3

Rozumiem ze Rodrygo to głąb ale on nawet nie dostal w to miejsce za które sie trzyma xdd

0

Ale ten mam talent to żalosny program w tych czasach, ludzie którzy sa przeciętni a jury sie zachwyca. Z ciekawości odpalilem bo kata temu ogladałem xd

0

@Foro na pewno Lego mają opcje coopa

0

To już nie agentka Haalanda?

0

@Kratos1990 zwykły troll co z takimi 'warunkami' szuka na fb

2

Widze na notatniki, że znowu artykul o sędziach i filmikach. Nie śledze tej afery ale ta piosenka jest dziś aktualna jak nigdy


1

@Pawel13sz Pewnie tak bo ostatecznie to pilkarz decyduje, a on zawsze chciał być w Barcy

0

@partymaker razem smieszkowali na filmikach i na zdjeciach zawsze razem, a z nimi Balde

0

@partymaker z repry sie znają przecież

0

@Arden dopiero co przedluzyl kontrakt, chcilaby to by przyszedl za darmo niech spier papier

0

Przed kontuzją wygladal dobrze (tą w Birghton) wiadomo, że zajmuje troche czasu powrot. To samo jest w Barcy jak Pedri wraca po urazie czy inny Raphinha to graja dno, ale nikt nie twierdzi ze powinni skończyć kariere. Wczorajszy mecz do zapomnienia ale jeszcze ma czas

1

@Arden działają na dopingu który wytwarza wygłodzony mózg

18

@Jakchcesz ma 6 lat

3

Byłby gorszy niż Lewy z tym co Barca prezentuje. Przypomnijcie sobie jak City zdobywalo LM jaki on miał wkład, nie istnial na boisku. To nie jest pilkarz na Barce

0

Zagrałem w efootbal mobile i jestem w szoku jak to jest lepsze od normalnej efootbal i fify razem wzięte xd wtf

1

@icon3520 a czemu Cie nie interesują? Dla mnie sa lepsze. A z tych lat polecam Uciekaj

0

Fati do bazy, można wyłączyć ten okropny brzydki mecz xd

0

Dobra jest Welbeck i Fati na skrzydlo jak teraz nic nie pokaze to sprzedać xd

0

@kanver_ Ale mial dobry presezon na skrzydle chociazby, ten poziom by wystarczyl by dać wiecej od felixa a potem Brighton i mecze na 9, wiec ciężko wywnioskowac co on potrafi. Fati na 9 nawet nie umiec wyjść a pozycje, do takiego Roqe nie ma porównania

3

Haaland marzy by zamienić Pepa i bogate City na Szawiego i pogrążona w długach Barcelone

0

@partymaker to tak jakby miec pretensje do Lewusa jak otrzyma jedno podanie na mecz, Brighton gra takie gowno ze on sam na 9 sie może zesrać

0

@cules100pro Haaland bez De Bruyne i maszyny City bedzie gorszy od Lewego

0

@kanver_ to nie masz pojecia o czym piszesz od 22/23 XDD kocham takich specjalistów
@Gall mogl zaczynac i na bramce, swoj prime mial na LS i tam powinien grać, on nie ogarnia 9

0

Fati okradziony z asysty, widać ze traci atuty na tej 9

0

@PatrykBarca i kij z tym nawet jak wróci do Barcy to te wypozyczenie bylo na nic, bo na 9 nie będzie grał
@kanver_ ty ogladales Barce jak on zaczynal u nas że takie glupoty piszesz?

0

Te wypożyczenie dla Fatiego to troche zmarnowany czas, każdy mecz na 9 czy 10 gra, na skrzydle pół meczu nie zagrał, tak buduje pilkarzy potężny De Zerbi

0

@Rust_Cohle kolejny ban miał być permem a jednak uwolnili

0

@gumaz Szawi se queda

2

@Rhaan nie raz marnowal takie setki że na pewno nie ma technicznie dobrego strzału

5

@Rhaan jak sie nie umie kopnac w bramke to tak jest, lamerskie wykończenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?