Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Christensen miał być śpd a gra wyżej niż De Jong, jest zbędny na boisku, Fermin wniósł by wiecej albo Roque
2
Jak ogladam ten mecz to mam wrażenie jakby nasi zawodnicy byli tacy drewniani
0
@MesQueUnClub_87 Bo jest amatorem a nie trenerem. Nie widzi oczywistych rzeczy kto ile daje na boisku
0
@Emhyr Źle nie grali ale nie lubie tego męczenia buły i klepania do obrońców, ten sezon mają w kratke i w tym sezonie ich jakoś szczególnie nie chwalilem
0
@Dany9555 zdecydowanie nabrał tez pewnosci siebie
0
@Azi jeden raz pociagnal z kontra ale spalil kolega z zespołu, poza tym Brighton już tylko obrona. Dynicznie wygladal ok
0
Fati wszedl na 6 min i przy przewrotce sie przewrocil i nie trafil w piłkę xdd za to ma nowa fryzurke
0
Ten Brighton gra trochę męcząca piłkę, stracili bramke i grają na czas od 70 minuty, jak wyprowadzaja kontre to ktoś zwali ostatnie podanie, dużo gry w strone wlasnej bramki. Nie wiem czy De Zerbi to taka sensowna opcja.
No i wlasnie wbili 4 gola xddd
0
@HighestInTheRoom Pedri zagra na śpd tak jak ostatnio
0
Xavi zawsze miał tą ceche patrzenia na nazwisko a nie na forme więc nie ma co sie dziwić
0
Franca wchodzi na boisko, nazwisko top xdd
0
@udarpawarotam Cancelo na skrzydle
0
W Brighton też pilkarze z zabandażowanymi kolanami grają
0
@Hajny nie jem maca, jak już to kfc ale śmietankowy
0
@Emhyr 4 pomocników z Ferminem
1
Ale bym takiego Roqe w podstawie dzisiaj zobaczył, myślicie że możliwe?
1
@adi7adi8 Haha Fati to pewnie nawet dzisiaj nie wejdzie chyba ze wynik nie odda
2
@LaLigaPD żeby Niemiecki średniak grał 30 x lepiej niz Barcelona, wstyd
1
Ale ten Bayer klepie piłeczkę
0
Fati wraca to można Brighton obejrzeć
0
Pedri był kluczem w tym meczu dlaczego Osasuna miała ciężko przejsc pod bramkę. O wiele lepszy ustawiony niżej od De Jonga. De Jong powinien wziąć kreowanie na siebie czego znowu nie zrobił
6
@MesQueUnClub96 a z tym byciem gejem to też żarty? I jak Cie traktować poważnie?
1
Jak czytam te wywody vegeciaka czy mesquelumbiaka to mi się przypomina taka stronka poszkole.pl gimby nie znajo..
14
Zmiana narracji wcześniej mówił że to presja, że okrutna prasa, że chcial odejść na początku sezonu, zanim jakiekolwiek cele mógł spełnić..
0
Duda zdominował ten wywiad, słabi ci dziennikarze
2
@TR3YWAY on jest cwany na twitterze a w wywiadach ciężko sie go słucha
1
Duda zawsze byl memiczny ale dzisiaj gada z sensem
0
Komentarz usunięty
0
@Cule2013 nie ma bo ten kanał to niewypał
2
@Cule2013 myślałem, że sędziów w sądach xd