1

@RosjaninBut a ludzie powiedza ze to tylko czarni atakują białych a tu widać na odwrót

1

@Sau_Ron dzisiaj słupek i poprzeczka, Messi tez mial taki sezon ze ciagle walil w obramowanie, dobry znak

0

@Tom0VeB ja wlasnie w zadnym pomocniku nie widze tego drygu, sa jacys slamazarni, juz predzej Pedri bo dał asyste, ale poza tym pomoc bez blysku a obrona okropna

3

@Worny głównie napastnicy, Ferram, Yamal, Feliks, reszta dla mnie przeciętnie i bez zmian

0

@Cochise nie tylko na tym zdjeciu ale na lawce jak siedzi, czy jak gra i robia na niego zbliżenie

5

Chyba tylko Pedri, bo ten Roque wygląda jakby popadl w depresje

/photo/1

5

Gral dobrze ale Yamal lub Ferran zostali okradzeni, któryś z nich powinien a nie przegrany

2

Ferran 11 goli, 3 asysty, 1500 minut, dobre ma te liczby

0

Dzisiaj napastnicy wygrali mecz bo cala reszta nic nie zrobila, no jeszcze Pedri dolozyl Asyste

2

Jakbysmy grali takim tempem od początków meczu to bysmy nie grali takiego gówna, a nie klepanie z obroncami w nieskończoność i podawanie do tylu

0

Ale Ferran od takiego przegrywa sezon temu do takiej formy szacun

0

Dla tych panow pdostawa do konca sezonu

0

Yamal i Ferran co za mistrzowie dzis woow

0

To byla nasza najlepsza akcja od dawna, dlaczego? Bo gra jest szybka bo betis cisnie, inaczej nigdy by tak nie zagrali

1

Ferran i Yamal top

3

Jeszcze dlaczego on wpuszcza Roque jak mecz trzeba ratowac zamaist wystawic od poczatku by w siebie uwierzyl? Drugi Fati sie przypomina to samo bylo robione od powrotu po kontuzji

0

Roque zerowa pewnosc siebie, byl Lew, teraz Tygrys, oby to bylo tymczasowe..

0

Roque tu nie ma prawa odpalic w takim cyrku, a tu nawet trener na pewno sie z nim nie komunikuje tym bardziej ze bariera językowa

8

największe jaja ma 16 latek i samozwańczy rekin

5

@barcanawieki lepiej by zrobil z nich chamow niz te ciepczki co sa teraz

4

Roque ma taka mine zbitego psa, ciekawe czy ktos z nim w tym klubie porozmawial, jakis sztab? Kto ogladal go w Brazylii wie ze on tak nie wygladal

7

Tylko Laminka szkoda na tych nieudzaczników

0

Patrzy czlowiek na takiego Isco a potem czyta o kapitalnym De Jongu hahaaa

4

Betis sie tak nakrecil ze juz nawet Yamal nie pomoże

1

De Jong macha lapami o pilke po czym podaje praltycznie w out, ci pilkarze sa wrakami mentalnymi

0

De Jong to miezeria straszna to samo Araujo, Kunde, cala obrona

1

Geniusz De Jong przy dwoch golach sie popisał

0

De Jong objechany i sie pulta jeszcze, jak ja go nie lubie xdd

0

De Jong objechany przez Enrique

0

Ale brama Betis teraz gra dobrze xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?