2

Polsat to co mecz ma problemy z komentarzem, stacja mem

0

@Kuba_1 cwaniak w gębie a na boisku panienka

1

Znacie jakieś filmy które zaskakują? Coś jak 'uciekaj' albo 'contratiempo'

2

@Popitek12 Pep bo to idol

0

@FutureFCBarcelona tak naprawde to 3 bo jest jeszcze hermafrodytyzm co jest biologiczną wadą

1

@RoberDzik Mbappe nie jest tak głupi by prosić o Dembele

0

@Cule1234 może to oznacza dogadanie z Flickiem

2

@Culer9002 strzelałem

0

@Herato beckham

0

Tak szczerze wygramy z Napoli według was w środę czy nie? Ja myślę że nie, będzie padaka w obronie

4

@MESSIah16 zawsze będzie ograniczony przez kase, poza tym Leverkusen to klub z którym nigdy nie był jakoś zwiazany wiec dlaczego akurat tam ma spędzić kariere

5

@MESSIah16 po co ma zostawać? Niech sie rozwija jako trener i ma szanse na ważniejsze puchary

0

@pt9 efootbal ściek, ea fc po aktualizacjach tez a na premiere była dobra
@Forsyth w UFL ronaldo wpakowal 40 mln podobno

1

Pograłbym w dobra gre piłkarską, rok 2024 i nic takiego nie istnieje. Cała nadzieja w UFL

0

Balde sobie przypomni jak sie gra jak wróci kolega Fati z Brighton

0

Czemu klub pozwala na takie sabotowanie i sobie jakiś Miguel podaje taktyke na mecz 2 dni przed? Jak w tym klubie ma być dobrze?
Wyobrażacie to sobie w jakimś normalnym klubie?

0

To samo co mialo zapewnić kontrole w wielu meczach i sie nie sprawdzilo. Poza tym ile ten Miguel będzie jeszcze sabotowal ten klub?

0

@macio_944 męska wersja pustaka

4

To sie zestarzeje jak 'se queda'

0

@takisobiektos ok my bad

0

@19Riki20 jest możliwe na nexus mod masz, a poradniki na youtubie po angielsku

0

Fajne, dawno nie było nic w tych kolorach

0

Robi wrażenie wynik biorac pod uwage fakt, że Barca miala problem jedną wcisnąć grając w przewadze

1

@ranger3120 po prostu tego dnia czuł sie Marokańczykiem

3

Wyciekło nagranie z wesela @Luciano99 z @jowita


0

@msbigd tylko lądować to on mial dawno a zdanie lubi zmieniać

0

@VegetaPolska Fakt jest taki, że Real bedzie mial problem z jego pensja aby nie bylo gównoburzy w klubie

0

@Pedri16Future SER, artykul na stronie śmietankowych

2

Już podają, że Mbappe ma kontakty z City. Będą jaja jak tam wyląduje

0

@clyde to było to samo tylko ludziom wyniki zamyzwały wizerunek gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?