Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio_87 Vitor to powinien w końcu dostać szanse w podstawie i wtedy bedziemy oceniać
0
@Nazio_87 na kompilacjach fajnie chodzi, bramkostrzelny sie wydaje
2
Xavi chyba pierwszy raz mówi wprost, że poziom zawodników spadl i całego zespolu, mamy postęp
0
Nie macie wrażenia że zespoły la liga w tym sezonie przestały murować? Tamten sezon to pamiętam głównie z autobusu w polu karnym a w tym sezonie za bardzo takich meczy nie pamiętam, nawet 3 ligowiec tak nie grał
1
@Cule1234 jak będzie kiepski to tak
0
@NeroTFP1 Ja bym chcial zobaczyć taki dzień z typowego treningu Xaviera, czego ich uczy, co im mówi, co oni trenują itd. To by rozwiało wątpliwości kto jest winny
0
Już kolejka chętnych sie ustawia po naszych asów. Młodzież nie do ruszenia więc bez szans
0
@Mario96w teraz to piją litrami zamiast wody a nie raz na jakiś czas, znam typa co twierdzi że od tego rozwalil sobie żoładek (wg. Lekarzy). 20 lat temu energetyki nie były tak popularne
0
@alianta2 tylko Balde po tym co pokazal w tym sezonie zaniżyl swoja wartosc do śmiesznej kwoty
2
@Marcelinho99 poważny klub go nie weźmie po tym co pokazał w Barcelonie
10
@koksik2700 większość dobrych piłkarzy pochodzi z biedy i takie sa fakty
0
Jedyny trener z jakiego będę zadowolony to Guardiola, cała reszta to dla mnie niewiadoma i nie będę sie cieszyl. Po tym jak każdy kolejny trener przez lata u nas zaliczał wtopy to już w nikogo nie wierzę
1
@HighestInTheRoom podczas covida już byly teorie o nowym w 2025
1
@Herato ja nie pamiętam jakiś odpałów Pinto, juz prędzej u Valdesa
1
@CZAJUN_119 masterclass na 20 minut, reszte meczu każdy gral słabo
11
@MesQueUnClub96 wole to niż oglądanie skandynawskich chłopców na jpgach
7
Roberto to brakujący klocek Inter Miami, dlatego gra nie idzie
2
Musi tam Xavi iść do Interu to poukładać
2
Inter Miami ma ŚPD i jakoś im to nie pomaga
0
Hahaha jakbym Barcelone ogladal, pol skladu sie zgadza
1
Jak to nie jest karny
0
Ładnie pograli Al hilal
0
Ale fajna kamera teraz
0
@BoreekxD a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak może byc ujnia i wygranie wszystkich meczy w lidze?
0
@KamQiX Jak dla mnie to on nie chce odchodzić tylko psycha sitting, dla mnie to furtka zeby zostać ta gadka o czerwcu
0
Teraz wygrywamy wszystkie mecze ligowe do konca sezonu, Xavi zostaje czy out? Jak dziennikarze przestaną go jechać to pewnie nie będzie mial powodu by odchodzić
1
@KamQiX wszyscy są wolni
1
@HighestInTheRoom podobno Listopad
0
@Volk Ja bym sprzedal De Jonga za grube siano i kupil DM De Jong to ani DM ani w ofensywie za wiele nie wnosi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika