6

De Jong jakos szybciej dzisiaj mysli, chyba listonosz zabolał xd

0

Cancelo to jest irytujacy, oby go nie wykupili jednak

0

Tragiczny Kunde lepsze podania za obrine niz cala nasza pomoc razem wzięta, moze jego na śpd

0

@Gaz nie można wklejać linkow bez opsiu, regulamin sie kłania

0

@AmigoBlancos nie jestem największym fanem Lewego, ale Stanowski wyżej sra niż dupe ma

0

Nada sie taki zawodnik do Xavinety?


6

@szkodastrzepicryja Listonosz Pa(k)t

1

Xavi jedyne co potrafił to "nie licze na Ciebie" przekazywane przez śmiesznego miguela. De Zerbi już plusuje podejściem a Fati niech sie w końcu ogarnie bo już nie jest dzieckiem a na boisku ciągle brak jaj

1

@David_Beckham ile można gadać że tu nikt nie pomoże póki nie przyjdzie tu ogarnięty trener, żadne Mbappe, Belinghamy nic nie zmienią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr no nie chce zapeszać ale wygląda to na razie fajnie

11

Gavi, człowiek tęskni za nim na boisku


13

@tristan87 a dla mnie to troche czepianie sie na siłę o akcent osoby która na codzień nie używa tego języka

7

@shahman nadal lepiej niz Raphinha

3

@esem91 to jakiś raper? Bo nawija lepiej niz 90% pseudoraperów w polsce

6

@RosjaninBut 50% zajebe albo nie zajebe

0

Interwencja Ter Stegena też top przy tej bramce. Jak dobrze widze to Cancelo mogl tam biec i to wybic, to lepiej machać łapami, De Jong mogl to przeciac wślizgiem, znowu amatorka

/video/1

3

Haha i zostajemy z Xavim

1

@Greenalley za co miałby tam grać pilkarz którego pozycje trzeba dublować, bo sobie nie radzi sam

1

Ma racje facet, w dzisiejszych czasach piłkarze sie zrobili tchórzliwi a zwłaszcza ci Barcelony. De Jong nie ma najlepszych podań i często traci wiec stąd ta jego gra, bezpiecznie albo do tyłu

0

@Rhaan on nic takiego nie robi co piszesz, powinien grać to co Kross a gra syf. Ale widze ze Ty zakochany w tym De Jongu jesteś i nie widzisz ile on taktycznie daje

2

@MateS gównem (to nie chamska odpowiedź, a fakt)

2

@Derean De Jong nie ma pojecia o rozgrywaniu, na 8 powinien grac Pedri a wyzej ktos ofensywny jak Fermin

1

@Rhaan dlatego sprzedac De Jong i kupic solidnego Śpd, wiecznie ktos go musi asekurować. Nigdy ten klub nie będzie w topie jak w 11 beda grały półśrodki

0

@Rhaan gdyby nie asysta i gol to bysmy przejebali i tyle w temacie

2

Nie wiem jaki jest sens grania Christensenem jak De Jong dalej co robi to cofa sie, rozgrywa z obroncami, wczoraj pare razy sie zabrał do defensywy więc na plus ale po co w takim razie grać dwoma śpd w tym jednym stoperem.. nikt mi nie wmowi że De Jong ma wpływ na kreowanie w ataku

1

@Rhaan ten Pedri co robi asyste ostatnio co mecz gorszy od De Jonga który cofa sie do obrońców gdy na boisku jest Christensen xdd

0

Wygodnie znaleźć jedno ujecie, to samo co madryciarze robili z "nieręką" Viniciusa. Ujęcie powtórki z tv gdzie jest?
Po drugie swoja gównianą gra na taki wynik zasłużyli

1

@Beztroskii nie ma co porównywać poki nasi piłkarze grają bez trenera. Kto tam dobrze wyglada poza dzieciakiem?

0

@pioz123 zaczepki jak w przedszkolu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?