Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
De Jong i Balde to kryminal nie wiedza co sie dzieje w okol nich
0
Powinni miec zakaz podawania do tylu to jest chore jak często oni to robią
0
@Unikatowy haha to bylo do przewidzenia xd
0
De jong podaje do obroncy i pokazuje mu aby wycofal do drugiego obroncy, załamuje ten pilkarz
1
Wlaczasz a aplikacji mecz Barcelony a oni pokazuja girone dzbany zasrane, przez to przegapilem
0
Dawać juz ten mecz bo czekam jak od dawna nie czekałem xd
3
Nie zdziwie sie jak na Robercika jest nacisk od Laporty, ostatnio chwalil Lewego w wypowiedziach
0
@Szklaner 222 to nawet nie blisko czołówki
0
Wreszcie ktoś widzi błędy De Jong chłop wszystko co robil to podania na 5 metrów, większość do tylu, panika kiedy rywal miał piłkę, słabe próby odbioru przy dwóch bramkach, wpadanie na wlasnych obrońców, żałosne interwencje w defensywie i chyba jedno podanie kluczowe? Ja nie moge patrzeć na jego gre dla mnie to hamulcowy tego zespołu ile on podaje w tył to jest masakra
1
Dzisiaj mecz, w ogóle zapomniałem. Ciekawe czy ostatni to był jednorazowy wyskok czy forma pójdzie w górę
7
@NeroTFP1 nakaz chodzenia na zewnątrz 5 metrów od siebie xd jeszcze limit osób w komunikacji miejskiej
0
zastanawialem sie co to za polski szit na pulsie, a to film o Chadzie
6
@szkutnik91 zawsze możemy od nich odkupić za 100 mln, po czym im sprzedać za 20 mln
1
@NeroTFP1 no właśnie ale kategoria ta sama, dlatego to wybrałem bo to jest jakkolwiek znośne
0
Jaki paradokument najlepszy? Każdy chociaż raz ogladal bo tv jest tym zaśmiecona. Ja głosuję na Lombard bo są tam też profesjonalni aktorzy i nie ma takiej tandety jak w trudnych sprawach xd
0
@Kuba_1 ciężko w to wierzyć, że rzykowal by wizerunek w taki sposób
1
@Culer9002 oni będą teraz bezkarni przez tą Negreire choćby im sędzi 5 karnych na mecz drukował
2
@Rifek już nie ale było tak kilka dni temu
0
@maniak33333 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14026615#comment-14026661
1
Jakiś nowy talent mi sie pokazał na yt, to co debiut za rok?
0
@Danqoo no ma tatusia mądrego
1
@partymaker można gdybać ale sezon temu Ferran też był melepetą ale sie zbudowal mentalnie, trzeba pamiętać że wciąż ma 21 lat. Fati z zachowania to sie wydaje taki duży dzieciak wiec może jak zmadrzeje i dojrzeje
0
@zadafcb no tak, dlatego zobaczymy za rok jak będzie grał Yamal, teraz jest za wcześnie. Widać po nim progres bo na początku sezonu poza tym wejściem z Totkami za bardzo nie błyszczał
12
@MarioVeB! Nagrywa jak warunki sprzyjają czyli jak Real gra dobrze, a Barcy nie idzie
1
@zadafcb sporo to nie, bo też mial 16 i iles tam dni, ale bliżej 17 lat
2
@Messibestplayerintheworld Isco ze słabsza oceną ale mvp musi być
2
@Linghunter88 raczej chłop pojął że sie myli ale by go zjedli na rm więc nie odpisze
5
Ja dalej myślę, że Fati jeszcze wróci na swój poziom, już w PL sie zaczął odbudowywać w tym sezonie i z meczu na mecz robił progres. Pytanie czy to będzie w Barcelonie. Co do porównania Yamal jak dotąd zagrał dwa wybitne mecze w presezonie i ostatnio, u Fatiego tego było więcej i wszystko co dotknął wpadalo a rozwój zatrzymały kontuzje. Bez sensu te porównania w tym momencie
0
@Kidd niemoc w pomocy i bocznych obroncow czyli to o czym pisałem i pisał będę, pomijajac tego Gundogana
0
@Arden dlatego nie jem jabłek aha