0

Niby steam jest lepszą platforma a jednak ta sama gra działa mi lepiej na epicu niz na steam, ktoś sie spotkal z takim czymś?

1

@bari_94 a potem repra mu każe grać igrzyska i Euro i będzie płacz, bo skoro w klubie może to i w reprze

4

@GeraltzKatalonii takimi świetnymi że jak Yamal coś nie wyczaruje to mamy dwie sytuacje bramkowe na mecz, kiedy ludzie w końcu przestana przeceniać naszych piłkarzy?

1

@lntrowertyk bo kto normalny klepie tyle z bramkarzem, niech Real tyle klepie z Łuninem i przegrają lige

0

@tristan87 na pewno lepszy niz De Jong kapitan

0

@TR3YWAY każdego poza Pedrim śmiało

3

Jedyne co jeszcze trzyma przy kibicowaniu Barcelonie to młodzież ze szkółki, ci którzy już są i ci którzy sie pojawią. Nie wiem czy by mi sie to chciało oglądać gdyby w składzie biegały same takie Raphinhe, De Jongi, Lewandowscy i kilku innych. Dlatego jak ktoś pisze o sprzedaży klubu szejkom to powinien się puknąć w czoło

0

@Tasde Gavi do kontuzji byl naszym najlepszym piłkarzem tego sezonu, strzela i asystuje, zasuwa w pressingu, nie ma braków tylko jest młody a caly sezon zmarnowal rok temu na gre na skrzydle

6

Gavi to powinien być kapitan a nie jakiś niemrawy De Jong, słaby Ter Stegen, bayernmarzyciel Araujo, Roberto pominę

1

@Arden doszło do tego, że nie wiem czy to fejk czy naprawdę xd

0

@takisobiektos ale dzięki dzwigniom przychody klubu ida na długi

0

@Messibestplayerintheworld Kessie tez byl slaby, czasem zablysnal w ofensywie ale w defensywie nie istniał i tak samo grał jakby zapomniałem jak sie to robi

1

@pax nie czytalem ale zgaduje ze w De Jongu

0

Nie wiem czy granie obronca ofensywnym jakim jest Cancelo to dla nas dobre rozwiazanie grając taki syf w pomocy, bez DM, z zaangazowaniem defensywnym De Jonga. Christensnsen mial pomoc oczywiście gówno to dalo jak wszystkie pomysly Xaviego

0

@Gaz Laporta mimo wszystko cos tam ogarnął z finansami dlatego az tak go nie można krytykowac, bo bez niego może juz byśmy byli bankrutem

0

Świetny jest i robi postępy z meczu na mecz, w młodzikach az takiego wrażenia nie robił jak teraz. Jedyny minus to jego kontrakt i bieda w klubie

1

@Karthusowski rosja, Chiny, Filipiny te kierunki

1

Przypadek Xaviego to lekcja na przyszłość aby nie brać pierwszego lepszego na trenera bo byl świetnym pilkarzem czy legendą, najpierw nauka, szkolenia, doświadczenie a dopiero można o tym myśleć

0

@MOLESTA Xavi jest po prostu dziwny co pokazują jego wypowiedzi. Do bycia dobrym trenerem trzeba być troche bardziej ogarniętym

1

Ta policja w USA taka nie za mądra xd


4

Jedyne co można zrobić to parsknąć śmiechem, czy Xavi ma honor?

0

@Arden Cancelo ile asystuje to i tyle samo zawala juz bez przesady

0

@Huck a czyja wina nikt nic nie gra a ty o Pedrim piszesz

0

Ten klub trzeba budować na wychowankach, widać jak im zalezy a jak tym kupnym piłkarzom ktorym średnio sie chce

0

@Worny ja jeszcze mam nadzieję na jego powrot bo wygląda juz lepiej w tym Brighton, no ale Yamal jednak talent ma większy

1

Do dzisiaj twierdzilem, że mlody Fati > Yamal ale po dzisiejszym meczu a zwłaszcza drugim golu zmieniam zdanie. Yamal ma coś czego Fatiemu niestety brakuje, mocny charakter

0

Wywalone w wynik ważne , ze mamy taką perełke w klubie

8

Yamal umowa do 2026 trochę z tym przewalone mamy jak ten klub sie nie ogarnie i zaczna go inni kusić

1

Juz to widzialem w bramce, jprdl jaki to jest crack xdd

1

Dla Yamala warto bylo tego nie wylaczac, przeciez jak on tak dalej bedzie gral to bedzie lepszy niz Vinicius albo i Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?