Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Polsat to co mecz ma problemy z komentarzem, stacja mem
0
@Kuba_1 cwaniak w gębie a na boisku panienka
1
Znacie jakieś filmy które zaskakują? Coś jak 'uciekaj' albo 'contratiempo'
2
@Popitek12 Pep bo to idol
0
@FutureFCBarcelona tak naprawde to 3 bo jest jeszcze hermafrodytyzm co jest biologiczną wadą
1
@RoberDzik Mbappe nie jest tak głupi by prosić o Dembele
0
@Cule1234 może to oznacza dogadanie z Flickiem
2
@Culer9002 strzelałem
0
@Herato beckham
0
Tak szczerze wygramy z Napoli według was w środę czy nie? Ja myślę że nie, będzie padaka w obronie
4
@MESSIah16 zawsze będzie ograniczony przez kase, poza tym Leverkusen to klub z którym nigdy nie był jakoś zwiazany wiec dlaczego akurat tam ma spędzić kariere
5
@MESSIah16 po co ma zostawać? Niech sie rozwija jako trener i ma szanse na ważniejsze puchary
0
@pt9 efootbal ściek, ea fc po aktualizacjach tez a na premiere była dobra
@Forsyth w UFL ronaldo wpakowal 40 mln podobno
1
Pograłbym w dobra gre piłkarską, rok 2024 i nic takiego nie istnieje. Cała nadzieja w UFL
0
Balde sobie przypomni jak sie gra jak wróci kolega Fati z Brighton
0
Czemu klub pozwala na takie sabotowanie i sobie jakiś Miguel podaje taktyke na mecz 2 dni przed? Jak w tym klubie ma być dobrze?
Wyobrażacie to sobie w jakimś normalnym klubie?
0
To samo co mialo zapewnić kontrole w wielu meczach i sie nie sprawdzilo. Poza tym ile ten Miguel będzie jeszcze sabotowal ten klub?
0
@macio_944 męska wersja pustaka
4
To sie zestarzeje jak 'se queda'
0
@takisobiektos ok my bad
0
@19Riki20 jest możliwe na nexus mod masz, a poradniki na youtubie po angielsku
0
Fajne, dawno nie było nic w tych kolorach
0
Robi wrażenie wynik biorac pod uwage fakt, że Barca miala problem jedną wcisnąć grając w przewadze
1
@ranger3120 po prostu tego dnia czuł sie Marokańczykiem
3
Wyciekło nagranie z wesela @Luciano99 z @jowita
0
@msbigd tylko lądować to on mial dawno a zdanie lubi zmieniać
0
@VegetaPolska Fakt jest taki, że Real bedzie mial problem z jego pensja aby nie bylo gównoburzy w klubie
0
@Pedri16Future SER, artykul na stronie śmietankowych
2
Już podają, że Mbappe ma kontakty z City. Będą jaja jak tam wyląduje
0
@clyde to było to samo tylko ludziom wyniki zamyzwały wizerunek gry