Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut a ludzie powiedza ze to tylko czarni atakują białych a tu widać na odwrót
1
@Sau_Ron dzisiaj słupek i poprzeczka, Messi tez mial taki sezon ze ciagle walil w obramowanie, dobry znak
0
@Tom0VeB ja wlasnie w zadnym pomocniku nie widze tego drygu, sa jacys slamazarni, juz predzej Pedri bo dał asyste, ale poza tym pomoc bez blysku a obrona okropna
3
@Worny głównie napastnicy, Ferram, Yamal, Feliks, reszta dla mnie przeciętnie i bez zmian
0
@Cochise nie tylko na tym zdjeciu ale na lawce jak siedzi, czy jak gra i robia na niego zbliżenie
5
Chyba tylko Pedri, bo ten Roque wygląda jakby popadl w depresje
5
Gral dobrze ale Yamal lub Ferran zostali okradzeni, któryś z nich powinien a nie przegrany
2
Ferran 11 goli, 3 asysty, 1500 minut, dobre ma te liczby
0
Dzisiaj napastnicy wygrali mecz bo cala reszta nic nie zrobila, no jeszcze Pedri dolozyl Asyste
2
Jakbysmy grali takim tempem od początków meczu to bysmy nie grali takiego gówna, a nie klepanie z obroncami w nieskończoność i podawanie do tylu
0
Ale Ferran od takiego przegrywa sezon temu do takiej formy szacun
0
Dla tych panow pdostawa do konca sezonu
0
Yamal i Ferran co za mistrzowie dzis woow
0
To byla nasza najlepsza akcja od dawna, dlaczego? Bo gra jest szybka bo betis cisnie, inaczej nigdy by tak nie zagrali
1
Ferran i Yamal top
3
Jeszcze dlaczego on wpuszcza Roque jak mecz trzeba ratowac zamaist wystawic od poczatku by w siebie uwierzyl? Drugi Fati sie przypomina to samo bylo robione od powrotu po kontuzji
0
Roque zerowa pewnosc siebie, byl Lew, teraz Tygrys, oby to bylo tymczasowe..
0
Roque tu nie ma prawa odpalic w takim cyrku, a tu nawet trener na pewno sie z nim nie komunikuje tym bardziej ze bariera językowa
8
największe jaja ma 16 latek i samozwańczy rekin
5
@barcanawieki lepiej by zrobil z nich chamow niz te ciepczki co sa teraz
4
Roque ma taka mine zbitego psa, ciekawe czy ktos z nim w tym klubie porozmawial, jakis sztab? Kto ogladal go w Brazylii wie ze on tak nie wygladal
7
Tylko Laminka szkoda na tych nieudzaczników
0
Patrzy czlowiek na takiego Isco a potem czyta o kapitalnym De Jongu hahaaa
4
Betis sie tak nakrecil ze juz nawet Yamal nie pomoże
1
De Jong macha lapami o pilke po czym podaje praltycznie w out, ci pilkarze sa wrakami mentalnymi
0
De Jong to miezeria straszna to samo Araujo, Kunde, cala obrona
1
Geniusz De Jong przy dwoch golach sie popisał
0
De Jong objechany i sie pulta jeszcze, jak ja go nie lubie xdd
0
De Jong objechany przez Enrique
0
Ale brama Betis teraz gra dobrze xdd