0

@Sapos93 przegral de jong bramka na 2:2

0

Może Roque strzela fochy ze nie gra bo jak go dzis pokazali na ławie to miało mine jakby miał komuś przytegować

2

Szkoda mi Yamala, Forta a zwłaszcza tego pierwszego bo po pierwsze taki mlokos nie powinien tyle grać i sie narażać, a po drugie robil co mogl ale cóż

3

Xavi juz ma wymówkę był faul a sędzia byl zły

3

Xavie przeorany przez wilkiego Ernesto. Masz swojego Roberto

2

@clyde żeby miał kto ogrzewać ławę dupą dla schodzących xd

0

Kapitalne zagranie wedlug Zewlakowa hahahhaa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wszystko co wzbudzilo emocje w tym meczu to zrobil Yamal łącznie z tym zajebistym faulem na Nico

0

Roque to dla Xaviera nowy Fati, kolor skóry sie zgadza

1

Haha Yamal, ale podoba mi sie to jak walczy bo wczesniej taki nie byl xdd

2

Ta bramka na 2:2 to wina De Jonga co on tam odjebał

2

Pedri znowu glupia decyzja Yamala mial czystego jprdl

0

De Jong holownik

0

Pedri jak zepsul, mial tam Felixa..

0

I teraz bedzie obwiniany Yamal a bramka na 2:2 nie powinna paść ale nie chcialo sie skakać obrońcom

12

Uj z tym pucharem i ze nie trafil trzeba sie cieszyc ze mlody jest tak odważny i potrafi grać

0

@Comfortable_ ojebal bramkarza ale spudlowal

13

I tak ladna akcja Yamala

1

A 16 letni Yamal drugi mecz po 90 minut gra w odstępie 3 dni

0

Dlatego Christensena lepiej sprzedac bo Kunde jest slaby ale przynajmniej rzadko sie kontuzjuje

0

Ciekawe czy Yamalowi dokuczaja w szkole jak Barca sfrajerzy

0

@BoreekxD ludzie nie umieja ogladac meczy i jada na jego hypie z poprzedniego sezonu

0

Yamal oby dalej byl tak zmotywowany jak w ostatnich meczach a będzie dobrym grajkiem

1

To co Araujo jeszcze na dogryweczke?

0

Araujo jak ma mózg to niech sam zejdzie

0

@TR3YWAY jprdl to chore, sam ostatnio mialem uraz i to sie w pale nie mieści

1

On gra z rozjebanym kolanem?

0

A ten co promuje szczepioneczki na covida?

0

Lewy za to pobije Yamala po meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?