Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@koksik2700 jemu chodzi o chłopców
1
@qbuteq nie śledze tego bo właśnie te treści pozasportowne na KS mnie nie interesowały, a jak ma to wyglądać tak jak wczoraj to nie ma czego żałować
2
@joloskyy ja obejrzałem 5 minut i wyłączyłem, program o niczym. Powinien sie skupić na sporcie a nie takie niewiadomo co
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@Pedri16Future ta osłabi, madryciakom nic nie grozi
1
@Fabik87 to nie wychowanek więc ja tam mu nie wierze
1
@Commando Ostatnio kontrakt też przedłużył po głębokich namysłach z tego co pamiętam
0
@Drozdu7 wszystkie największe kluby graja tym ustawieniem
0
Pep nie, bo respektuje umowy. To jak nowy trener nie wypali (spora szansa) to może w 2025?
0
@mientusek1407 kto miałby nam złamać nogę?
0
@Kengo Potrafi wyjść na pozycje podobnie jak Fermin
0
@Reviven Ja bym tam Gaviego ustawił, to pozycja stworzona dla niego
2
Mocne słowa, wreszcie konkret. To tłumaczy dlaczego Xavi tak długo jest trzymany mimo beznadziejnej gry, wyników też.
Z drugiej strony w wywiadze Laporta mówi "nigdy nie pomyślałem o zwolnieniu go"
2
@Kuba_1 niewiadomo co powiedział to mogło być 100 słów. Tu pilka wyszla na out i za to by go wyzywał?
0
@Adran360 za rok będzie kolejny talent, i później kolejny nie ma co beczeć
0
@Peciak Mało widze sensownych opcji ale czy my wymagamy tylu wzmocnień? Kadra jest w miare dobra tylko nasz trenejro nie może tego ułożyć. Pivot potrzebny tak jak kolega wyżej pisze
0
@Cule2013 odkąd symulował kontuzje czy chorobe żeby nie jechać na mecz to mi coś przeskoczylo i go już nie polubie
0
@Cule2013 i nie chodzi mi tylko o wygląd a zapał, chęci i wiele innych..
0
@Cule2013 De Jong
0
Mam wywalone w tego Bergvalla niby nie ocenia sie po wyglądzie ale laluś, a już mamy jednego i nie pragne kolejnych w klubie. Ja sie ciesze, że wygralismy potyczke o Roque, nie można mieć wszystkiego
0
@AmigoBlancos Lucas Vaskez obskoczy ŚO
0
@Pedri16Future doczytaj do końca post
1
@Peciak Ansu Fati
3
@Kgorecki2500 przystojniejszy
0
Tak jest zawsze Barca sie podnieca w mediach, pyk inny klub i tyle z tego bylo. Stawiać na swoich z la masii
1
Ile dzis popsul sytuacji brazol, a śmiali sie z Yamala madryciarze
1
Vinicius pudlo z 3 metrów
0
Real to sobie łatwiutko te sytuacje tworzy a Barca wali głową w mur
1
@Emhyr Lewy stary chlop a to młodzież
0
@DonCarletto ja tam "tak" nie usłyszałem. Wiem o co mu chodzilo ale fakt pomyłki zacytowalem