2

Owocowe czwartki?

5

@Gaz ludziom już odbija po jednym dobrym meczu z Getafe, powtórka z rozrywki

1

@fc20barca mnie zawsze zastanawia czy sama obecnosc sędziego nie przeszkadza w akcjach ogólnie wszystkim, nie tylko Barcelonie

7

@FCB_dimiC Francja jest jego na własność

0

@LukaszFan ale w psg już tak nie grają

0

@Aragorn33 jego wcześniejszy powrót to ryzyko odnowienia urazu, to takie fajne? Rok po zerwanych wiezadlach to minimum przerwy

4

@bari_94 zaraz mu oferują posade prezydenta Francji

0

A co ma gadać portugalczyk

0

@zadafcb może w końcu zagra na swojej pozycji

0

@michalgajdek oceniamy jakość po zdjeciach, to nie jest hejt, ale w cenie 140 zł to masz najlepsze koszulki nike, adidas, a ten material wygląda jak z sieciówki za 40 zł, na czarnej wymietolony kołnierzyk

2

Materiał wyglada hak z bazaru tak szczerze

1

@MarianoItalianoVero karta graficzna wystarczy zintegrowana, tylko nie wiem czy sprzedają mocne laptopy z samą zintegrowaną, a karta to koszto kolo 2 k właśnie, wiec laptop dobry w tej cenie bez kart na spokojnie za 2 k bys kupił

0

@bartekvisca Barca to powinna patrzeć na siebie, a poza meczem z Getafe i Atletico w lidze gramy gówno, za mało jak na mistrza. Jak mamy go wygrać grając gorzej niz rok temu to niech nie wygrywaja, bo wtedy jeszcze Xavi zostanie

9

Zawsze tamta Barca będzie najlepiej wspominama przez wielu kibiców

0

Guler odpowiada za swoje wybory, moze za 5 lat zagra w Realu po 3 wypożyczeniach

0

Guler jak opluty

2

Guler jednak nie wchodzi, fajny prezent na urodziny xd

0

No Modric pokazal jaja

0

Nie najlepszy mecz bo anulowal słusznie gola, co za żalosny gość

0

To teraz wejdzie taki co bedzie pod Real gwizdal haha xd

0

Sevilla dwoe setki zjebała niestety

3

@norbi77 ale przygłup haha

0

Taka patologia komenatotrska i stronniczość to chyba tylko w Polsce, ale tak to jest jak w kraju rzadza ukladziki i znajomości a nie faktyczne zdolności. Nigdy ogladajac mecz po angielsku takiego czegoś nie słyszałem

0

@Traba727 Getafe zagralo otwarcie i dostało w trąbe

0

@Traba727 graja tak jak mogą by wygrać

0

Zgefatizowane bo nie rozłożyli nóg przed realikiem? śmieszny komentatorek xd

3

Ten madryciarski komentatorek jest żalosny

0

Jak oni sie rzucaja haha xdd

1

Widać, ze Real czuje presje Barcy

0

Ale trzeba sobie powiedzieć, ze real sie strasznie rzuca jak nie idzie po ich nysli, za to Barca spuszcza glowe. Nie wiem co gorsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?