Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mówcie co chcecie ale Napoli zagra mecz sezonu a my to co dzisiaj
3
Ale mnie męczy oglądanie tego widowiska
3
Lamin znowu asysta, top pilkarz
15
Tak kibice Realu co mecz skandują żebyś został
1
@norbi77 Bellingham śmiało, Binicius jak na to co pokazuje w ważnych meczach tez, Camavinga dla mnie prosperuje bardzo dobry pomocnik.
My też mamy bardzo dobrych pilkarzy ale właśnie brak trenera który by umial ich wnieść na wyższy poziom
0
@Emhyr Tak ale możemy sie pocieszać szkolka i że nastepny trener zrobi z Yamala, Fermina, Pedriego, Roque cracków, oni nie zasmakowali porządnego trenera jeszcze. Jest w czym rzeźbić
2
Zaraz mnie nazwą madryciakiem ale widze plusy Mbappe w Realu.
1. Liga będzie bardziej konkurencyjna i atrakcyjna dla przeciętnego widza, to może spowodować że wiecej gwiazd będzie chciało do niej dołączyć a co za tym idzie do nas bo obecnie stracilismy na atrakcyjności.
2. Barca musi wziąć sie w garść, zatrudnić dobrego trenera, skończyć z frajerstwem bo Real odjedzie
3. Sam Mbappe to jeden z moich ulubionych pilkarzy spoza Barcy i będę z ciekawością oglądał jak sobie radzi poza tym nudnym i przeoranym PSG
4. Ciekawsze klasyki, i kolejny raz Barca musi poprawić gre by mieć w nich coś do gadania a to przełoży sie na pozycje w Europie
0
Ale kto mówił o Ansu jak nie przyjaciel Miguel?
1
Podziwiam ludzi, że przejmuja sie jakimś Mbappe jak w Barcy jest taka katstrofa na polu sportowym. Ja sie martwie by w końcu zatrudnili trenera który ten bajzel ogarnie a nie znowu jakiegoś wuefiste, a ludziom Mbappe w głowie
0
Z Gavim sie ciągną problemy a w miedzy czasie zdolali Fermina zrejestrować
4
@Rupert_Haubica ludzie tu jeszcze go całują po dupie żeby został
0
@Fabik87 nie płacze tylko u nas by sie bardziej przydał, Yamal nietykalny a on by zawsze sie zmiescil nawet za Raphinhe by dal wiecej wg mnie
1
Ja żałuję, że ten Guler nie przeszedl do nas, w Realu i tak nie pogra teraz przy Mbappe i Endricku a talent gość ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 wreszcie głos rozsądku
0
@Visca_barca a czy mamy na to wpływ, mamy inne problemy jak brak normalnego trenera
19
@Visca_barca Valle to wychowanek, doinformuj sie i nie placz o tego Mbappe
0
@norbi77 ludzie płaczą i zazdroszczą ale takie fakty, że Mbappe tam trafi i im szybciej sie z tym pogodzicie tym lepiej. On był ugadany z Realem ale zmienil decyzje bo kasa, teraz jest starszy i może mądrzejszy
2
Mitoma to będzie Raphinha 2.0 często gluoie decyzje, złe podania, samolubność
0
@norbi77 widać było wczoraj mine Mbappe jak schodzil na przerwe, zmeczony psg człowiek
0
@Emhyr no nie ma, płacze o rasizm ale to nie ma nic wspolnego z ego, to juz Bellingham ma wieksze i jedyny problem to może byc drabinka płacową
0
@PatrykBarca no właśnie jeszcze nie ma
0
@Emhyr a jakie on ma ego? Vinicius takiego nie ma jak sie wszystkim wydaje i jemu nie zalezy na byciu najlepszym, a Mbappe byl pogodzony z Messim. Tam nie będzie problemu
0
Może dominacja Realu w końcu sprawi, że ktoś ogarnie nasz rozwalony od lat klub
5
@Emhyr tam jest tak wszystko ułożone, ze nie ma opcji. Nie z Perezem
0
@Uukasz_93 Mbappe wczoraj cały mecz na 9, podobno go Enrique przekonał do gry tam
0
@Kuba_1 jak chce wygrać ZP to tam najprędzej, ciekawe co na to Vinicius bo on wtedy nie wygra xd
0
@borys27 oni sa wychowywani w la masii i dlatego
2
Jak ma swój wiek mądrze gada
0
@mekston a ja mówiłem o pierwszej połowie czy o całym meczu który nie został ukończony? Głupie zaczepki i tyle z twojej strony