1

Wychowanek znowu wbija realowi, to już tradycja meczowa

1

No i zajebiście, w koncu jakis pozytyw tego meczu

0

4 min doliczyl, czemu nie 11?

0

@wojtekfcb79 naucz się pisać bo nie da sie tego bełkotu zrozumieć

0

Rodrigo nowy Nazario hahaha

0

@wojtekfcb79 idz do siebie podszywko i zbadaj swoich braci z notatnika

0

@AdrianFCB10 Barcy by nawet nie sprawdzil, mial pretekst to anulowal a nam by jeszcze czerwo wjebał

1

Ta liga to śmieć i ci sedziowie skorumpowani xdd

0

Atleti brawo, cos Ćwiąkała nie krzyczal przy bramca

0

@norbi77 Gdzie Czawi do Anczelota

1

@cules100pro to jakim profilem jest De Jong? Wlasnie takim powinien byc jak Kross a on klepie pileczke z obroncami i podaje do najblizszego

0

Co by nie mówić o Realu bo wiadomo sędziowie itp to nie jest wymysł, ale ich gra jest dobrze poukładana, te akcje składne, szybkie, wymienność pozycji. Coś czego za bardzo nie ma u nas. Rok temu to Real męczył bułe co mecz a teraz nawet mogą sie podobać. No i każdy tam zapierdziela jak samochodzik

0

@Arys przeciez my mamy kapitalnego De Jonga wedlug niektórych

1

@macio_944 nie daje im kartek

5

Nacho i Bellingham powinni miec żółtko a nie mają żadnej kartki xdd

0

Tam nie bylo spalonego?

0

@norbi77 on nic nie strzela nie weim czy jakoegos gola ma w realu

0

Camavinga to ma tragiczny strzal jak na pomocnika

0

Czemu nie ma Viniciusa i Joselu?

2

Realowi już sędziowie nie starczają, teraz policja będzie aresztować za strzelanie im bramek

1

@Emhyr jak inny człowiek

0

@RosjaninBut @VegetaPolska będziesz dzwonił?

0

@kuz A w copa del rey dali rade

0

Real gra taka obroną Mendy na ŚO że jak teraz nie stracą punktów, to nie wiem kiedy by mieli je stracić

0

Fajny robocik?


0

@MESSIah16 2011, wcześniej nie miałem jak oglądać i nie interesowala mnie piłka klubowa, ale pamiętam ze juz w fifie 08 zawsze wybieralem Barce. Ulubiony Messi i Iniesta

1

Kvara to będzie kręcił naszymi niestety

0

@KamQiX Właśnie jak nie rozumiałem hypu na niego w zeszłym sezonie bo często irytował taką grą zachowawczą tak teraz na odwrót ludzie hejtują chociaż gra mądrzej i odważniej

5

Ludzie gadają na Pedriego a dla mnie on w tym sezonie lepiej wyglada niż w poprzednim, gra odważniej, nie boi sie ryzykować i daje wiecej konkretów. W poprzednim byl od klepania w tym zaczął asystować tak jak powinien pomocnik

0

@Gaz nie rozwinął? To czemu częściej asystuje pomimo rzadszej gry niz w poprzednim sezonie?
Gavi to samo do kontuzji nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?