2

@koksik2700 jemu chodzi o chłopców

1

@qbuteq nie śledze tego bo właśnie te treści pozasportowne na KS mnie nie interesowały, a jak ma to wyglądać tak jak wczoraj to nie ma czego żałować

2

@joloskyy ja obejrzałem 5 minut i wyłączyłem, program o niczym. Powinien sie skupić na sporcie a nie takie niewiadomo co

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Pedri16Future ta osłabi, madryciakom nic nie grozi

1

@Fabik87 to nie wychowanek więc ja tam mu nie wierze

1

@Commando Ostatnio kontrakt też przedłużył po głębokich namysłach z tego co pamiętam

0

@Drozdu7 wszystkie największe kluby graja tym ustawieniem

0

Pep nie, bo respektuje umowy. To jak nowy trener nie wypali (spora szansa) to może w 2025?

0

@mientusek1407 kto miałby nam złamać nogę?

0

@Kengo Potrafi wyjść na pozycje podobnie jak Fermin

0

@Reviven Ja bym tam Gaviego ustawił, to pozycja stworzona dla niego

2

Mocne słowa, wreszcie konkret. To tłumaczy dlaczego Xavi tak długo jest trzymany mimo beznadziejnej gry, wyników też.
Z drugiej strony w wywiadze Laporta mówi "nigdy nie pomyślałem o zwolnieniu go"

2

@Kuba_1 niewiadomo co powiedział to mogło być 100 słów. Tu pilka wyszla na out i za to by go wyzywał?

0

@Adran360 za rok będzie kolejny talent, i później kolejny nie ma co beczeć

0

@Peciak Mało widze sensownych opcji ale czy my wymagamy tylu wzmocnień? Kadra jest w miare dobra tylko nasz trenejro nie może tego ułożyć. Pivot potrzebny tak jak kolega wyżej pisze

0

@Cule2013 odkąd symulował kontuzje czy chorobe żeby nie jechać na mecz to mi coś przeskoczylo i go już nie polubie

0

@Cule2013 i nie chodzi mi tylko o wygląd a zapał, chęci i wiele innych..

0

@Cule2013 De Jong

0

Mam wywalone w tego Bergvalla niby nie ocenia sie po wyglądzie ale laluś, a już mamy jednego i nie pragne kolejnych w klubie. Ja sie ciesze, że wygralismy potyczke o Roque, nie można mieć wszystkiego

0

@AmigoBlancos Lucas Vaskez obskoczy ŚO

0

@Pedri16Future doczytaj do końca post

1

@Peciak Ansu Fati

3

@Kgorecki2500 przystojniejszy

0

Tak jest zawsze Barca sie podnieca w mediach, pyk inny klub i tyle z tego bylo. Stawiać na swoich z la masii

1

Ile dzis popsul sytuacji brazol, a śmiali sie z Yamala madryciarze

1

Vinicius pudlo z 3 metrów

0

Real to sobie łatwiutko te sytuacje tworzy a Barca wali głową w mur

1

@Emhyr Lewy stary chlop a to młodzież

0

@DonCarletto ja tam "tak" nie usłyszałem. Wiem o co mu chodzilo ale fakt pomyłki zacytowalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?