Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak domagaja sie w tych swoich tv dobrego sedziowania to o co pretensja, ta decyzja była słuszna
0
W koncu normalny sedzia a ile zamieszania, śmiech na sali
1
Lucas kopie w łeb i bez kartki aha
0
@PatrykBarca ostatnio ładnie podawał, poza ta akcja w polu karnym i dlatego należą sie pochwały za ten mecz
0
De Jong zagral dobrze nie liczac tych strat i swoj najlepszy mecz w sezonie, jeśli on tego nie widzi i zamierza wracać do tego co gral wcześniej to masakra
1
@shahman Mbappe to rasista
2
Dopóki w tym klubie będzie ta rodzinka i atmosferka a nie traktowanie tego jak pracy i przykładanie sie to będzie tak jak jest
1
Gadający kot
https://swiatzwierzat.pl/powiedziala-czesc-do-kota-na-ulicy-zamarla-gdy-odpowiedzial-jej-tym-samym-az-ksa-200224
0
@Barca2022 nie o to chodzi, szybko grali bez myślenia dwa lata gdzie podac, grali dokładnie. Często ze słabymi rywalami tego nie potrafili
6
Ciekawe co sie dzisiaj stało, że po miesiącach padaki zagrali tak dobrze
0
Jakby Raphinha utrzymał forme to na Napoli Rapha Yamal na skrzydłach?
1
Xavi to oczekiwał pochwał za granie chlewu? Dzisiaj sie należą a wcześniej słusznie należała sie krytyka, czego on nie rozumie
1
Nie mogli tak grać od poczatku sezonu? Ile dzisiaj daje De Jong jak nie klepie z obroncami
5
Raphinha mnie dzisiaj rozpierdala ale i tak gra najlepszy mecz odkad jest w Barcy xd
1
De Jong mi sie dzisiaj bardzo podoba jako naczelny hejter to przyznaje, tak ma grać
2
Najlepszy mecz od miesięcy dzisiaj
0
Raphinha ma te passy dzisiaj poza tym jednym, duzo wnosi do ofensywy
1
Christensen tez super wejście w ta akcje
0
Raphinha dobry mecz mimo tego wykonczenia
0
Dzisiaj najlepszy mecz na śpd Christensena, cos tam klepie
1
@Arden w tym sezonie kluby przestały murowac w la liga co jest plusem
0
@Emhyr Kunde nizszy, mniej drewniany, bardziej walczy o piłkę np wslizgiem, Christensen troche cialo obce
0
@Lionel_Messi10 Gavi obracał Antonele?
0
Kunde na Śpd a Fort na PO by lepiej to chodziło niz z Christensenem
2
Lewy zajebiscie napedza akcje dzisiaj, dac Roque za tego Felixa przereklamowanego
1
Ale to pokazuje słabość naszego trenera jak De Jong klepie piłkę w ślimaczym tempie cały sezon, jeden van der Vart coś powie i nagle De Jong gra szybciej i odważniej i da sie na niego patrzeć
0
Gundogan tez sie odpalil jak zobaczyl że inni coś grają
0
Lewy tez dzisiaj dobrze
0
De Jonga wystarczylo zhejtowac i od razu szybko gra i do przodu
3
Może nie taki zly ten brazol