Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Aha to teraz stadion winny, gdyby nie remont bylibyśmy zdobywcami potrójnej korony
1
Potężny brazylijski magik na rozgrzewce
3
Rzut rozny rozegrany do bramkarza xdddd
8
Nikt nie ma mózgu w tym klubie poza 16 latkiem
6
Jaki kurwa strzal anemiczny co za klub..
0
@pioz123 ładnie masz w tej bani, ciekawe kiedy ban za prowokacje
0
@LaLigaPD bo gra na skrzydle hahaa
2
Tu trzeba niestety zacząć budować od nowa, polowa z tych pilkarzy sie nie nadaje na ten klub, strasznie sa drewniani, mało kreatywni
0
Ten klimacik na stadionie Napoli im doda mocy tak myślę
0
@abram3k nie oglądałem wtedy
2
Chabiniak komentuje Arsenal, wiec nas jakiś Bożydar lub inny crack komentatorski
0
@pioz123 poziom żenady u ciebie równie wysoki co w polsacie z tymi żarcikami
2
Ale żenada to studio cały fragment o Barcy to był Lewandowski haha
0
Dla polszmatu Barca to tylko Lewnadowski, żenada
0
Quarashelija Kołtoń w formie xdd
5
@beter2 Yamal to nasz najlepszy pilkarz, a nie bo nie ma kim grać
0
@kuz w 5 minucie
1
Kolejny który powinien przestać grać w tym klubie, mamy takich kilka miękkich faj w zespole
0
@Rastafarnianin podziwiam tych co jeszcze wierza, ja na tym etapie nie wierze w nic z Xavim
1
Yamal danza kuduro dzisiaj, ale obrona zrobi swoje aby ten mecz przegrać
0
Xavi dzisiaj poleci?
0
Nie spodziewam sie nic innego jak ostatnie wyniki w europie w fazie pucharowej za Xaviego
2
Napisał kret, hahaaa
0
Jest mu obojetne że gra źle, aha. Co raz bardziej nie znoszę tego piłkarza. Miekką ma psychike i ten wywiad to pokazuje
0
Te chłopy sie nawet piłka nie interesują, zero emocji, nie wiedza kto gra w zespole
4
Lukakku o kurwa xddd
4
Oby jutro Chabiniak na Barce Napoli
3
Rojek kiedys dobrze komentowal, co sie chłop stoczył
5
Charbiniak dobry komentator, mój ulubiony z eleven
0
Atleti ładnie klepie