Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rozumiem ze Rodrygo to głąb ale on nawet nie dostal w to miejsce za które sie trzyma xdd
0
Ale ten mam talent to żalosny program w tych czasach, ludzie którzy sa przeciętni a jury sie zachwyca. Z ciekawości odpalilem bo kata temu ogladałem xd
0
@Foro na pewno Lego mają opcje coopa
0
To już nie agentka Haalanda?
0
@Kratos1990 zwykły troll co z takimi 'warunkami' szuka na fb
2
Widze na notatniki, że znowu artykul o sędziach i filmikach. Nie śledze tej afery ale ta piosenka jest dziś aktualna jak nigdy
1
@Pawel13sz Pewnie tak bo ostatecznie to pilkarz decyduje, a on zawsze chciał być w Barcy
0
@partymaker razem smieszkowali na filmikach i na zdjeciach zawsze razem, a z nimi Balde
0
@partymaker z repry sie znają przecież
0
@Arden dopiero co przedluzyl kontrakt, chcilaby to by przyszedl za darmo niech spier papier
0
Przed kontuzją wygladal dobrze (tą w Birghton) wiadomo, że zajmuje troche czasu powrot. To samo jest w Barcy jak Pedri wraca po urazie czy inny Raphinha to graja dno, ale nikt nie twierdzi ze powinni skończyć kariere. Wczorajszy mecz do zapomnienia ale jeszcze ma czas
1
@Arden działają na dopingu który wytwarza wygłodzony mózg
18
@Jakchcesz ma 6 lat
3
Byłby gorszy niż Lewy z tym co Barca prezentuje. Przypomnijcie sobie jak City zdobywalo LM jaki on miał wkład, nie istnial na boisku. To nie jest pilkarz na Barce
0
Zagrałem w efootbal mobile i jestem w szoku jak to jest lepsze od normalnej efootbal i fify razem wzięte xd wtf
1
@icon3520 a czemu Cie nie interesują? Dla mnie sa lepsze. A z tych lat polecam Uciekaj
0
Fati do bazy, można wyłączyć ten okropny brzydki mecz xd
0
Dobra jest Welbeck i Fati na skrzydlo jak teraz nic nie pokaze to sprzedać xd
0
@kanver_ Ale mial dobry presezon na skrzydle chociazby, ten poziom by wystarczyl by dać wiecej od felixa a potem Brighton i mecze na 9, wiec ciężko wywnioskowac co on potrafi. Fati na 9 nawet nie umiec wyjść a pozycje, do takiego Roqe nie ma porównania
3
Haaland marzy by zamienić Pepa i bogate City na Szawiego i pogrążona w długach Barcelone
0
@partymaker to tak jakby miec pretensje do Lewusa jak otrzyma jedno podanie na mecz, Brighton gra takie gowno ze on sam na 9 sie może zesrać
0
@cules100pro Haaland bez De Bruyne i maszyny City bedzie gorszy od Lewego
0
@kanver_ to nie masz pojecia o czym piszesz od 22/23 XDD kocham takich specjalistów
@Gall mogl zaczynac i na bramce, swoj prime mial na LS i tam powinien grać, on nie ogarnia 9
0
Fati okradziony z asysty, widać ze traci atuty na tej 9
0
@PatrykBarca i kij z tym nawet jak wróci do Barcy to te wypozyczenie bylo na nic, bo na 9 nie będzie grał
@kanver_ ty ogladales Barce jak on zaczynal u nas że takie glupoty piszesz?
0
Te wypożyczenie dla Fatiego to troche zmarnowany czas, każdy mecz na 9 czy 10 gra, na skrzydle pół meczu nie zagrał, tak buduje pilkarzy potężny De Zerbi
0
@Rust_Cohle kolejny ban miał być permem a jednak uwolnili
0
@gumaz Szawi se queda
2
@Rhaan nie raz marnowal takie setki że na pewno nie ma technicznie dobrego strzału
5
@Rhaan jak sie nie umie kopnac w bramke to tak jest, lamerskie wykończenie