Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Sędzia dno.... kolejny sprzedawczyk
0
Gubdigan slaby mecz wiecznie spóźniony
1
Do bazy, komentarz dzisiaj top xd
2
@krzywy glowka ladny wyskok
0
Kur szkoda, piekna pilka do Roque
12
- Kwadrans Barcelony sie skończył
- Ale trwał 5 minut
XDDDD
0
Pedri dobry mecz mvp
1
Pedri jak sprint w defensywie
1
Kradziez. Podoba mi ten tigrinho co raz bardziej
0
Roque swietna pierwsza akcja i bramka cos mowiili hejterzy
0
Pedri jeden z lepszych dzisiaj, tylko on właśnie ma zadania defensywne i rozgrywanie od bramki
0
@Cule2013 on tylko jest nic dzisiaj nie robi..
2
Pedri gra dzisiaj jako taki Busquets a De Jong nie weim jako kto i co on robi na boisku
0
De Jong kolejne cudowne podanie
0
Gramy dobry futbol ~ Xavi, styczeń 2024
1
@partymaker do Kunde ciężko miec pretensje to ŚO
0
@LukaszFan póki co slaby mecz
0
Zdjac Gundogana albo De jonga i dac Roque inaczej doczlapiemy te 0:0 albo 1:0 dla Osasuny
0
@patrykzmc2000 Fermin gra bardziej elegancko, Fede taki bardziej toporny, ja nie widze podobienstwa
0
@Kamiloza91 Pedri tez ale w defensywie bardziej
0
Fermin i Pedri to powinna byc podstawa pomocników
0
Gundogan i De Jong nic nie wnosza za jednego powinien wejsc Roque
0
Fort za Cancelo
0
Fermin to wyjscie za obrone ma jedno z najlepszych w Barcy
3
Roque by mogl tam rozciagnac taa obrone, to dal fermina i mamy jeszcze wiekszy tlok w środku..
2
Cancelo gra tak wysoko ze boje sie ze pojdzie jakas kontra
0
Odpoczynek na co to komu
1
Kolejny zajechany, dawac Rokiego
0
@Korsain a potem będzie gadanie, że to przez brak zawodnikow przegraliśmy i tak to sie kręci co sezon
1
@Arden ale Yamal nie może tyle grac, moglby wejsc jakby nie szlo a i szansa dla Roque