Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak Hiszpania sie zaklepywała na mudnialu z Maroko tak teraz nie widać po tym śladu w PSG i grają szybko bez tego mozolnego rozgrywania
0
Ładnie PSG w drugiej polowie wyglada. Moze jednak weźmy Enrique
0
Widać, że Enrique zareagowal w przerwie i to poukładał
0
Po twarzy Mbappe juz widac frustracje a zwłaszcza jak schodzili na przerwe i kręcił głową. Szkoda tego pilkarza dla p$g
0
@AlvaroHanso cos masz jeszcze do dodania? Psg zdominowane
3
Kubo i Simons szkoda że tak sie sprzedali bo by sie nadali do Barcy do rywalizacji
1
@michal199500hehe przeciez to wychowanek Barcelony
5
@JohnnySilverhand porównaj ich szybkość gry do naszej xd
0
Mbappe jaki zawód, trasnfer do Realu kwestia dni
0
Fajnie sie rozpędził ale i tak by popsul ta akcje podaniem albo strzałem, niepotrzebnie faulowali
0
Jak ja sie ciesze że ten dembele opuścił Barce
2
@MesQueUnClub96 nic na to nie wskazuje póki co Sociedad jakoś lepiej wygląda
1
Sociedad ma teraz okres dominacji
4
Ale ta liga mistrzów to jednak zupelnie inna intensywność niz taka la liga, wczorajszy mecz realu czy dzisiaj psg az sie przyjemnie oglada
1
PSG ma drewnianą pomoc
0
@FcPortoFan1999 Atetico to bierze
0
@Visca_barca z Cancelo mam mieszane uczucia bo on jest tak ofesnywny że zostawia dziury, chyba ze ktos to dobrze pouklada. Mi osobiscie profil Forta bardziej odpowiada
1
@Kubsoleon kto by go chcial w City, na pewno nie Pep
0
Zawsze nam zaniżają ceny, ale on tu nie zostanie za niższa pensje, widać jak mu zależy na kasie 75 + milionów i sprzedać
0
@MesQueUnClub_87
@PatrykBarca on nie wyprowadza piłki, jedyne co ostatnio robi to podaje to do obronćy, to do brankarza, zawsze gra wolno wiec gdzie tu nowa o kontroli, dostal od redakcji ocene 1,5 za ostatni mecz i przeczytajcie sobie opis jego gry bo tak właśnie wyglada od wielu miesięcy, nie wiem jak mozna jakiekolwiek plusy widzieć w nim obecnie. Jego najlepszy moment to bylo jak chcieli wypchnąc z klubu i siedzial na ławie to potem na chwile sie obudził a teraz gra na poziomie Roberto
0
@VeB 1899 Ale w jakich klubach oni graja a na jakim dnie jest Barca od wielu lat
0
@PatrykBarca a wlasnie za co? Kross tez nie pracuje w defensywie a De Jong mial byc od rozgrywania a nic z tego nie robi
0
@VeB 1899 Pedri to dzieciak a De Jong nigdy tego poziomu co teraz prezentuje nie przeskoczy
2
@macio_944 przecież Real dobrze zagral, drugiego meczu nie oglądałem ale z kim gralo City
0
Kross robi taka robote jaka w Barcy powinien robic De jong, niech mi ktos pokaze takie przerzuty od De Jonga jak przed chwilą zrobil Kross
0
I uj Lunin forma Curtuła dzisiaj
1
Simons ma wiecej brazylii w sobie niz Raphinha
0
Łunin tez dzisiaj bardzo dobry mecz, gdyby zagral na pozomie Ter Stegena z Granadą to Real by przegrywał
0
@Kamiloza91 nie tylko to, oni szybko grają i myślą, od razu sobie podaja a nasi robia kółeczka i rozgrywaka z obroną
0
@kuz może byc i kibiciem znicza pruszkow co nie zmienia faktu jak ich za wszystko chwali xd