8

Aha to teraz stadion winny, gdyby nie remont bylibyśmy zdobywcami potrójnej korony

1

Potężny brazylijski magik na rozgrzewce

3

Rzut rozny rozegrany do bramkarza xdddd

8

Nikt nie ma mózgu w tym klubie poza 16 latkiem

6

Jaki kurwa strzal anemiczny co za klub..

0

@pioz123 ładnie masz w tej bani, ciekawe kiedy ban za prowokacje

0

@LaLigaPD bo gra na skrzydle hahaa

2

Tu trzeba niestety zacząć budować od nowa, polowa z tych pilkarzy sie nie nadaje na ten klub, strasznie sa drewniani, mało kreatywni

0

Ten klimacik na stadionie Napoli im doda mocy tak myślę

0

@abram3k nie oglądałem wtedy

2

Chabiniak komentuje Arsenal, wiec nas jakiś Bożydar lub inny crack komentatorski

0

@pioz123 poziom żenady u ciebie równie wysoki co w polsacie z tymi żarcikami

2

Ale żenada to studio cały fragment o Barcy to był Lewandowski haha

0

Dla polszmatu Barca to tylko Lewnadowski, żenada

0

Quarashelija Kołtoń w formie xdd

5

@beter2 Yamal to nasz najlepszy pilkarz, a nie bo nie ma kim grać

0

@kuz w 5 minucie

1

Kolejny który powinien przestać grać w tym klubie, mamy takich kilka miękkich faj w zespole

0

@Rastafarnianin podziwiam tych co jeszcze wierza, ja na tym etapie nie wierze w nic z Xavim

1

Yamal danza kuduro dzisiaj, ale obrona zrobi swoje aby ten mecz przegrać

0

Xavi dzisiaj poleci?

0

Nie spodziewam sie nic innego jak ostatnie wyniki w europie w fazie pucharowej za Xaviego

2

Napisał kret, hahaaa

0

Jest mu obojetne że gra źle, aha. Co raz bardziej nie znoszę tego piłkarza. Miekką ma psychike i ten wywiad to pokazuje

0

Te chłopy sie nawet piłka nie interesują, zero emocji, nie wiedza kto gra w zespole

4

Lukakku o kurwa xddd

4

Oby jutro Chabiniak na Barce Napoli

3

Rojek kiedys dobrze komentowal, co sie chłop stoczył

5

Charbiniak dobry komentator, mój ulubiony z eleven

0

Atleti ładnie klepie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?