Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Chabiniaka da sie jeszcz słuchac tak ten drugi liże dupe Realu za nich dwóch
0
@P33ck Ale debilizm, a co gra źle? Lipsk ich ciasnal a teraz role sie odwróciły
0
Real po golu gra swoje niestety
1
Polecial niczym Messi
1
@misterio canal plus, bo Ćwiąkała i Ołowski oraz Laboga
0
@Aragorn33 tu nawet faulu nie bylo
0
Lipsk pokazuje ile znaczy trener w klubie, wyglądaja lepiej niz Real
2
Kpina nie dal faulu zeby kartki nie pokazac xdd
1
Carvajal drugi ostry faul 0 kartek
0
Lipska szybki i agresywny my nawet z nimi bysmy oklep dostali
0
No i bez kartki Crvajul za faul taktyczny
0
I taki Lipsk potrafi grac a Barca klepie bułe i dostaje 4 w łeb
5
Dla Realu zawsze zagwizdaja jak jest sytuacja sporna to na ich korzyść
0
Kurde spalony ale Lipsk cisnie od początku
1
Chabiniak to chyba najlepszy komentator z eleven, dobry glos i nie podnieca sie Realem czy kimś innym, a przynajmniej nie pamiętam nic takiego
1
@VamoSBarca88 lipsk, real, nie interesuja mnie mecze do jednej bramki
0
Dobrze ze przynajmniej komentator z eleven to komentuje
0
No to CR z najwyższym overallem, ale i tak fajnie że zainwestowal w coś co może być konkurencja dla fify
5
@Arden to już pedofilia a nie karnawał
0
@aspr1me bo sędzia anuluje jak pilkarz Lipska będzie mial krzywa przystrzyżoną grzywkę
1
@TR3YWAY niemca zawsze będzie ciagnelo do Niemiec, poza tym Bayern jest w lepszej sytuacji finansowej i sportowej
1
@Encore Brighton coś tam gra w ofensywie ale w defensywie to średniaki, ja jestem na nie a sporo meczy Birghton w tym sezonie obejrzałem
1
@Ytari ja to od dawna pisze, ale w tym sezonie to co mecz bo nie da sie oglądać jego gry i nie odczuwać irytacji. Ludzie sie boja pisać prawde dlatego tak malo krytyki w tego piłkarza
0
@Messibestplayerintheworld Roque i Fermin powinni grać w podstawie
0
@Kamiloza91 moim zdaniem Napoli nam wpierdoli
0
@MESSIah16 to sie zapowiada na jednostronne, kopenhaga to niezbyt mocny rywal a Lipsk zawsze cos moze próbować
0
Który mecz LM dzisiaj ogladacie?
13
Cudownie ze ktos w końcu opisuje fakty o grze De Jonga
0
@Herato tak trzeba go tak samo upewnić w przekonaniu jaki jest cudowny jak to bylo z Fatim i kwestia czasu jak zacznie gwiazdorzyć, do tego a chetnych klubów nie zabraknie
0
@kuz wyłączona ale i tak różnica jest niestety, takie gameplay flow lepszy na epic