Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wychowanek znowu wbija realowi, to już tradycja meczowa
1
No i zajebiście, w koncu jakis pozytyw tego meczu
0
4 min doliczyl, czemu nie 11?
0
@wojtekfcb79 naucz się pisać bo nie da sie tego bełkotu zrozumieć
0
Rodrigo nowy Nazario hahaha
0
@wojtekfcb79 idz do siebie podszywko i zbadaj swoich braci z notatnika
0
@AdrianFCB10 Barcy by nawet nie sprawdzil, mial pretekst to anulowal a nam by jeszcze czerwo wjebał
1
Ta liga to śmieć i ci sedziowie skorumpowani xdd
0
Atleti brawo, cos Ćwiąkała nie krzyczal przy bramca
0
@norbi77 Gdzie Czawi do Anczelota
1
@cules100pro to jakim profilem jest De Jong? Wlasnie takim powinien byc jak Kross a on klepie pileczke z obroncami i podaje do najblizszego
0
Co by nie mówić o Realu bo wiadomo sędziowie itp to nie jest wymysł, ale ich gra jest dobrze poukładana, te akcje składne, szybkie, wymienność pozycji. Coś czego za bardzo nie ma u nas. Rok temu to Real męczył bułe co mecz a teraz nawet mogą sie podobać. No i każdy tam zapierdziela jak samochodzik
0
@Arys przeciez my mamy kapitalnego De Jonga wedlug niektórych
1
@macio_944 nie daje im kartek
5
Nacho i Bellingham powinni miec żółtko a nie mają żadnej kartki xdd
0
Tam nie bylo spalonego?
0
@norbi77 on nic nie strzela nie weim czy jakoegos gola ma w realu
0
Camavinga to ma tragiczny strzal jak na pomocnika
0
Czemu nie ma Viniciusa i Joselu?
2
Realowi już sędziowie nie starczają, teraz policja będzie aresztować za strzelanie im bramek
1
@Emhyr jak inny człowiek
0
@RosjaninBut @VegetaPolska będziesz dzwonił?
0
@kuz A w copa del rey dali rade
0
Real gra taka obroną Mendy na ŚO że jak teraz nie stracą punktów, to nie wiem kiedy by mieli je stracić
0
Fajny robocik?
0
@MESSIah16 2011, wcześniej nie miałem jak oglądać i nie interesowala mnie piłka klubowa, ale pamiętam ze juz w fifie 08 zawsze wybieralem Barce. Ulubiony Messi i Iniesta
1
Kvara to będzie kręcił naszymi niestety
0
@KamQiX Właśnie jak nie rozumiałem hypu na niego w zeszłym sezonie bo często irytował taką grą zachowawczą tak teraz na odwrót ludzie hejtują chociaż gra mądrzej i odważniej
5
Ludzie gadają na Pedriego a dla mnie on w tym sezonie lepiej wyglada niż w poprzednim, gra odważniej, nie boi sie ryzykować i daje wiecej konkretów. W poprzednim byl od klepania w tym zaczął asystować tak jak powinien pomocnik
0
@Gaz nie rozwinął? To czemu częściej asystuje pomimo rzadszej gry niz w poprzednim sezonie?
Gavi to samo do kontuzji nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie