Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sapos93 przegral de jong bramka na 2:2
0
Może Roque strzela fochy ze nie gra bo jak go dzis pokazali na ławie to miało mine jakby miał komuś przytegować
2
Szkoda mi Yamala, Forta a zwłaszcza tego pierwszego bo po pierwsze taki mlokos nie powinien tyle grać i sie narażać, a po drugie robil co mogl ale cóż
3
Xavi juz ma wymówkę był faul a sędzia byl zły
3
Xavie przeorany przez wilkiego Ernesto. Masz swojego Roberto
2
@clyde żeby miał kto ogrzewać ławę dupą dla schodzących xd
0
Kapitalne zagranie wedlug Zewlakowa hahahhaa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wszystko co wzbudzilo emocje w tym meczu to zrobil Yamal łącznie z tym zajebistym faulem na Nico
0
Roque to dla Xaviera nowy Fati, kolor skóry sie zgadza
1
Haha Yamal, ale podoba mi sie to jak walczy bo wczesniej taki nie byl xdd
2
Ta bramka na 2:2 to wina De Jonga co on tam odjebał
2
Pedri znowu glupia decyzja Yamala mial czystego jprdl
0
De Jong holownik
0
Pedri jak zepsul, mial tam Felixa..
0
I teraz bedzie obwiniany Yamal a bramka na 2:2 nie powinna paść ale nie chcialo sie skakać obrońcom
12
Uj z tym pucharem i ze nie trafil trzeba sie cieszyc ze mlody jest tak odważny i potrafi grać
0
@Comfortable_ ojebal bramkarza ale spudlowal
13
I tak ladna akcja Yamala
1
A 16 letni Yamal drugi mecz po 90 minut gra w odstępie 3 dni
0
Dlatego Christensena lepiej sprzedac bo Kunde jest slaby ale przynajmniej rzadko sie kontuzjuje
0
Ciekawe czy Yamalowi dokuczaja w szkole jak Barca sfrajerzy
0
@BoreekxD ludzie nie umieja ogladac meczy i jada na jego hypie z poprzedniego sezonu
0
Yamal oby dalej byl tak zmotywowany jak w ostatnich meczach a będzie dobrym grajkiem
1
To co Araujo jeszcze na dogryweczke?
0
Araujo jak ma mózg to niech sam zejdzie
0
@TR3YWAY jprdl to chore, sam ostatnio mialem uraz i to sie w pale nie mieści
1
On gra z rozjebanym kolanem?
0
A ten co promuje szczepioneczki na covida?
0
Lewy za to pobije Yamala po meczu