0

@Nazio_87 Vitor to powinien w końcu dostać szanse w podstawie i wtedy bedziemy oceniać

0

@Nazio_87 na kompilacjach fajnie chodzi, bramkostrzelny sie wydaje

2

Xavi chyba pierwszy raz mówi wprost, że poziom zawodników spadl i całego zespolu, mamy postęp

0

Nie macie wrażenia że zespoły la liga w tym sezonie przestały murować? Tamten sezon to pamiętam głównie z autobusu w polu karnym a w tym sezonie za bardzo takich meczy nie pamiętam, nawet 3 ligowiec tak nie grał

1

@Cule1234 jak będzie kiepski to tak

0

@NeroTFP1 Ja bym chcial zobaczyć taki dzień z typowego treningu Xaviera, czego ich uczy, co im mówi, co oni trenują itd. To by rozwiało wątpliwości kto jest winny

0

Już kolejka chętnych sie ustawia po naszych asów. Młodzież nie do ruszenia więc bez szans

0

@Mario96w teraz to piją litrami zamiast wody a nie raz na jakiś czas, znam typa co twierdzi że od tego rozwalil sobie żoładek (wg. Lekarzy). 20 lat temu energetyki nie były tak popularne

0

@alianta2 tylko Balde po tym co pokazal w tym sezonie zaniżyl swoja wartosc do śmiesznej kwoty

2

@Marcelinho99 poważny klub go nie weźmie po tym co pokazał w Barcelonie

10

@koksik2700 większość dobrych piłkarzy pochodzi z biedy i takie sa fakty

0

Jedyny trener z jakiego będę zadowolony to Guardiola, cała reszta to dla mnie niewiadoma i nie będę sie cieszyl. Po tym jak każdy kolejny trener przez lata u nas zaliczał wtopy to już w nikogo nie wierzę

1

@HighestInTheRoom podczas covida już byly teorie o nowym w 2025

1

@Herato ja nie pamiętam jakiś odpałów Pinto, juz prędzej u Valdesa

1

@CZAJUN_119 masterclass na 20 minut, reszte meczu każdy gral słabo

11

@MesQueUnClub96 wole to niż oglądanie skandynawskich chłopców na jpgach

7

Roberto to brakujący klocek Inter Miami, dlatego gra nie idzie

2

Musi tam Xavi iść do Interu to poukładać

2

Inter Miami ma ŚPD i jakoś im to nie pomaga

0

Hahaha jakbym Barcelone ogladal, pol skladu sie zgadza

1

Jak to nie jest karny

0

Ładnie pograli Al hilal

0

Ale fajna kamera teraz

0

@BoreekxD a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Jak może byc ujnia i wygranie wszystkich meczy w lidze?

0

@KamQiX Jak dla mnie to on nie chce odchodzić tylko psycha sitting, dla mnie to furtka zeby zostać ta gadka o czerwcu

0

Teraz wygrywamy wszystkie mecze ligowe do konca sezonu, Xavi zostaje czy out? Jak dziennikarze przestaną go jechać to pewnie nie będzie mial powodu by odchodzić

1

@KamQiX wszyscy są wolni

1

@HighestInTheRoom podobno Listopad

0

@Volk Ja bym sprzedal De Jonga za grube siano i kupil DM De Jong to ani DM ani w ofensywie za wiele nie wnosi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?