0

Dlaczego Xavi nie spróbuję 2 napastników z Roque i 4 pomocników jego ukochanej formacji, co mecz grają ci sami o ile sa zdrowi

0

@Fartlow nie jest w stanie sie podlizywać nie znając języka

0

Zwycięskiego składu się nie zmienia, a nie czekaj..

1

@Dankho94isback Juvenilu

1

@LM10GOAT pewnie napastnikom podal środki na przeczyszczenie

10

Może Xavi miał racje, że za nim zatęsknimy

8

@Bykunn kiedyś w podstawówce miałem fajnego naiczyciela dziadzio miał koło 60 a biegał i był bardziej zmotywowany i nabuzowany niż piłkarze Barcelony xd wf z nim był zajebisty

3

@ToWinaSedziego A ilu było obrońców, że to tylko presezon a już wtedy brak koncepcji na gre z mocnymi było widać

4

To z czego sie ciesze to zniknięcie Miguela po odejściu Xaviego


3

@MESSIah16 łatwy kontent do zdobycia popularności wyrażać jakies kontrowersyjne opinie

9

Oczywiście te same składy co dostały oklep, bo po co zmieniać coś co funkcjonuje wspaniale

0

@LaSTeR wątpię, ten zespół w ogóle taktycznie nie jest przygotowany i w pare dni sie tego nie zmieni

9

Umie grać bo tam cały zespół dobrze chodzi, przyjdzie i zapomni jak sie gra

0

@Rhaan to sobie odpal Bilbao, Real, Villareal we wszystkich był

0

@Lewandinho nawet jeśli to Xavi prędzej odejdzie niz odstawi braciszka

0

@La Pulgaa za pierwszy sezon na pewno ale za ten, średnio. Mieć takich pilkarzy i dostawać 5 bramek, to co będzie ze średniakami

1

Chciałbym chociaż jeden mecz zobaczyć w ustawieniu Pedri, Fermin, Gundo. Myślę, że byłoby najbardziej kreatywnie jak sie da. Ktoś mi powie zaraz o De Jongu i jego pracy w defensywie, otóż to mu ostatnio nie wychodzi

0

@Trojanek23 zawsze Iniesta nawet na równi z Messim, jego podania były zajebiste, tego mi najbardziej brakuje u naszych pomocnikow dlatego taki De Jong to dla mnie namiastka pomocnika

21

@TR3YWAY dalej sie będzie tak podlizywal to Roque nie pogra

0

@BORO_12 Yamalowi dadzą i sie popsuje wiec na pewno w najblizszych sezonach nie powinni, a Ansu raczej wróci bez Xaviego

1

@Kuba_1 a dla naszych cracków to problem xd

3

Fati który byl drugim strzelcem w zespole tez poszedl na odstrzal, Abde nawet nie dostał szansy, głupie decyzje Xaviego nie mialy znaczenia?

0

Bergval jednak nie podpisuje tej umowy? Kolejny co sie rozmyślił?

0

Tak myślałem ze zaraz ktos sie wtrąci i gówno z tego będzie xd

0

Cokolwiek sie nie zrobi praca będzie niedoceniona? Ale ten Xavi pieprzy od rzeczy, na pewno byłby doceniony za wygranie LM co w jego wypadku jest niemal niemożliwe. Jak ogrywał Real czy wygrywał ligę to każdy go bronił i nawet jak gra była słaba to większość ludzi nie dało złego słowa o Xavim powiedzieć

2

@barteq gramy dobrą piłkę ~ Xavi 2024

0

@Dironixu oby nie

0

@Mazi dobry bait

4

@MesQueUnClub96 Lewy już Ci nie wystarcza?

3

Może go jednak zarejestruja za tego Balde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?