1

Jak Hiszpania sie zaklepywała na mudnialu z Maroko tak teraz nie widać po tym śladu w PSG i grają szybko bez tego mozolnego rozgrywania

0

Ładnie PSG w drugiej polowie wyglada. Moze jednak weźmy Enrique

0

Widać, że Enrique zareagowal w przerwie i to poukładał

0

Po twarzy Mbappe juz widac frustracje a zwłaszcza jak schodzili na przerwe i kręcił głową. Szkoda tego pilkarza dla p$g

0

@AlvaroHanso cos masz jeszcze do dodania? Psg zdominowane

3

Kubo i Simons szkoda że tak sie sprzedali bo by sie nadali do Barcy do rywalizacji

1

@michal199500hehe przeciez to wychowanek Barcelony

5

@JohnnySilverhand porównaj ich szybkość gry do naszej xd

0

Mbappe jaki zawód, trasnfer do Realu kwestia dni

0

Fajnie sie rozpędził ale i tak by popsul ta akcje podaniem albo strzałem, niepotrzebnie faulowali

0

Jak ja sie ciesze że ten dembele opuścił Barce

2

@MesQueUnClub96 nic na to nie wskazuje póki co Sociedad jakoś lepiej wygląda

1

Sociedad ma teraz okres dominacji

4

Ale ta liga mistrzów to jednak zupelnie inna intensywność niz taka la liga, wczorajszy mecz realu czy dzisiaj psg az sie przyjemnie oglada

1

PSG ma drewnianą pomoc

0

@FcPortoFan1999 Atetico to bierze

0

@Visca_barca z Cancelo mam mieszane uczucia bo on jest tak ofesnywny że zostawia dziury, chyba ze ktos to dobrze pouklada. Mi osobiscie profil Forta bardziej odpowiada

1

@Kubsoleon kto by go chcial w City, na pewno nie Pep

0

Zawsze nam zaniżają ceny, ale on tu nie zostanie za niższa pensje, widać jak mu zależy na kasie 75 + milionów i sprzedać

0

@MesQueUnClub_87
@PatrykBarca on nie wyprowadza piłki, jedyne co ostatnio robi to podaje to do obronćy, to do brankarza, zawsze gra wolno wiec gdzie tu nowa o kontroli, dostal od redakcji ocene 1,5 za ostatni mecz i przeczytajcie sobie opis jego gry bo tak właśnie wyglada od wielu miesięcy, nie wiem jak mozna jakiekolwiek plusy widzieć w nim obecnie. Jego najlepszy moment to bylo jak chcieli wypchnąc z klubu i siedzial na ławie to potem na chwile sie obudził a teraz gra na poziomie Roberto

0

@VeB 1899 Ale w jakich klubach oni graja a na jakim dnie jest Barca od wielu lat

0

@PatrykBarca a wlasnie za co? Kross tez nie pracuje w defensywie a De Jong mial byc od rozgrywania a nic z tego nie robi

0

@VeB 1899 Pedri to dzieciak a De Jong nigdy tego poziomu co teraz prezentuje nie przeskoczy

2

@macio_944 przecież Real dobrze zagral, drugiego meczu nie oglądałem ale z kim gralo City

0

Kross robi taka robote jaka w Barcy powinien robic De jong, niech mi ktos pokaze takie przerzuty od De Jonga jak przed chwilą zrobil Kross

0

I uj Lunin forma Curtuła dzisiaj

1

Simons ma wiecej brazylii w sobie niz Raphinha

0

Łunin tez dzisiaj bardzo dobry mecz, gdyby zagral na pozomie Ter Stegena z Granadą to Real by przegrywał

0

@Kamiloza91 nie tylko to, oni szybko grają i myślą, od razu sobie podaja a nasi robia kółeczka i rozgrywaka z obroną

0

@kuz może byc i kibiciem znicza pruszkow co nie zmienia faktu jak ich za wszystko chwali xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?