0

Jak domagaja sie w tych swoich tv dobrego sedziowania to o co pretensja, ta decyzja była słuszna

0

W koncu normalny sedzia a ile zamieszania, śmiech na sali

1

Lucas kopie w łeb i bez kartki aha

0

@PatrykBarca ostatnio ładnie podawał, poza ta akcja w polu karnym i dlatego należą sie pochwały za ten mecz

0

De Jong zagral dobrze nie liczac tych strat i swoj najlepszy mecz w sezonie, jeśli on tego nie widzi i zamierza wracać do tego co gral wcześniej to masakra

1

@shahman Mbappe to rasista

2

Dopóki w tym klubie będzie ta rodzinka i atmosferka a nie traktowanie tego jak pracy i przykładanie sie to będzie tak jak jest

0

@Barca2022 nie o to chodzi, szybko grali bez myślenia dwa lata gdzie podac, grali dokładnie. Często ze słabymi rywalami tego nie potrafili

6

Ciekawe co sie dzisiaj stało, że po miesiącach padaki zagrali tak dobrze

0

Jakby Raphinha utrzymał forme to na Napoli Rapha Yamal na skrzydłach?

1

Xavi to oczekiwał pochwał za granie chlewu? Dzisiaj sie należą a wcześniej słusznie należała sie krytyka, czego on nie rozumie

1

Nie mogli tak grać od poczatku sezonu? Ile dzisiaj daje De Jong jak nie klepie z obroncami

5

Raphinha mnie dzisiaj rozpierdala ale i tak gra najlepszy mecz odkad jest w Barcy xd

1

De Jong mi sie dzisiaj bardzo podoba jako naczelny hejter to przyznaje, tak ma grać

2

Najlepszy mecz od miesięcy dzisiaj

0

Raphinha ma te passy dzisiaj poza tym jednym, duzo wnosi do ofensywy

1

Christensen tez super wejście w ta akcje

0

Raphinha dobry mecz mimo tego wykonczenia

0

Dzisiaj najlepszy mecz na śpd Christensena, cos tam klepie

1

@Arden w tym sezonie kluby przestały murowac w la liga co jest plusem

0

@Emhyr Kunde nizszy, mniej drewniany, bardziej walczy o piłkę np wslizgiem, Christensen troche cialo obce

0

@Lionel_Messi10 Gavi obracał Antonele?

0

Kunde na Śpd a Fort na PO by lepiej to chodziło niz z Christensenem

2

Lewy zajebiscie napedza akcje dzisiaj, dac Roque za tego Felixa przereklamowanego

1

Ale to pokazuje słabość naszego trenera jak De Jong klepie piłkę w ślimaczym tempie cały sezon, jeden van der Vart coś powie i nagle De Jong gra szybciej i odważniej i da sie na niego patrzeć

0

Gundogan tez sie odpalil jak zobaczyl że inni coś grają

0

Lewy tez dzisiaj dobrze

0

De Jonga wystarczylo zhejtowac i od razu szybko gra i do przodu

3

Może nie taki zly ten brazol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?