Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
De Jong jakos szybciej dzisiaj mysli, chyba listonosz zabolał xd
0
Cancelo to jest irytujacy, oby go nie wykupili jednak
0
Tragiczny Kunde lepsze podania za obrine niz cala nasza pomoc razem wzięta, moze jego na śpd
0
@Gaz nie można wklejać linkow bez opsiu, regulamin sie kłania
0
@AmigoBlancos nie jestem największym fanem Lewego, ale Stanowski wyżej sra niż dupe ma
0
Nada sie taki zawodnik do Xavinety?
6
@szkodastrzepicryja Listonosz Pa(k)t
1
Xavi jedyne co potrafił to "nie licze na Ciebie" przekazywane przez śmiesznego miguela. De Zerbi już plusuje podejściem a Fati niech sie w końcu ogarnie bo już nie jest dzieckiem a na boisku ciągle brak jaj
1
@David_Beckham ile można gadać że tu nikt nie pomoże póki nie przyjdzie tu ogarnięty trener, żadne Mbappe, Belinghamy nic nie zmienią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr no nie chce zapeszać ale wygląda to na razie fajnie
11
Gavi, człowiek tęskni za nim na boisku
13
@tristan87 a dla mnie to troche czepianie sie na siłę o akcent osoby która na codzień nie używa tego języka
7
@shahman nadal lepiej niz Raphinha
3
@esem91 to jakiś raper? Bo nawija lepiej niz 90% pseudoraperów w polsce
6
@RosjaninBut 50% zajebe albo nie zajebe
0
Interwencja Ter Stegena też top przy tej bramce. Jak dobrze widze to Cancelo mogl tam biec i to wybic, to lepiej machać łapami, De Jong mogl to przeciac wślizgiem, znowu amatorka
3
Haha i zostajemy z Xavim
1
@Greenalley za co miałby tam grać pilkarz którego pozycje trzeba dublować, bo sobie nie radzi sam
1
Ma racje facet, w dzisiejszych czasach piłkarze sie zrobili tchórzliwi a zwłaszcza ci Barcelony. De Jong nie ma najlepszych podań i często traci wiec stąd ta jego gra, bezpiecznie albo do tyłu
0
@Rhaan on nic takiego nie robi co piszesz, powinien grać to co Kross a gra syf. Ale widze ze Ty zakochany w tym De Jongu jesteś i nie widzisz ile on taktycznie daje
2
@MateS gównem (to nie chamska odpowiedź, a fakt)
2
@Derean De Jong nie ma pojecia o rozgrywaniu, na 8 powinien grac Pedri a wyzej ktos ofensywny jak Fermin
1
@Rhaan dlatego sprzedac De Jong i kupic solidnego Śpd, wiecznie ktos go musi asekurować. Nigdy ten klub nie będzie w topie jak w 11 beda grały półśrodki
0
@Rhaan gdyby nie asysta i gol to bysmy przejebali i tyle w temacie
2
Nie wiem jaki jest sens grania Christensenem jak De Jong dalej co robi to cofa sie, rozgrywa z obroncami, wczoraj pare razy sie zabrał do defensywy więc na plus ale po co w takim razie grać dwoma śpd w tym jednym stoperem.. nikt mi nie wmowi że De Jong ma wpływ na kreowanie w ataku
1
@Rhaan ten Pedri co robi asyste ostatnio co mecz gorszy od De Jonga który cofa sie do obrońców gdy na boisku jest Christensen xdd
0
Wygodnie znaleźć jedno ujecie, to samo co madryciarze robili z "nieręką" Viniciusa. Ujęcie powtórki z tv gdzie jest?
Po drugie swoja gównianą gra na taki wynik zasłużyli
1
@Beztroskii nie ma co porównywać poki nasi piłkarze grają bez trenera. Kto tam dobrze wyglada poza dzieciakiem?
0
@pioz123 zaczepki jak w przedszkolu