1

Mówcie co chcecie ale Napoli zagra mecz sezonu a my to co dzisiaj

3

Ale mnie męczy oglądanie tego widowiska

3

Lamin znowu asysta, top pilkarz

15

Tak kibice Realu co mecz skandują żebyś został

1

@norbi77 Bellingham śmiało, Binicius jak na to co pokazuje w ważnych meczach tez, Camavinga dla mnie prosperuje bardzo dobry pomocnik.
My też mamy bardzo dobrych pilkarzy ale właśnie brak trenera który by umial ich wnieść na wyższy poziom

0

@Emhyr Tak ale możemy sie pocieszać szkolka i że nastepny trener zrobi z Yamala, Fermina, Pedriego, Roque cracków, oni nie zasmakowali porządnego trenera jeszcze. Jest w czym rzeźbić

2

Zaraz mnie nazwą madryciakiem ale widze plusy Mbappe w Realu.
1. Liga będzie bardziej konkurencyjna i atrakcyjna dla przeciętnego widza, to może spowodować że wiecej gwiazd będzie chciało do niej dołączyć a co za tym idzie do nas bo obecnie stracilismy na atrakcyjności.
2. Barca musi wziąć sie w garść, zatrudnić dobrego trenera, skończyć z frajerstwem bo Real odjedzie
3. Sam Mbappe to jeden z moich ulubionych pilkarzy spoza Barcy i będę z ciekawością oglądał jak sobie radzi poza tym nudnym i przeoranym PSG
4. Ciekawsze klasyki, i kolejny raz Barca musi poprawić gre by mieć w nich coś do gadania a to przełoży sie na pozycje w Europie

0

Ale kto mówił o Ansu jak nie przyjaciel Miguel?

1

Podziwiam ludzi, że przejmuja sie jakimś Mbappe jak w Barcy jest taka katstrofa na polu sportowym. Ja sie martwie by w końcu zatrudnili trenera który ten bajzel ogarnie a nie znowu jakiegoś wuefiste, a ludziom Mbappe w głowie

0

Z Gavim sie ciągną problemy a w miedzy czasie zdolali Fermina zrejestrować

4

@Rupert_Haubica ludzie tu jeszcze go całują po dupie żeby został

0

@Fabik87 nie płacze tylko u nas by sie bardziej przydał, Yamal nietykalny a on by zawsze sie zmiescil nawet za Raphinhe by dal wiecej wg mnie

1

Ja żałuję, że ten Guler nie przeszedl do nas, w Realu i tak nie pogra teraz przy Mbappe i Endricku a talent gość ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaelBarca2007 wreszcie głos rozsądku

0

@Visca_barca a czy mamy na to wpływ, mamy inne problemy jak brak normalnego trenera

19

@Visca_barca Valle to wychowanek, doinformuj sie i nie placz o tego Mbappe

0

@norbi77 ludzie płaczą i zazdroszczą ale takie fakty, że Mbappe tam trafi i im szybciej sie z tym pogodzicie tym lepiej. On był ugadany z Realem ale zmienil decyzje bo kasa, teraz jest starszy i może mądrzejszy

2

Mitoma to będzie Raphinha 2.0 często gluoie decyzje, złe podania, samolubność

0

@norbi77 widać było wczoraj mine Mbappe jak schodzil na przerwe, zmeczony psg człowiek

0

@Emhyr no nie ma, płacze o rasizm ale to nie ma nic wspolnego z ego, to juz Bellingham ma wieksze i jedyny problem to może byc drabinka płacową

0

@PatrykBarca no właśnie jeszcze nie ma

0

@Emhyr a jakie on ma ego? Vinicius takiego nie ma jak sie wszystkim wydaje i jemu nie zalezy na byciu najlepszym, a Mbappe byl pogodzony z Messim. Tam nie będzie problemu

0

Może dominacja Realu w końcu sprawi, że ktoś ogarnie nasz rozwalony od lat klub

5

@Emhyr tam jest tak wszystko ułożone, ze nie ma opcji. Nie z Perezem

0

@Uukasz_93 Mbappe wczoraj cały mecz na 9, podobno go Enrique przekonał do gry tam

0

@Kuba_1 jak chce wygrać ZP to tam najprędzej, ciekawe co na to Vinicius bo on wtedy nie wygra xd

0

@borys27 oni sa wychowywani w la masii i dlatego

2

Jak ma swój wiek mądrze gada

0

@mekston a ja mówiłem o pierwszej połowie czy o całym meczu który nie został ukończony? Głupie zaczepki i tyle z twojej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?