku gdzie takie byly fakty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękne klasyki, ale jak Snopp, Dre trzyma forme tak 50 Cent juz nie ten sam


29

@bartas97 a z tej na co wygląda? Jemu rekaw prawie sięga do łokcia. Rozumiem ze pilkarz w dlugim rekawie moze grać rękoma
https://x.com/IvaanBlanco26/status/1749201812605812936

21

@bartas97 perspektywa z przodu pokazuje gdzie byla pilka, czyli na ręce

6

@Darek123 Ręka to nie bark

1

@nimri Xavi to co okienko pół składu nowego by chciał

0

@priest9999 to powinien postawic na jednego, Roque do rezerw nie wyśle a Guiu tam gra i krzywda mu sie tam nie stanie, nie kazdy 18 latek musi grac już w pierwszej ekipie

0

@priest9999 nie chce ale po coś zostal sporwadzony, inaczej mogli czekać do lata a on mogl zbierać minuty w Brazylii

2

@szymonekk to wina wprowadzania, powinien wyjść w podstawie na puchar króla a nie wchodzic nieograny pod presja i ratować wynik, zajebisty pomysł

0

@FCB24 Yamal też nie będzie grał co mecz tak jak wczoraj bo jest młody i takie mecze będą rzadko

0

@Kalin33 kto zagral Araujo, Kounde, De Jong przy dwoch golach? Wymień i sie sam nie osmieszaj, pomoc nic nie kreowala wszystko to Yamal i Ferran i to sa fakty

0

@Ptasior ale żałosne xdd wspolczuje wszystkim co po jednym meczu sie podniecają, krótką macie pamięć, a gra oviejtywnie nie byla wcale przyjemna dla oka

0

@LM10GOAT zwlaszcza jak nam dwie władowali

0

@Maker0 z czego tu mieć radoche, tylko Yamal błysnął i Ferran, ja inny mecz chyba oglądałem

33

Ręka i tyle realowcy mogą sobie zakłamywać rzeczywistość

1

Nie zgadzam sie, dwoch pilkarzy zagralo a reszta byla przecietna jak zawsze, dlatego watpie ze cos sie zmieni w kolejnych meczach

1

@sokot i asyste

0

@LukaszFan dlatego ja utrzymuje ze obrona to nasz najslabszy punkt, to samo pomoc i tutaj destrukcja oraz tworzenie sytuacji wygląda źle

1

Ogólnie było dużo gadania że beda grali na zwolnienie Xaviego, ale wczorajszy mecz pokazal że jednak są za nim, a Ferran jeszcze sie cieszyl z Xavim z bramek a ten sam Xavi sezon temu go praktycznie skreslil i wchodzil na ogony

0

@Pedri16Future jeszcze anulowali gol Almerii

2

@olejtm przy akcji na 3:2 ściągnął obrońców w pewnym sensie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?