Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Owocowe czwartki?
5
@Gaz ludziom już odbija po jednym dobrym meczu z Getafe, powtórka z rozrywki
1
@fc20barca mnie zawsze zastanawia czy sama obecnosc sędziego nie przeszkadza w akcjach ogólnie wszystkim, nie tylko Barcelonie
7
@FCB_dimiC Francja jest jego na własność
0
@LukaszFan ale w psg już tak nie grają
0
@Aragorn33 jego wcześniejszy powrót to ryzyko odnowienia urazu, to takie fajne? Rok po zerwanych wiezadlach to minimum przerwy
4
@bari_94 zaraz mu oferują posade prezydenta Francji
0
A co ma gadać portugalczyk
0
@zadafcb może w końcu zagra na swojej pozycji
0
@michalgajdek oceniamy jakość po zdjeciach, to nie jest hejt, ale w cenie 140 zł to masz najlepsze koszulki nike, adidas, a ten material wygląda jak z sieciówki za 40 zł, na czarnej wymietolony kołnierzyk
2
Materiał wyglada hak z bazaru tak szczerze
1
@MarianoItalianoVero karta graficzna wystarczy zintegrowana, tylko nie wiem czy sprzedają mocne laptopy z samą zintegrowaną, a karta to koszto kolo 2 k właśnie, wiec laptop dobry w tej cenie bez kart na spokojnie za 2 k bys kupił
0
@bartekvisca Barca to powinna patrzeć na siebie, a poza meczem z Getafe i Atletico w lidze gramy gówno, za mało jak na mistrza. Jak mamy go wygrać grając gorzej niz rok temu to niech nie wygrywaja, bo wtedy jeszcze Xavi zostanie
9
Zawsze tamta Barca będzie najlepiej wspominama przez wielu kibiców
0
Guler odpowiada za swoje wybory, moze za 5 lat zagra w Realu po 3 wypożyczeniach
0
Guler jak opluty
2
Guler jednak nie wchodzi, fajny prezent na urodziny xd
0
No Modric pokazal jaja
0
Nie najlepszy mecz bo anulowal słusznie gola, co za żalosny gość
0
To teraz wejdzie taki co bedzie pod Real gwizdal haha xd
0
Sevilla dwoe setki zjebała niestety
3
@norbi77 ale przygłup haha
0
Taka patologia komenatotrska i stronniczość to chyba tylko w Polsce, ale tak to jest jak w kraju rzadza ukladziki i znajomości a nie faktyczne zdolności. Nigdy ogladajac mecz po angielsku takiego czegoś nie słyszałem
0
@Traba727 Getafe zagralo otwarcie i dostało w trąbe
0
@Traba727 graja tak jak mogą by wygrać
0
Zgefatizowane bo nie rozłożyli nóg przed realikiem? śmieszny komentatorek xd
3
Ten madryciarski komentatorek jest żalosny
0
Jak oni sie rzucaja haha xdd
1
Widać, ze Real czuje presje Barcy
0
Ale trzeba sobie powiedzieć, ze real sie strasznie rzuca jak nie idzie po ich nysli, za to Barca spuszcza glowe. Nie wiem co gorsze