Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby steam jest lepszą platforma a jednak ta sama gra działa mi lepiej na epicu niz na steam, ktoś sie spotkal z takim czymś?
1
@bari_94 a potem repra mu każe grać igrzyska i Euro i będzie płacz, bo skoro w klubie może to i w reprze
4
@GeraltzKatalonii takimi świetnymi że jak Yamal coś nie wyczaruje to mamy dwie sytuacje bramkowe na mecz, kiedy ludzie w końcu przestana przeceniać naszych piłkarzy?
1
@lntrowertyk bo kto normalny klepie tyle z bramkarzem, niech Real tyle klepie z Łuninem i przegrają lige
0
@tristan87 na pewno lepszy niz De Jong kapitan
0
@TR3YWAY każdego poza Pedrim śmiało
3
Jedyne co jeszcze trzyma przy kibicowaniu Barcelonie to młodzież ze szkółki, ci którzy już są i ci którzy sie pojawią. Nie wiem czy by mi sie to chciało oglądać gdyby w składzie biegały same takie Raphinhe, De Jongi, Lewandowscy i kilku innych. Dlatego jak ktoś pisze o sprzedaży klubu szejkom to powinien się puknąć w czoło
0
@Tasde Gavi do kontuzji byl naszym najlepszym piłkarzem tego sezonu, strzela i asystuje, zasuwa w pressingu, nie ma braków tylko jest młody a caly sezon zmarnowal rok temu na gre na skrzydle
6
Gavi to powinien być kapitan a nie jakiś niemrawy De Jong, słaby Ter Stegen, bayernmarzyciel Araujo, Roberto pominę
1
@Arden doszło do tego, że nie wiem czy to fejk czy naprawdę xd
0
@takisobiektos ale dzięki dzwigniom przychody klubu ida na długi
0
@Messibestplayerintheworld Kessie tez byl slaby, czasem zablysnal w ofensywie ale w defensywie nie istniał i tak samo grał jakby zapomniałem jak sie to robi
1
@pax nie czytalem ale zgaduje ze w De Jongu
0
Nie wiem czy granie obronca ofensywnym jakim jest Cancelo to dla nas dobre rozwiazanie grając taki syf w pomocy, bez DM, z zaangazowaniem defensywnym De Jonga. Christensnsen mial pomoc oczywiście gówno to dalo jak wszystkie pomysly Xaviego
0
@Gaz Laporta mimo wszystko cos tam ogarnął z finansami dlatego az tak go nie można krytykowac, bo bez niego może juz byśmy byli bankrutem
0
Świetny jest i robi postępy z meczu na mecz, w młodzikach az takiego wrażenia nie robił jak teraz. Jedyny minus to jego kontrakt i bieda w klubie
1
@Karthusowski rosja, Chiny, Filipiny te kierunki
1
Przypadek Xaviego to lekcja na przyszłość aby nie brać pierwszego lepszego na trenera bo byl świetnym pilkarzem czy legendą, najpierw nauka, szkolenia, doświadczenie a dopiero można o tym myśleć
0
@MOLESTA Xavi jest po prostu dziwny co pokazują jego wypowiedzi. Do bycia dobrym trenerem trzeba być troche bardziej ogarniętym
1
Ta policja w USA taka nie za mądra xd
4
Jedyne co można zrobić to parsknąć śmiechem, czy Xavi ma honor?
0
@Arden Cancelo ile asystuje to i tyle samo zawala juz bez przesady
0
@Huck a czyja wina nikt nic nie gra a ty o Pedrim piszesz
0
Ten klub trzeba budować na wychowankach, widać jak im zalezy a jak tym kupnym piłkarzom ktorym średnio sie chce
0
@Worny ja jeszcze mam nadzieję na jego powrot bo wygląda juz lepiej w tym Brighton, no ale Yamal jednak talent ma większy
1
Do dzisiaj twierdzilem, że mlody Fati > Yamal ale po dzisiejszym meczu a zwłaszcza drugim golu zmieniam zdanie. Yamal ma coś czego Fatiemu niestety brakuje, mocny charakter
0
Wywalone w wynik ważne , ze mamy taką perełke w klubie
8
Yamal umowa do 2026 trochę z tym przewalone mamy jak ten klub sie nie ogarnie i zaczna go inni kusić
1
Juz to widzialem w bramce, jprdl jaki to jest crack xdd
1
Dla Yamala warto bylo tego nie wylaczac, przeciez jak on tak dalej bedzie gral to bedzie lepszy niz Vinicius albo i Mbappe